Fireworks displayon the sky in Dubai city, UAE

جشن کریسمس را در کشور همسایه، دوبی جشن بگیرید!

کل : 0

میانگین : 0

جشن کریسمس را در کشور همسایه، دوبی جشن بگیرید!

از تعطیلات کریسمس در دوبی لذت ببرید

جشن کریسمس را در کشور همسایه، دوبی جشن بگیرید!

کریسمس جشنی بسیار محبوب برای همگان است. مردم در خارج از کشور برای فرارسیدن چنین روزی و جشن گرفتن آن روز شماری می کنند. تعطیلات کریسمس همچنین زمان مناسبی برای وقت گذراندن در کنار خانواده است. هر کجا که باشید باید برای جشن های کریسمس خود را به خانه برسانید. این تعطیلات برای بچه ها نیز بسیار هیجان انگیز است چرا که می توانند بابا نوئل را ببینند و هدایای بسیاری از او بگیرند. البته باید برای گذراندن هر چه بهتر تعطیلات کریسمس برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. بدون برنامه ریزی دقیق و حساب شده نمی توان آنچنان که باید و شاید از این تعطیلات هیجان انگیز لذت برد. امروزه بسیاری از افراد ترجیح می دهند که تعطیلات کریسمس را در کشورهای خارجی سپری کنند. آیا تاکنون برای تجربه ی کریسمس به خارج از ایران سفر کرده اید؟ دوبی مقصدی بی نظیر برای سپری کردن اوقاتی فراموش نشدنی در تعطیلات کریسمس است. با سفرمی همراه باشید تا از حال و هوای تعطیلات کریسمس در دوبی مطلع شوید.

جشن های کریسمس

جشن کریسمس را در کشور همسایه، دوبی جشن بگیرید!

برای مسافران از اقصی نقاط جهان، دوبی بطور قطع بهترین مکان برای گذراندن تعطیلات کریسمس است؛ فرقی نمی کند مجرد، متاهل و یا خانواده بزرگی داشته باشید، در هر صورت در این مقصد رویایی اوقاتی فراموش نشدنی را سپری خواهید کرد. در ادامه سفرمی پیشنهاداتی برای بهتر سپری کردن تعطیلات کریسمس در دوبی به شما ارائه می دهد.

فستیوال های کریسمس

جشن کریسمس را در کشور همسایه، دوبی جشن بگیرید!

فستیوال کریسمس دوبی، جشنی جدید و بسیار مهیج است که حال و هوای کریسمس را در بهترین حالت خود دارد. در این فستیوال تمام آنچه را که از جشن های کریسمس انتظار دارید، خواهید یافت. آمفی تئاتر دوبی مدیا سیتی در تعطیلات کریسمس چهره ای  زمستانی و کریسمسی به خود می گیرد. از تفریحات جذاب این فستیوال باید به غذاهای لذیذ و مخصوص که در بهترین رستوران های دوبی سرو می شوند، دیدن سلبریتی ها و افراد مشهور، سرو انواع مختلف شکلات و پنیر، غذاهای متفاوت با مواد اولیه متفاوت و هدایای خوردنی از فروشگاه های مختلف اشاره کرد.

تفریحاتی برای کودکان

جشن کریسمس را در کشور همسایه، دوبی جشن بگیرید!

معمولا مسافران با خرید کیک خانه شیرینی زنجفیلی از  PlayaRoun، کودکان خود را غرق لذت از تعطیلات کریسمس می کنند. برای کامل کردن لذت کودکان باید خانه زنجفیلی خودتان را از دیوارها، سقف، در و دکوراسیوران های آب نباتی و شکری بسازید. این روشی عالی برای گذراندن بعدازظهری خاطره انگیز با کودکان و چشیدن طعم بی نظیر انواع شیرینی ها است. خانه بابا نوئل (Santa’s Grotto) در کافه Rainforest مکانی بسیار هیجان انگیز برای کودکان برای دیدن بابا نوئل و گرفتن هدیه کریسمس است. در این مکان، بچه ها می توانند با بابا نوئل عکس بگیرند و نامه آرزوهای کریسمسشان را بنویسند.

مهمانی های شب کریسمس

جشن کریسمس را در کشور همسایه، دوبی جشن بگیرید!

شما می توانید شب کریسمس را با امتحان کردن غذاهای سنتی عربی با تلفیقی دلنشین از غذاهای محبوب کریسمس، در فضایی رویایی با دکوراسیونی تزیین شده، چراغ های درخشان و چشمک زن و دیدن بابانوئل در رستوران الفرسان به یادماندنی کنید. در این مکان شما فرصت تجربه ی فضایی افسانه ای با دکوراسیونی به رنگ قرمز، طلایی، مشکی و مناسب جشن های کریسمس را خواهید داشت. رستوران الایوان با سرو ناهار مخصوص جشن و بوفه شام مکانی عالی برای گذراندن شب کریسمس است. رستوران الخیال نیز با غذاهای مخصوص عربی، منوی فصلی مخصوص و گروه موسیقی لبنانی می تواند اوقات خوشی را در شب کریسمس برایتان رقم بزند.

رفتن به دوبی

جشن کریسمس را در کشور همسایه، دوبی جشن بگیرید!

مسافران می توانند از طریق هواپیما یا کشتی برای مراسم کریسمس خود را به دوبی برسانند. دوبی در بندر رشید یک ترمینال کروز بین المللی دارد. در زمستان شرکت کشتیرانی کاستا یکی از کشتی های کروز خود را (کشتی  کاستا لومینوزا )  به دوبی می فرستد. فرودگاه اصلی دوبی، فرودگاه بین المللی دوبی است. راه های دیگر رسیدن به دوبی استفاده از فرودگاه شارجه (SHJ) در نزدیکی منطقه امیرنشین شارجه و همچنین استفاده از فرودگاه بین المللی ابوظبی (AUH) در نزدیکی ابوظبی می باشد. برای اجتناب از مشکلاتی که در نتیجه ازدحام جمعیت در ایام کریسمس پیش می آید سعی کنید که بلیطتتان را از قبل رزرو کنید.

هتل ها در کریسمس

جشن کریسمس را در کشور همسایه، دوبی جشن بگیرید!

دوبی منزلگاه بسیاری از لوکس ترین هتل های جهان است. هتل رامادا (Ramada Downtown Dubai Deluxe Suites)، هتل آتلانتیس (Atlantis The Palm Dubai)، هتل برج العرب،  هتل سیتی پریمیر (City Premiere Hotel Apartments)، هتل آدرس دبی مال (The Address Dubai Mall Hotel) از جمله این هتل ها می باشند. فقط یادتان باشد که حتما محل اقامتتان را هرچه زودتر رزرو کنید تا بتوانید با خیال راحت لحظاتی فراموش نشدنی را در دوبی سپری کنید.

جشن کریسمس را در کشور همسایه، دوبی جشن بگیرید!

 

نظرات کاربران