بیوک آدا

چگونه از استانبول به جزیره بیوک آدا برویم؟

کل : 7

میانگین : 3.57

تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۰ دی ۱۳۹۸

چگونه از استانبول به جزیره بیوک آدا برویم؟

جزیره بیوک آدا جاذبه ای است تماشایی در استانبول و میان دریای مرمره که مقصد تعطیلات تابستانی بسیاری از ایرانیان می باشد. این جزیره ی دیدنی مملوء از تفریحاتی لذت بخش است تا حسابی شما را شیفته ی خود کند! فرقی نمی کند به شنا و آبتنی در دریای مرمره علاقمند هستید یا که دلتان هوای دوچرخه و پیاده روی آن هم در جزیره ای بدون ماشین کرده؛ در هر صورت بیوک آدا مقصدی ایده آل برای گذراندن تعطیلاتی آرامش بخش است. اگر بلیط هواپیما استانبول را خریده اید و در فکر آن هستید که چگونه خود را به جزیره بیوک آدا برسانید؛ بهتر است همراه سفرمی سامانه خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل باشید!

چگونه از استانبول به بیوک آدا برویم؟

در سفر تور استانبول ، برای رسیدن به جزیره بیوک آدا دو راه آسان پیش روی شماست! می توانید به راحتی تور نیم روزی جزیره بیوک آدا را خریداری نمایید که این کار شما را به آسانی به جزیره می رساند. اما ممکن است بخواهید خودتان به جزیره بروید! برای این منظور پیشنهاد ما به شما این است که خود را به میدان تکسیم برسانید. این میدان به اکثر نقاط استانبول دسترسی دارد. با استفاده از متروی میدان تکسیم و خط F1 خود را به ایستگاه کاباتاش برسانید. پس از بیرون آمدن از مترو به اسکله کاباتاش رفته و بلیط کشتی برای جزیره بیوک آدا را خریداری نمایید. در صورتی که استانبول کارت از پیش خریده باشید هزینه های مربوط به کشتی و مترو نیز بسیار به صرفه برای شما تمام می شود. در اسکله کاباتاش و به هنگام خرید بلیط کشتی می توانید برنامه زمانبندی حرکت کشتی را ببینید و متناسب با زمان برگشتتان بلیط خود را خریداری نمایید. کشتی های به مقصد جزیره بیوک آدا عموما از 9 صبح تا 7 شب مسیر استانبول تا بیوک آدا را به صورت رفت و برگشت در حرکت می باشند. اما به شما پیشنهاد می کنیم از سرویس های آخر شب استفاده نکنید چرا که با حجم بسیاری از جمعیت مواجه خواهید شد. به محض حرکت کشتی اسکله کاباتاش حدود 1 ساعت و 45 دقیقه طول خواهید کشید تا به جزیره ی تماشایی بیوک آدا برسید.

قطار بیزینس فدک و امکانات آن
ادامه مطلب

چگونه از استانبول به بیوک آدا برویم ؟

همراه مجله سفرمی باشید و اطلاعات گردشگری خود را در رابطه با جاذبه های دیدنی، اماکن تاریخی، مساجد، هتل ها، مراکز خرید، رستوران ها، شهر ها و کشورهای مختلف و هر آنچه که در دنیای گردشگری می گذرد تکمیل نموده تا با آگاهی کامل سفری آسوده و خاطره انگیز تجربه نمایید.

نظرات کاربران