در انتخاب هتل به چه نکاتی باید توجه کرد

چند نکته مهم در انتخاب هتل مناسب

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: پنجشنبه, ۷ تیر ۱۳۹۷

در انتخاب هتل به چه نکاتی باید توجه کرد

انتخاب هتل مناسب همیشه کار مشکلی است و با تعداد زیادی از تبلیغات، معاملات و برنامه هایی که وجود دارد، ممکن است بسیار گیج کننده و سخت باشد. امروزه اکثر هتل ها دارای وب سایت هایی هستند که از عکس های خیره کننده و کپی تبلیغاتی برای آن استفاده می کنند که وقتی به لابی هتل وارد می شوید کاملا با آن چیزی که در عکس دیده اید و انتظارش را دارید متفاوت است. وقتی در تعطیلات هستید، می خواهید آرامش داشته باشید اما اگر هتل شما کثیف، ناراحت کننده یا در مکان بدی باشد، ممکن است لذت بردن از تعطیلات را برای شما سخت و غیر ممکن کند. با انتخاب یک هتل مناسب، می توانید تعطیلات خود را بدون کوچکترین نگرانی و با آرامش کامل سپری کنید.

از آنجا که هر مسافر در هنگام جستجو برای یک هتل نیازهای مختلفی دارد، باید از خودتان سوال کنید که چه چیزی واقعا برای شما مهم است.

انتخاب هتل مناسب

چه چیزی بیشتر از همه اهمیت دارد؟

قبل از شروع جستجوی خود برای انتخاب هتل ، از خود بپرسید که چه نوع اقامتی را می خواهید و چه بودجه ای برای آن در نظر گرفته اید. به عنوان مثال آیا شما نیاز به یک هتل با یک مرکز آبگرم و تناسب اندام دارید یا می خواهید در یک ملک کوچک با جذابیت های محلی اقامت کنید؟

هنگامی که شما در ابتدا اولویت هایتان را مشخص کنید، می توانید یک جستجوی هدفمند تر انجام دهید. در زیر موارد رایج ترین عوامل تعیین کننده در انتخاب یک هتل و همچنین راهنمایی برای انتخاب هتل مناسب با توجه به نیازهایتان آورده شده است.

با خدمات cip و vip در فرودگاه آشنا شوید!
ادامه مطلب

قیمت هتل

موتورهای جست و جوی انتخاب هتل معمولا گزینه ای دارند که براساس قیمت، هتل ها را به شما پیشنهاد می دهند. برای انتخاب هتل ابتدا از این موتورهای جست و جو استفاده کنید و سپس به سایت خود هتل بروید و هتل را رزرو کنید.

قیمت هتل

محل سکونت

همه سایت های انتخاب هتل به شما این اجازه را می دهند که مکان مورد نظر خود را روی نقشه پیدا کنید. بنابراین می توانید مکان مورد نظر هتل را به راحتی انتخاب کنید. همچنین این سایت ها دارای این قابلیت هستند که شما در یک مکان خاص مثل میدان، هتل مورد علاقه ی خود را جست و جو کنید. از سوی دیگر، سفر هایی که به عنوان مثال با هدف گردشگری انجام می شوند، به احتمال زیاد به این معنی است که شما در زمان تعطلات زمان کمتری را در هتل می گذرانید و هتل فقط یک مکان برای خواب و شارژ شدن در شب خواهد بود. در این مورد، بهتر است یک هتل واقع در نزدیکی جاذبه های اصلی شهر پیدا کنید و نیازی به هزینه اضافی برای امکانات لوکس و عالی در آن نیست.

دوستی با محیط زیست

مسافرانی که به دنبال به حداقل رساندن آلودگی های محیطی هستند می توانند هتل های سبز را از طریق تعدادی از سازمان ها، از جمله Green Globe و انجمن هتل های سبز جستجو کنند.

هتل های سبز

امکانات هتل

 امروزه هتل هایی که خدمات و امکانات استثنایی را ارائه می دهند، اغلب توسط گردشگران ترجیح داده می شوند. به عنوان مثال، اگر شما برای سفر تجاری به هتل می روید، امکانات اینترنت و Wi-Fi در اتاق شما اجباری است. یا امکانات راهنمای حرفه ای برای کسانی که به قصد بازدید و گردشگری به مکانی سفر می کنند، ضروری است.

مدارک ویزای شینگن !
ادامه مطلب

امکانات هتل

تمام نکات در مورد هتل مورد نظر را بخوانید

بررسی های آنلاین یک چیز عالی هستند، توجه داشته باشید که لازم است نکات منفی و مثبت هر دو را در مورد هتل مورد نظر بخوانید.

گاهی اوقات نظرات منفی ممکن است برای شما نیز اتفاق بیفتد پس خواندن آن ها مفید است.

فاصله ی هتل تا  جاذبه های توریستی و  اصلی شهر: بهترین تجربه ی توریست ها زمانی بوده است که پیاده از هتل به مکان های توریستی می رفتند. پس این موضوع هم در انتخاب هتل بسیار تاثیرگذار است و دیگر لازم نیست مبلغ زیادی را جهت وسایل نقلیه پرداخت کنید.

 

اگر یک هتل بد انتخاب کنید، چه کاری باید انجام دهید؟

فرض کنید شما بیشترین تلاش خود را برای انتخاب یک هتل مناسب انجام داده اید، اما انتخاب شما اشتباه بوده و هتل بدی را انتخاب کرده اید. حالا باید چه کاری انجام دهید؟

  1. بررسی کنید که آیا هتل دیگری در آن منطقه وجود دارد؟
  2. اگر برای چند شب آن جا را رزرو کرده اید ببینید چقدر از آن را می توانید کنسل کنید؟
  3. موضوعات و مشکلات مورد نظر خود را بنویسید و آن را با مدیر هتل در میان بگذارید.

با کمی برنامه ریزی، پیش بینی و توجه به اطلاعات بالا می توانید یک هتل مناسب پیدا کنید که تعطیلات خود را در آن جا بگذرانید و از آن لذت ببرید.

Couchsurfing

Couchsurfing

Couchsurfing مکان های رایگانی برای اقامت برای شما فراهم می کند. می توانید به راحتی در کنار مردم محلی زندگی کنید و با نحوه ی زندگی کردن آن ها و تجربیاتشان آشنا شوید. البته امتحان این مورد به ریسک بالایی هم احتیاج دارد اما برای کسانی که می خواهند هزینه ای نپردازند و با مردم محلی رفت و آمد کنند گزینه ی مناسبی محسوب می شود.

از کد ایکائو، کد یاتا و کنوانسیون ورشو چه می دانید؟
ادامه مطلب

شما می توانید برای رزرو هتل به سایت گردشگری سفرمی مراجعه نمایید .

نظرات کاربران