سفر به اروپا

چند نکته ی مهم که قبل از سفر به اروپا باید بدانید

کل : 1

میانگین : 5

تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۰ تیر ۱۳۹۷

قبل از سفر به اروپا به این نکات توجه کنید

اگر شما نیز جزء کسانی هستید که برای اولین بار به اروپا سفر می کنید و تجربه ی سفر به اروپا را ندارید، خود را برای رو به رو شدن با موقعیت های جدید آماده کنید. موقعیت هایی که بعضا برایتان بسیار گنگ و مبهم بوده و شما را با مشکلات بسیاری مواجه می نمایند. آشنایی با فرهنگ کشور میزبان، مطالعه در مورد نوع رفتار افراد در آن کشور و آشنایی با آداب و رسوم مردم آن به شما کمک می کند تا سفری آسان و لذت بخش را تجربه کنید و در مواجهه به وقایع و اتفاقات مختلف، به درست ترین شکل ممکن تصمیم بگیرید. در این بخش با نکاتی مفید و کاربردی در خصوص سفر به اروپا آشنا خواهید شد و با کسب راه کارهایی ساده، بر کیفیت سفر خود خواهید افزود.

قبل از سفر به اروپا به این نکات توجه کنید

سایت های معتبر را دنبال کنید!

یکی از مهم ترین مسائلی که در سفر به اروپا و گشت و گذار در کشورهای اروپایی مورد توجه گردشگران قرار می گیرد، حمل و نقل درون شهری و یا بین شهری، با حداقل قیمت ممکن است. در این راستا توصیه می کنیم تا همواره قبل از سفرهای بین شهری و یا خرید بلیط هواپیما و قطار، به سایت های معتبر سری بزنید و قیمت های ارائه شده را با یکدیگر مقایسه کنید. همچنین استفاده از اپلیکیشن GoEuro  نیز به شما کمک می کند تا با کم ترین هزینه ی ممکن در اروپا سفر نمایید.

برای سفر به اروپا سایت های معتبر را دنبال کنید!

سبک و راحت سفر کنید

همواره در نظر داشته باشید که در سفر به اروپا ، محکوم به پیاده روی های طولانی بر روی خیابان های سنگ فرش شده هستید و نداشتن کفش مناسب باعث می شود تا تجربه تلخی از سفر خود به دست آورید. به همراه داشتن حداقل وسائل در حین گشت و گذار در کشورهای اروپایی و توجه به راحتی از مهم ترین مسائلی است که باید مورد توجه گردشگران قرار گیرد و پوشیدن کفش و لباس مناسب از جمله مسائلی است که از اهمیت بسیار برخوردار است.

قطار ویژه فدک و امکانات آن
ادامه مطلب

سفری سبک و راحت در سفر به اروپا

در انتخاب رستوران ها دقت کنید

رستوران های لوکس و مدرنی که به ارائه ی تصاویر قشنگ و زیبا از غذاهای سرو شده ی خود می پردازند، در بخش توریستی شهرهای اروپایی واقع شده اند و بعضا توسط گردشگران مورد توجه قرار می گیرند. این رستوران ها غذاهایی با کیفیت معمولی را به دو برابر قیمت عرضه می کنند و بیش تر از کیفیت غذا به دکوراسیون و کیفیت فضا توجه می نمایند تا بیشترین تاثیر را بر ذهن گردشگران باقی گذاشته و آن ها را به سوی خود جلب کنند. در سفر به اروپا آگاه باشید که خوردن غذا در رستوران های محلی و کسب و کارهای خانوادگی، بهترین تصمیم ممکن است و کیفیت غذاهای ارائه شده در چنین اماکنی بسیار بهتر می باشد.

در سفر به اروپا در انتخاب رستوران ها دقت نمایید

بلیط خود را از قبل خریداری نمایید

یکی از مسائلی که به شدت گردشگران را آزار می دهد و وقت و انرژی آن ها را تلف می کند، ماندن در صف های طولانی و مدت زمانی است که صرف خرید بلیط موزه ها، اماکن گردشگری و برخی مراکز تفریحی می گردد. از این رو همواره توصیه می کنیم تا بلیط مورد نظر خود را کمی قبل از روز بازدید و به صورت اینترنتی خریداری نمایید تا از صف های طویل در امان مانده و بخش زیادی از روز خود را از دست ندهید.

در سفر به اروپا بلیط خود را از قبل خریداری نمایید

از برنامه ریزی های دقیق و طولانی مدت خودداری کنید!

قبل از سفر به اروپا در نظر داشته باشید که شما برای لذت بردن از سفر، راهی آن شهر و یا کشور شده اید و در مدتی کوتاه نمی توانید از تمامی اماکن دیدنی و جاذبه های گردشگری آن دیدن فرمایید. از این رو توصیه می کنیم تا هرگز به خود سخت نگیرید و فراتر از توان خود برنامه ریزی نکنید. در طول سفر به استراحت در هتل بپردازید، در کوچه ها و خیابان ها قدم بزنید و خود را میهمان یک فنجان قهوه نمایید و از لحظه لحظه ی سفرتان لذت ببرید. برنامه ریزی های طولانی مدت و بسیار دقیق باعث می شود تا سفرتان به برنامه ای اجباری و آزاردهنده تبدیل گردد و خستگی حاصل از آن بسیار بیشتر از لذت ناشی از آن گردد.

فرودگاه سووارنابومی بانکوک، شلوغ ترین فرودگاه تایلند
ادامه مطلب

از برنامه ریزی های دقیق و طولانی مدت خودداری کنید!

از پروازهای ارزان قیمت استقبال کنید!

یکی از مهم ترین دغدغه های افراد در سفر به اروپا ، رفتن از شهری به شهر دیگر است. به کمک پروازهای ارزان قیمت به راحتی می توانید، بین شهرهای مختلف اروپایی جا به جا شده و هزینه های ناشی از سفر خود را به حداقل برسانید. به همین دلیل توصیه می کنیم  تا از خطوط هوایی ارزان قیمت استقبال نموده و با بازدید از شهرهای مختلف یک کشور، لذت سفر خود را دوچندان نمایید.

از پروازهای ارزان قیمت استقبال کنید!

با وبلاگ تخصصی سفرمی همراه باشید و مقالات تهیه شده در این وبلاگ را مطالعه نمایید تا با کسب اطلاعاتی مفید و کاربردی در حوزه ی گردشگری، سفرهای خود را با کیفیت و امنیت بیشتری تجربه نمایید.

شما می توانید برای خرید بلیط هواپیما و همچنین رزرو هتل در اقصی نقاط جهان به سایت گردشگری سفرمی مراجعه نمایید.

نظرات کاربران