اقلام ممنوعه در سفر به چین

اقلام ممنوعه در سفر به چین چه چیزهایی هستند ؟

کل : 4

میانگین : 5

تاریخ انتشار: پنجشنبه, ۱۴ تیر ۱۳۹۷

اقلام ممنوعه در سفر به چین

مردمان چینی اغلب افرادی سخت کوش و پرکار هستند، این افراد معمولاً به تاریخ کشور خود افتخار می کنند بنابراین توصیه می شود نمادها و عقاید این کشور را تحت هیچ شرایطی مورد اهانت و تمسخر قرار ندهید. در سفر به چین بهتر است با مردم این کشور به مهربانی برخورد کرده و حتماً هدیه ای کوچک با خود به همراه داشته باشید. مردمان این کشور بسیار مهمان نواز هستند از این رو امکان دارد بیش از دو برابر غذایی که مورد نیاز است برای مهمان خود تهیه کنند. اگر قصد سفر به این کشور زیبا را دارید بهتر است قبل از اقدام برای مسافرت و تهیه کردن بلیط هواپیما بهتر است از قوانین مربوط به اقلام ممنوعه در سفر به چین آگاهی پیدا کنید.

اقلام ممنوعه در چین

این کشور یکی از کشورهای بزرگ و پر جمعیت در سراسر دنیا می باشد که سطح زندگی اغلب افراد در این کشور در سطح پایینی می باشد. شهرهای بزرگ این کشور دارای امنیتی مناسب و ایده آل می باشد. قبل از سفر به چین بهتر است در رابطه با قوانین اقلام ممنوعه در چین و نحوه برخورد با افراد این کشور اطلاعاتی جمع آوری کنید. جهت آگاهی یافتن از اقلام ممنوعه در سفر به چین می توانید تا آخر مقاله همراه سفرمی باشید.

اقلام ممنوعه در سفر به چین (اقلام وارداتی)

شما می توانید اقلامی که در این بخش از مقاله ذکر می شوند را به میزان مجاز و در حد عادی همراه خود به این کشور بیاورید. اگر اقلامی که در این بخش ذکر می شوند به حد مصرف شخصی به چین آورده شود به طوری که ارزش آن حداکثر 1000 یوان باشد برای فرد مشکلی ایجاد نخواهد شد، اما اگر اقلام ذکر شده بیش از حد تعیین شده باشند و برای مصرف شخصی به چین آورده شوند باید مالیات آن را به دولت چین پرداخت کنید.این اقلام شامل ابالون خشک، ابالون تازه، کوبیلوس می باشند. این نکته را به خاطر داشته باشید که اگر این اقلام ممنوعه را به عنوان هدیه از خانواده یا دوستان دریافت می کنید آن را به عنوان وسایل شخصی خود اعلام کنید. اما باید دقت کنید که باید تشریفات اداری مربوطه را انجام دهید زیرا در غیر این صورت این اقلام به عنوان محموله تجاری در نظر گرفته خواهد شد.

زندانی با امکاناتی در حد هتل
ادامه مطلب

اقلام ممنوعه در سفر به چین (اقلام وارداتی)

داروها و اقلام ممنوعه در سفر به چین

شما می توانید برخی از داروها به اندازه مصرف شخصی خود به کشور چین بیاورید. بازرسی گمرکی در این کشور بر اساس دستورالعمل مربوط به مقادیر مصرف شخصی صورت می گیرند. این مصرف شخصی می تواند شامل استفاده خود شخص یا به صورت هدیه باشد، اما اگر به اندازه مقداری باشد که برای اجاره یا فروش مورد استفاده قرار گیرند برای شما مشکلاتی به همراه خواهند داشت. این میزان معمول می تواند مقداری باشد که برای شخص در طول سفر به چین مورد نیاز باشد. گردشگران برای اثبات ضرورت مصرف دارو، باید حتماً نسخه پزشک را به همراه خود داشته باشند. مقدار داروی معمولاً به اندازه مصرف شما برای 7 روز در نر گرفته می شود. در بازرسی این کشور کپی نسخه ما نگهداری خواهد شد. از هر نسخه تنها می توانید برای یک بار بازرسی استفاده کنید. اگر مقدار دارو بیش از حد مصرفی باشد باید به گمرک اعلام کنید.

داروهای ممنوع در سفر به چین

آشنایی با اقلام ممنوعه در سفر به چین

  • ورود انواع اسلحه ها مثل سلاح تقلبی، مهمات، مواد منفجره در سفر به چین ممنوع می باشد.
  • یکی دیگر از اقلام ممنوعه در سفر به چین پول تقلبی و اوراق بهادار جعلی است.
  • از دیگر اقلام ممنوعه در سفر به چین می توان از لوازم قابل چاپ مثل نگاتیو عکس، فیلم یا صدای ضبط شده، فیلم ویدئویی نام برد.
  • به همراه داشتن هارد کامپیوتر و هر نوع وسیله ای مغایر با امنیت، سیاست، اقتصاد و فرهنگ کشور چین ممنوع است و نباید این اقلام را به چین وارد کرد.
  • به همراه داشتن هر گونه مواد مخدر مثل هروئین، تریاک، مورفین، ماری جوانا و غیره برای شما مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد.
  • حمل باکتری های خطرناک، حشرات، حیوانات مضر و خطر ساز نیز از جمله اقلام ممنوعه در سفر به چین به حساب می آیند.
  • شما نباید در سفر به چین گیاهان و محصولات گیاهی را با خود ببرید.
  • غذا، دارو و دیگر اقلام نباید از کشورهای اپیدمیک وارد کشور چین شوند.
  • هر گونه آثار فرهنگی، تاریخی و غیره تنها باید با نظارت و اجازه بخش میراث فرهنگی کشور چین وارد این سرزمین شوند.
آیا می دانید شب ها عکس گرفتن از برج ایفل ممنوع است؟
ادامه مطلب

آشنایی با اقلام ممنوعه در سفر به چین

در این مقاله سعی کردیم تمام اقلام ممنوعه در سفر به چین را برای شما لیست کنیم؛ زیرا بسیار اتفاق افتاده است که افراد زیادی به علت عدم اطلاعات در رابطه با داروها و اقلام ممنوعه در این کشور به دردسر افتاده اند. امیدواریم راهنمایی های ارائه شده در این مقاله از سفرمی در رابطه با کالاهای ممنوعه در سفر به چین برای شما مفید واقع شده باشند و پس از مطالعه این مقاله از به همراه داشتن موارد ممنوعه خودداری کنید و سفری ایمن به چین را تجربه کنید.

همچنین شما می توانید برای خرید بلیط هواپیما چین و رزرو هتل چین به سایت سفرمی مراجعه نمایید.

نظرات کاربران