اقلام ممنوعه در تایلند

داروها و اقلام ممنوعه در تایلند چیست؟

کل : 1

میانگین : 5

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۶ تیر ۱۳۹۷

داروها و اقلام ممنوعه در تایلند

اگر قصد سفر به تایلند را داشته باشید یکی از سؤالاتی که ممکن است با آن مواجه شوید این است که چگونه برای سفر به تایلند می توانم آماده شوم؟ اکثر افراد برای دیدن سواحل زیبای تایلند و داشتن سفری هیجانی در جنگل های تایلند به این کشور سفر می کنند. قبل از سفر به تایلند بهتر است در رابطه با قوانین داروها و اقلام ممنوعه در تایلند اطلاعاتی کسب کنید، برای این هدف شما می توانید با راهنمای تور تایلند همراه شوید تا از ناگفته ها و تجربیات ناگفته که ممکن است برای شما مفید باشند بهره‌مند شوید. در این مقاله قصد داریم برخی از داروها و اقلام ممنوعه در تایلند را به‌طور مختصر مورد بررسی قرار دهیم.

داروها و اقلام ممنوع در تایلند

همراه داشتن وسایل اضافی در سفر به تایلند اصلاً خوب نیست، اما این جمله بدین معنا نیست که وسایل ضروری را نیز فراموش کنید. آب و هوای تایلند نسبتاً گرم می باشد، بنابراین بهتر است مطابق با آب و هوای این کشور وسایل مورد نظر خود را بردارید و همچنین وسایلی که می دانید در این سفر ممنوع هستند را همراه خود نداشته باشید زیرا همراه داشتن آن ها ممکن است برای شما مشکلاتی به همراه داشته باشند. اگر قصد سفر به تایلند را دارید جهت آشنایی با داروها و اقلام ممنوعه در تایلند تا پایان مقاله همراه سفرمی باشید.

سفر به تایلند

داروهای ممنوعه در سفر به تایلند

در این مطلب قصد داریم با لیستی از داروها و اقلام ممنوعه در تایلند آشنا شویم. در کشور تایلند داروها و تجویز آن ها با سخت گیری کنترل می شوند، حتی اگر می خواهید داروهای خود را در این سفر به همراه داشته باشید باید اجازه کتبی دکتر خود را به همراه داشته باشید. اگر قصد سفر به تایلند و لذت بردن از دیدن مناظر فوق العاده زیبای آن را دارید اما بیمار هستید، بهتر است قبل از سفر لیست داروهای خود را در اختیار سفارت تایلند در کشور خود قرار دهید تا در این سفر دچار مشکلی نشوید. بسیاری از مسافران به این سرزمین به دلیل اطلاع نداشتن از قوانین دارو در فرودگاه این کشور بارها دچار مشکل شده اند و مسافر تا مشخص شدن ماهیت قرص ها ساعت ها در فرودگاه این کشور معطل شده است. در سفرهای نوروزی به تایلند برای به همراه داشتن داروهای خود باید مجوز پزشک خود را نیز به همراه داشته باشید. در برخی مواقع مشاهده شده که مسافر به دلیل ارائه ندادن مجوز قانونی، در این کشور تحت پیگرد قانونی قرار گرفته است.

چند نکته ی مهم که قبل از سفر به اروپا باید بدانید
ادامه مطلب

داروهای ممنوع در تایلند

مصرف بسیاری از قرص ها در ایران مجاز است اما همراه داشتن آن ها در دیگر کشورها نوعی جرم به حساب می آید. قرص های خواب آور از خانواده بنزودیازپین در این کشور ممنوع هستند. به همراه داشتن هر نوع دارویی که از مواد زیر تشکیل شده باشد در کشور تایلند غیر مجاز است و ممکن است برای فرد 1 تا 20 سال زندانی به همراه داشته باشد. داروهای حاوی هروئین، آمفتامین، متامفتامین، LSD، کوکائین، کدئین، متادون، مورفین، قارچ های روانپریشی و گیاه کراتام در تایلند ممنوع هستند و پیگرد قانونی خواهند داشت. بنابراین بهتر است سعی کنید این دارو ها را در سفر به تایلند به همراه خود نبرید، اما اگر در طول سفر این داروها باید همراه شما باشند قبل از سفر مجوز مصرف آن ها را باید از پزشک خود دریافت کرده و به سفارت تایلند در ایران اطلاع دهید. نکته مهم در این بخش این است که بهتر است داروهای مصرفی در جعبه، بطری و ظرف خود نگاه داری شوند تا بازرسان فرودگاه به شما مشکوک نشوند.

داروهای ممنوع در سفر به تایلند

داروهای ممنوع در تایلند

اقلام ممنوعه در سفر به تایلند

قبل از سفر باید توجه داشته باشید که داروها و اقلام ممنوعه در تایلند را به همراه خود نبرید. در ادامه با برخی از داروها و اقلام ممنوعه در تایلند آشنا خواهید شد.

یکی از داروها و اقلام ممنوعه در تایلند کیسه خواب است. در سفر به تایلند از بردن کیسه خواب خودداری کنید. با هر بودجه ای که در دسترس دارید می توانید برای خواب خود اقامتی ارزان و مناسب پیدا کنید. تنها بردن ملحفه و روتختی کافی است.

فلایت چک هواپیما و بررسی فنی چگونه انجام می شود؟
ادامه مطلب

کیسه خواب در تایلند

آهنگ های انتخابی خود را به تایلند نبرید، این کشور به کشور لبخند، رقص و آواز مشهور است، در این سفر از روزمرگی ها دور شوید و خاطره سفر خود را با گوش دادن به موسیقی های جذاب تایلندی پررنگ کنید.

از حمل چمدان سنگین خودداری کنید. در تایلند می توانید چمدان هایی با کیفیت و مرغوب پیدا کنید. بلافاصله پس از رسیدن به بانکوک می توانید چمدان مورد نظر خود را خریداری کرده و سوغاتی ها و وسایل خریداری شده در تایلند را در آن قرار دهید. قیمت چمدان های با کیفیت و خوب در تایلند در مقایسه با ایران بسیار ارزان هستند.

بار کوله خود را با برداشتن دستمال کاغذی و سشوار سنگین نکنید زیرا در این کشور می توانید این اقلام را با قیمتی مناسب و عالی تهیه کنید.

از آنجا که آب و هوای تایلند اغلب اوقات بارانیست به شما توصیه می شود از بردن پوتین های سنگین به این کشور خودداری کرده و کفش های سبک و رو بسته بارانی را به همراه خود ببرید.

آب و هوای تایلند

همچنین از بردن کلاه های پشمی و کت کتان به این کشور خودداری کنید. لباس هایی را با خود ببرید که برای شما کارآیی داشته باشند نه لباس هایی که در خود آب جمع می کنند. از آنجا که آب و هوای تایلند حتی در فصل زمستان زیاد سرد نیست بهتر است از به همراه داشتن لباس پشمی، کلاه کاموایی خودداری کرده و بارانی کلاه دار خود را به این کشور ببرید.

نظرات کاربران

  1. بردن قرص ویاگرا ممنوع است یا خیر

  2. سلام
    من میخوام ویپ با خودم ببرم تایلند
    آیا ویپ جزو افلام ممنوعه محسوب میشه؟