خدمات فرودگاه

با خدمات cip و vip در فرودگاه آشنا شوید!

کل : 1

میانگین : 1

تاریخ انتشار: شنبه, ۳۰ تیر ۱۳۹۷

خدمات فرودگاه از دو نوع Cip و Vip

اگر شما جزء آن دسته از مسافرانی هستید که گذرتان زیاد به فرودگاه های هواپیمایی می خورد و ممکن است گاهی اوقات پرواز شما با اندکی تأخیر همراه باشد و یا اینکه به هنگام فرود هواپیما در انتظار استقبال خانواده و یا دوستانتان مدت زمانی را در فرودگاه هواپیما سپری کنید. در این صورت شما دوست دارید این مدت زمان سپری شده برایتان به دور از استرس و شلوغی و همچنین توام با آرامش باشد و به دنبال خدمات فرودگاه اختصاصی تر و راحت تری هستید تا مدت زمان سپری شده برایتان راحت تر بگذرد. همراه سفرمی سامانه آنلاین خرید بلیط هواپیما سیستمی و چارتری و رزرو هتل باشید تا با خدمات فرودگاه از دو نوع vip و cip آشنا شوید.

خدمات فرودگاهی

خدمات cip چیست؟

خدمات cip به یک سری خدمات و فعالیت های تشریفاتی فرودگاهی گفته می شود و معمولاً این فعالیت ها برای اشخاصی انجام می شود که از نظر تجاری بسیار مهم و سرشناس باشند. در واقع می توان گفت cip یکی از مکان های تشریفاتی فرودگاه محسوب می شود که خدمات رفاهی ویژه ای را در جهت استراحت و آرامش خاطر مسافرین ارائه می کند. شروع خدمات cip به هنگام ورود مسافرین به داخل فرودگاه آغاز می شود و کارکنان آن با تحویل گرفتن چمدان های شما و هدایت شما به سالن مخصوص cip خدمات خود را شروع می نمایند. Cip به معنی افراد مهم و سرشناسی است که از نظر تجارت و اقتصادی مهم و دارای پرستیژ اجتماعی هستند. به طور معمول این افراد شامل روسای کارخانه جات، روسای شرکت های بزرگ و سرمایه گذاران بزرگ کشور می شود. به طبع، خدمات cip فرودگاه به عنوان یکی از تشریفاتی ترین خدمات دنیا معرفی شده است که کلیه ی خدمات یک مسافر را( اشخاص برجسته) از دریافت کارت پرواز و تحویل چمدان ها گرفته تا پذیرایی در سالن و راهنمایی به سمت پلکان های هواپیما را با تمام اصول و تشریفاتش برعهده می‌گیرد.

چه کارهایی در حین پرواز ممنوع است؟
ادامه مطلب

خدمات فرودگاهی

چه کسانی می توانند از خدمات cip فرودگاه استفاده کنند؟

ازآنجایی که انجام خدمات cip فرودگاه که به عنوان یک خدمات ویژه و اختصاصی معرفی شده است بنابراین این خدمات ویژه از قیمت های ویژه ای نیز برخوردار هستند. در پاسخ به این سؤالی که ممکن است سوال بسیاری از شما باشد که چه کسانی می توانند از این نوع خدمات اختصاصی و تشریفاتی استفاده کنند باید گفت که تمامی افرادی که مایل به دریافت این نوع خدمات در فرودگاه های هواپیمایی هستند و بنا به شرایط و مدت زمانی که در فرودگاه به سر می برند مایل به سپری کردن در یک فضای کاملاً جداگانه و تشریفاتی هستند و دوست دارند از خدمات خاص تری در فرودگاه بهره مند شوند می توانند به واسطه آژانس های گردشگری تحت قرارداد فرودگاه، خدمات cip فرودگاه را خریداری کنند.

خدمات cip در فرودگاه

تمامی مسافران می توانند با مشخص نمودن نوع خدمات cip در فرودگاه و همچنین تشریفات درخواستی موردنظر خود، آن ها را خریداری و لحظاتی خاص و به دور از تنش و استرس را در سالن فرودگاه هواپیمایی سپری نمایند.

