خوراکی های ممنوع قبل از پرواز

خوراکی های ممنوع قبل از پرواز چه چیزهایی هستند؟

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۱ تیر ۱۳۹۷

خوراکی های ممنوع قبل از پرواز

در مسافرت ها برخی از موارد مثل استرس فرودگاه، خطوط بی انتهای چمدان، بازرسی امنیت و گریه بچه ها، مسافران را مضطرب می سازد. برای تجربه کردن یک مسافرت هوایی عالی همواره توصیه می شود از مصرف برخی خوراکی های ممنوع قبل از سفر پرهیز شود، زیرا در صورت مصرف غذای نامناسب قبل از پرواز، مسافرت هوایی بدی را تجربه خواهید کرد. امروزه در اغلب فرودگاه ها مواد خوراکی تنوع زیادی ندارند و در اکثر آن ها فست فودها و غذاهای چرب به فروش می رسند. اگر می توانید در برابر غذاهای چرب و خوشمزه خود را کنترل کنید، می توانید سفری عالی و بدون مخاطره را داشته باشید. در این مقاله برخی خوراکی های ممنوع قبل از پرواز برای شما آورده شده است.

خوراکی های ممنوع قبل از پرواز

در مسافرت های هوایی مصرف برخی غذاهای سرشار از پروتئین توصیه نمی شود زیرا مصرف این نوع مواد غذایی مثل تخم مرغ باعث می شود میکروب تولید شود و در نهایت گاز سولفید هیدروژن تولید شود. اگر شما هم از آن دسته مسافرانی هستید که در طول سفر با خود مواد خوراکی یا اسنک می آورید، هر چند ممکن است مواد خوراکی شما مفید و سالم باشند اما ممکن است آن ها گزینه مناسبی برای این گونه سفرها نباشند. بسیاری از مواد خوراکی باعث ایجاد نفخ، کاهش یا افزایش فشار خون و حالت تهوع می شوند. در این مطلب برخی خوراکی های ممنوع قبل از پرواز را برای شما لیست کرده ایم، بهتر است قبل از آغاز سفر خود در انتخاب مواد خوراکی که با خود می برید دقت کنید تا در طول سفر به مشکلی برنخورید. همچنین توصیه می شود اگر سفر طولانی پیش رو دارید، اصلاً غذا نخورید و بیشتر در این سفرها آب بنوشید و مقداری هویچ و خشکبار با خود ببرید.

لباس خلبانان و مهمانداران دارای چه ویژگی هایی است؟
ادامه مطلب

آشنایی با مواد خوراکی ممنوع در پرواز

گاهی اوقات ممکن است قبل از سوار شدن به هواپیما مقداری از وقت شما در فرودگاه تلف شود، برخی مواقع وسوسه می شوید تا به رستوران بروید و همبرگری خوشمزه سفارش دهید و عکس آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. اما آیا می دانید که مواد خوراکی که قبل از پرواز مصرف می کنید ممکن است در طول سفر احساس بدی در شما ایجاد کند؟ در این بخش از مقاله با برخی مواد خوراکی که باعث ایجاد احساس بد در شما در طول پرواز می شود آشنا خواهیم شد.

آشنایی با مواد خوراکی ممنوع قبل از پرواز

غذاهای گازدار که برای روده و معده شما خوب نیست

در این بخش یک قانون طلایی را به شما معرفی خواهیم کرد و آن قانون این است که از مصرف مواد خوراکی که باعث می شود نفخ کنید و از درون احساس باددار بودن کنید در پروازهای طولانی خودداری کنید. به طور کلی توصیه می شود از مصرف لوبیا و غذاهای گازدار در این سفرها خودداری شود. یکی دیگر از خوراکی های ممنوع قبل از پرواز غذاهای سرخ شده هستند. مصرف این گونه غذاها باعث می شود در طول سفر احساس ناراحتی بکنید.

غذاهای گازدار قبل از پرواز

سبزی های کلمی مواد خوراکی های ممنوع قبل از پرواز

یکی از خوراکی های ممنوع قبل از پرواز سبزی های کلمی می باشد. این گونه سبزیجات گروهی از سبزیجات می باشد که شامل گل کلم، کلم بوک چوی، کلم بروکسل، کلم کالی و دیگر کلم ها می باشند. این سبزیجات دارای کربوهیدرات و ویتامین ها می باشند و به همین دلیل برای انواع رژیم غذایی یک ماده غذایی عالی شناخته می شوند. مصرف این گروه از سبزیجات در سفرهای هوایی ممکن است باعث شود احساس باددار بودن داشته باشید و در نهایت باعث احساس ناراحتی شما می شود. در مواردی خیلی نادر مصرف این سبزی ها در محیطی با فشار بالا مثل هواپیما باعث سکته فرد می شود.

13 حقیقت جالب درباره بوسنی و هرزگوین !
ادامه مطلب

سبزی های کلمی مواد خوراکی های ممنوع قبل از پرواز

اسنک های شور و تند

یکی از خوراکی های ممنوع قبل از پرواز اسنک تند و شور می باشد. ممکن است بارها در فیلم ها مشاهده کرده باشید که افراد در طول پرواز بسته بادام زمینی شور می خورند اما بهتر است بدانید این کار آن ها اشتباه است، زیرا مصرف این خوراکی ها در مسافرت های هوایی مناسب نیستند، زیرا نمک زیاد موجود در این مواد خوراکی باعث تشنگی شما می شوند و در پروازهای طولانی مدت ممکن است برای شما ضرر داشته باشد. یکی دیگر از توصیه های این گونه مسافرت ها خودداری از مصرف نمک زیاد است.

اسنک های شور و تند

کافئین زیاد از خوراکی های ممنوع در پرواز

برای بسیاری از دوست داران سفرهای هوایی، تصور مسافرت بدون کافئین زجرآور است. مصرف کافئین به مقدار زیاد در طول پرواز باعث می شود احساس دهیدراته شدن داشته باشید و به مداوم نیاز به رفتن به دستشویی داشته باشید. مصرف قهوه به عنوان یکی از خوارکی های ممنوع قبل از پرواز چرخه خواب شما را به هم میریزد و پس از پروازهای طولانی مدت احساس بدی خواهید داشت.

کافئین زیاد از خوراکی های ممنوع در پرواز

خوراکی های شیرین

به طور کلی شما باید از مصرف زیاد شیرینی در زندگی عادی خود خودداری کنید، اما پرهیز از این مواد خوراکی در سفرها نیز از اهمیت بیشتری برخوردار است. مصرف این خوراکی های ممنوع قبل از پرواز باعث می شود قند خون شما بالا رود، احساس گرسنگی و کسل بودن به شما دست دهد.

خوراکی های شیرین

نظرات کاربران