قطار بیزینس فدک

قطار بیزینس فدک و امکانات آن

کل : 38

میانگین : 4.34

تاریخ انتشار: شنبه, ۷ مهر ۱۳۹۷

قطار بیزینس فدک

قطار فدک، از قطار های لوکس و 5 ستاره ای است که در عرصه حمل و نقل ریلی فعالیت می کند. مسافرانی که قصد دارند بلیط قطار خود را اینترنتی خریداری نمایند و در طول سفر نیز علاوه از آسایش و راحتی، از امکاناتی مناسب بهره مند شوند می توانند قطار بیزینس فدک را برای سفر خود انتخاب نمایند. قطار فدک با سرعت 200 کیلومتر بر ساعت مسیرهای تهران- مشهد، قم-مشهد و تهران-شیراز را می پیماید.

قطار بیزینس فدک

همراه مجله گردشگری سفرمی باشید تا با قطار بیزینس فدک و امکانات آن بیشتر آشنا شوید.

امکانات قطار بیزینس فدک

مسافران با خرید بلیط قطار بیزینس فدک با هزینه ای معقول امکانات بسیار مناسبی را در طول سفر خود دریافت می کنند. مسافران این قطار می توانند درون کوپه های خود به سرویس خوابی با کیفیت بالا دسترسی داشته باشند و خوابی آرام را در طول سفر خود تجربه نمایند. این سرویس خواب به صورت روزانه تعویض و شستشو می شود. همچنین مسافران می توانند در کوپه های خود با وجود سیستم صوتی و تصویری پیشرفته به تماشای تلویزیون و یا پخش موسیقی بپردازند. با استفاده از این سیستم پیشرفته مسافران می توانند از وضعیت آب و هوا و موقعیت مکانی قطار نیز آگاه شوند و مهماندار را در مواقع ضروری احضار نمایند.

از دیگر خدمات این قطار فدک از نوع بیزینس می توان به وجود ویلچر برای افراد کم توان و یا دارای معلولیت و همچنین ارائه گهواره به مسافران دارای کودک زیر دوسال اشاره کرد.

پذیرایی در قطار بیزینس فدک

مسافران با ورود به قطار بیزینس فدک با انواع نوشیدنی های سرد و گرم از سمت مهمانداران پذیرایی می شوند. همچنین در هرساعتی از شبانه روز می توانند نوشیدنی های گرم مانند چای و نسکافه را از مهمانداران درخواست نمایند. سرو عصرانه یا صبحانه بر حسب ساعت قطار و غذای اصلی که همگی زیر نظر سرآشپزی اتریشی طبخ و سرو می شود از دیگر خدمات قطار بیزینس می باشد که لذت مسافران را در طول سفر دو چندان می کند.

نکات ایمنی در سفر برای افراد با فشار خون بالا
ادامه مطلب

پذیرایی در قطار بیزینس فدک

خرید بلیط قطار بیزینس فدک

شما میتوانید برای خرید بلیط قطار بیزینس فدک در مسیرهای تهران-مشهد، قم-مشهد، تهران-شیراز و تهران-اهواز به سایت سفرمی مراجعه نموده و با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت، تعداد بلیط و .. قطار بیزینس را انتخاب نموده و از امکانات بسیار مناسب این قطار استفاده کنید. قطار ویژه فدک و قطار اکونومی فدک نیز جزو کلاس های دیگر این قطار می باشند که بسته به هزینه ی آن امکانات متفاوتی را به مسافران عرضه می کنند.

نظرات کاربران

  1. سلام ببخشید مزاحم شدم یه سوال دارم من بلیط قطار گرفتم کوپه دربست واسه مسیر مشهد میخواستم ببینم من یه پرنده عروس هلندی دارم میتونم بیارم با خودم داخل قفسه

  2. قطار های خیلی خوبیه بخصوص ویژه پنج ستاره اهواز به تهران ..
    اما هر چی باشه قطاره و هزینه اش باید مقرون به صرفه باشه . از اتوبوس گرونتر باشه از هواپیما ارزونتر این جور خوبه .
    مسیر اهواز تهران ۳۳۵.۰۰۰ هزار تومان میگیرن اونوقت هواپییما ۳۱۰ تومن همون روز هست . جالبه