قطار ویژه فدک

قطار ویژه فدک و امکانات آن

کل : 72

میانگین : 4.56

تاریخ انتشار: شنبه, ۷ مهر ۱۳۹۷

قطار ویژه فدک

قطار فدک، قطاری 5 ستاره و لوکس در عرصه حمل و نقل ریلی می باشد که در مسیرهای تهران-مشهد، قم-مشهد و تهران-شیراز با سرعت 200 کیلومتر و ارائه ی بهترین و مجلل ترین خدمات، مسافران را به راحتی تمام جابجا می نماید. قطار فدک دارای کلاس های متفاوتی به لحاظ ارائه خدمات می باشد که یکی از این کلاس ها قطار ویژه فدک می باشد.

قطار ویژه فدک

همراه مجله گردشگری سفرمی باشید تا با قطار ویژه فدک و امکانات آن بیشتر آشنا شوید.

امکانات قطار ویژه فدک

مسافرانی که قطار ویژه فدک را برای سفرهای خود انتخاب می کنند با سطح بالا و مطلوبی از خدمات در حین سفر مواجه می شوند. در بدو ورد مسافران قطار ویژه فدک با استفاده از فرش قرمز مورد استقبال مهمانداران این قطار واقع می شوند و همچنین با انواع نوشیدنی های گرم و سرد از آنها پذیرایی صورت می گیرد تا تجربه ی متفاوتی را برای مسافران از بدو ورود به ارمغان بیاورند.

مسافران گرامی می توانند در واگن های قطار ویژه فدک به سرویس خوابی با کیفیت بسیار بالا دسترسی داشته باشند. این سرویس خواب و دیگر اقلام مورد استفاده مسافران به صورت روزانه شستشو و تعویض می شود. همچنین حوله مرطوبی نیز در ابتدای سفر و یا درصورت در خواست مسافر، ارائه می شود. مسافران این قطار ویژه می توانند در کوپه های خود از سیستم صوتی و تصویری تعبیه شده نهایت استفاده را ببرند! این سیستم صوتی و تصویری قابلیت انتخاب فیلم های روز دنیا، انتخاب موسیقی، اعلام اطلاعات موقعیت مکانی قطار و اعلام وضعیت آب و هوا را دارد. همچنین مسافران می توانند با استفاده از این سیستم این قطار فدک در هر ساعتی از شبانه روز مهماندار را احضار نموده و درخواست خود را عنوان نمایند.

چگونه یک توریست حرفه ای شویم؟
ادامه مطلب

از دیگر خدمات این قطار می توان به ارائه ویلچر به افراد کم توان و یا ناتوانی که از معلولیت برخوردار هستند اشاره کرد. همچنین مهمانداران قطار در صورت درخواست مسافران، گهواره نیز ارائه می کنند.

قطار ویژه فدک

پذیرایی در قطار ویژه فدک

در قطار ویژه فدک بر حسب ساعت حرکت قطار، صبحانه و یا عصرانه با بهترین کیفیت و طعم سرو می شود و مسافران می توانند از این غذاها لذت ببرند. کترینگ قطار ویژه فدک کترینگی ایرانی اتریشی می باشد که زیر نظر سرآشپزی اتریشی اداره می شود و غذاهایی متنوع با مواد غذایی مرغوب در آن طبخ و سرو می شود. سرو پیش غذا و دسر علاوه بر سرو غذای اصلی از دیگر خدمات کترینگ این قطار ویژه می باشد که تمامی غذاها در ظروف چینی سرو می شوند.

قطار ویژه فدک

خرید بلیط قطار ویژه فدک

شما میتوانید برای خرید بلیط قطار ویژه فدک در مسیرهای تهران-مشهد، قم-مشهد، تهران-شیراز و تهران-اهواز به سایت سفرمی مراجعه نموده و با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت، تعداد بلیط و .. قطار ویژه فدک را انتخاب نموده و از امکانات بی نظیر این قطار 5 ستاره استفاده کنید. قطار بیزینس فدک و قطار اکونومی فدک نیز جزو کلاس های دیگر این قطار می باشند. که بسته به هزینه ی آن امکانات متفاوتی را به مسافران عرضه می کنند.

نظرات کاربران

  1. این قطار خیلی بیشتر امکانات داره ۲ قطار فدک کلن روی ریل تهران شیراز تهران قطار نداره !!!!خیلی ها این اشتباه ها را میکنن

  2. توضیحات کامل و جامع بود . امیدوارم برخورد پرسنل این قطار نیز مثل خود قطار رضایت بخش باشد تا سفری عالی را برایمان در پی داشته باشد .