خدمات cip فرودگاهی شامل چه امکاناتی است؟

 • سالن پذیرایی مجلل در دو طبقه با چشم اندازه های فوق العاده زیبا وسیع
 • هدایت و راهنمایی مسافران از سالن تشریفات تا پلکان های هواپیما
 • اخذ ویزای فرودگاهی با هماهنگی قبلی
 • کافی شاپ های مجلل و بی نظیر با تمامی امکانات نوشیدنی
 • اینترنت و اتاق مخصوص کامپیوتر
 • باجه بانک اختصاصی
 • فروشگاه
 • سالن کنفرانس
 • سوئیت های مجلل و شیک برای استراحت های موقت و کوتاه
 • سلف سرویس های مجلل و شیک، با انواع خوراکی های مناسب و با کیفیت
 • فروشگاه‌های صنایع دستی بی نظیر با انواع صنایع های دست ساز
اقلام ممنوعه در سفر به چین چه چیزهایی هستند ؟
ادامه مطلب

خدمات cip فرودگاهی

کدام فرودگاه در ایران خدمات cip دارد؟

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از معتبرترین و بزرگ ترین فرودگاه های بین المللی است که تمامی خدمات تشریفاتی cip را به مسافران خود ارائه می دهد و تمامی مسافران آن می توانند در جهت برخورداری از امکانات و خدمات خاص و بی نظیر آن از تمامی خدمات آن بنا به نیاز خود استفاده نمایند. جایگاه اختصاصی و تشریفاتی مربوط به خدمات cip فرودگاه مهرآباد با مساحتی حدود 7500 متر مربع در سه طبقه، با تمامی امکانات مجهز و لوکس، به عنوان یکی از تشریفاتی ترین جایگاه فرودگاه هواپیما در سطح بین المللی شناخته شده است. تمامی مسافران که این خدمات را خریداری کرده اند به محض ورود به سالن فرودگاه می توانند در یک محیط آرام و دل انگیز، خاطره بک سفر خوب و به یاد ماندنی را تجربه کنند.

فرودگاه مهرآباد

با خدمات vip در فرودگاه آشنا شوید

خدمات فرودگاه vip معمولاً برای اشخاصی ارائه می شود که از نظر سیاسی بسیار مهم و معروف هستند مانند وزرا و سفرا، روسای جمهوری و…

خدمات ارائه شدهvip در فرودگاه های هواپیمایی به‌طورمعمول با تأمین امنیت منحصر به فردی همراه است. در واقع می توان گفت خدمات vip فرودگاه هواپیمایی تمامی خدمات تشریفاتی cip را شامل می شود با این تفاوت که تمامی خدمات فرودگاه vip با استفاده از دوربین های محافظتی، استفاده از محافظان شخصی و بسیاری امکانات حفاظتی دیگر انجام می شود و هم اینکه هزینه های خدمات ارائه شده vip در سازمان مربوطه پرداخت می شود. نمونه هایی از خدمات ارائه شده vip در فرودگاه های هواپیمایی شامل موارد زیر است.

روش های مهاجرت به کانادا
ادامه مطلب

خدمات vip فرودگاه

خدمات vip رستوران فرودگاه

این رستوران از شیک‌ترین و مجلل‌ترین امکانات رفاهی با زیباترین چشم‌انداز و مناظر همراه است که مسافران در آن می توانند از انواع غذاهای مدرن و متنوع و بسیار خوشمزه میل نمایند. تمامی میزهای این رستوران با انواع گل های زیبا و تزئینات شیک و منحصر به فرد، شمع آرایی و … تزئین شده و پرسنل آن در نهایت احترام حضور مهمانان خود را خیر مقدم می گویند.

رستوران های vip فرودگاه

خدمات vip رستوران فرودگاه

خدمات vip فرودگاه هواپیما

تمامی پرسنل و ارائه کنندگان این خدمات فرودگاه ، کلیه تشریفات مسافران خود را( اشخاص مهم سیاسی) اعم از دریافت کارت پرواز، پذیرایی در سالن فرودگاه و پذیرایی آن ها در هتل های فرودگاه به همراه یک دسته گل به عنوان خیر مقدم به مسافران بر عهده دارند.

خدمات vip فرودگاه هواپیما

نظرات کاربران