کارکنان ایرلاین ها چه خدماتی دریافت می‌کنند؟

کل : 2

میانگین : 3

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۳ خرداد ۱۳۹۷

خدمات دریافتی کارکنان ایرلاین ها

کارکنان ایرلاین ها چه خدماتی دریافت می‌کنند؟ این سؤال در ذهن بسیاری از افرادی که علاقه‌مند به استخدام در شرکت‌های هواپیمایی هستند مطرح می‌شود. بسیاری از افراد تصور می‌کنند استخدام در تمام ایرلاین ها دارای شرایط یکسانی است و می‌توانند از تمام مزایایی که در شرکت‌های هواپیمایی ارائه می‌شود استفاده کنند! اگر شما هم علاقه‌مند هستید با ویژگی‌های استخدام در شرکت‌های هواپیمایی آشنا شوید، با سفرمی همراه باشید و با مزایای برخی از مطرح‌ترین خطوط هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

کارکنان ایرلاین ها چه خدماتی دریافت می‌کنند؟

پرواز رایگان برای کارکنان ایرلاین ها

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که شرکت‌های هواپیمایی جهت رضایت بیشتر پرسنل خود در نظر گرفته‌اند امکان پرواز رایگان به شهرها یا کشورهای مختلف است. با وجود این قابلیت شما می‌توانید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای به سفر بروید و تا حد معقولی هزینه‌های سفرتان را کاهش دهید.

این قابلیت تنها در برخی از ایرلاین ها وجود دارد و ایرلاین های دیگر ممکن است هزینه پرواز را از کارکنان خودشان نیز دریافت کنند؛ اما هزینه‌ای که پرسنل جهت پرواز پرداخت می‌کنند معاف از مالیات است و نسبت به هزینه مسافران دیگر بسیار کمتر است.

با پرداخت هزینه نسبتاً کمی کارکنان ایرلاین ها می‌توانند حتی در قسمت فرست کلاس یا بیزینس کلاس صندلی خالی را برای سفرشان انتخاب کنند. توجه داشته باشید که اولویت با مسافر است و تنها در صورت خالی بودن صندلی در قسمت‌های ویژه پرسنل می‌توانند آن را انتخاب کنند.

پرواز رایگان برای کارکنان ایرلاین ها

امکان سفر ارزان برای بستگان کارکنان ایرلاین ها

برخی از شرکت‌های هواپیمایی بنا بر قوانینی که دارند خدمات سفر ارزان قیمت را برای خانواده یا بستگان درجه یک کارکنان ایرلاین ها ارائه می‌کنند. این قوانین در ایرلاین های مختلف متفاوت است و ممکن است برخی از شرکت‌ها هیچ تخفیفی جهت بستگاه درجه یک کارکنان خود ارائه نکنند.

با فرودگاه برلین تگل و راه های ارتباطی آن آشنا شوید
ادامه مطلب

امکان سفر آنلاین برای بستگان کارکنان ایرلاین ها

خطوط هوایی Qualified American Airlines

کارکنان ایرلاین ها در آمریکا بنا بر که شرایطی دارند از مزایای متفاوتی برخوردار می‌شوند. در Qualified American Airlines کارکنان ایرلاین به همراه میهمانان ثبت شده آن‌ها مجاز به استفاده از خدمات پرواز رایگان هستند. این قابلیت شامل پروازهای ویژه و بیزینس کلاس نمی‌شود و در صورت استفاده از این خدمات پرسنل باید هزینه‌ای را پرداخت نمایند. هزینه‌ای که جهت پروازها در ایالات متحده دریافت می‌شود بر اساس فاصله است و هزینه بیمه مسافر بر اساس مقصد تعیین می‌شود. در صورتی که همراهان کارکنان ایرلاین ها از بستگان درجه یک آن‌ها همانند فرزند و همسر نباشند، ایرلاین ها مد نظر برای شاغلین 16 buddy passes و برای بازنشستگان 8 buddy passes ارائه می‌دهد.

خطوط هوایی Qualified American Airlines

 خطوط هوایی Delta Air Lines

خطوط هوایی Delta Air Lines جهت کارکنان خود خط مشی جداگانه‌ای را نسبت به سایر ایرلاین ها در نظر گرفته است. در صورتی که پرسنل این ایرلاین 30 روز کاری موفقیت آمیز را پشت سر گذاشته باشند قادر به دریافت خدمات پرواز رایگان داخلی این ایرلاین هستند. در این شرکت هواپیمایی همسران، فرزندان زیر 19 سال، بستگان درجه یک و دوستان کارکنان ایرلاین نیز می‌توانند از خدمات پروازهای تخفیف دار این شرکت هواپیمایی استفاده کنند. توجه به این نکته حائز اهمیت است که خدمات پرواز رایگان تنها مختص به پروازهای داخلی است و جهت پروازهای بین المللی این ایرلاین حتی کارکنان نیز باید هزینه مد نظر را پرداخت کنند.

 خطوط هوایی Delta Air Lines

خطوط هوایی Southwest Airlines

این شرکت هواپیمایی در صورتی که صندلی‌ها توسط مسافران پر نشده باشد آن‌ها را با هزینه معقولی جهت استفاده کارکنان ایرلاین ارائه می‌کند. از مزیت‌های این ایرلاین می‌توان به امکان واگذاری مزایای پرسنل به همسر، فرزندان کمتر از 19 سال و بستگان درجه یک اشاره کرد؛ همچنین کارکنان ایرلاین مد نظر حق واگذاری پرواز با هزینه مقرون به صرفه به دوستان خود را خواهند داشت. در صورتی که پرسنل این ایرلاین عملکرد موفقیت آمیزی داشته باشند امتیازات ویژه‌تری نیز برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود و می‌توانند از مزایای buddy passes نیز بهره‌مند شوند.

آشنایی با فرودگاه تولوز در بلانک
ادامه مطلب

خطوط هوایی Southwest Airlines

خطوط هواپیمایی United Airlines

با توجه به این که کارکنان ایرلاین ها علاقه‌مند هستند که امکان پرواز رایگان را برای خانواده و بستگان خویش دریافت کنند. خطوط هواپیمایی United Airlines این امکان را فراهم کرده است که کارکنان این ایرلاین در بازه زمانی مشخصی دوستان خودشان را جهت برخورداری از امکانات ویژه خطوط هواپیمایی انتخاب کنند. از مهم‌ترین مزایایی که این ایرلاین در اختیار پرسنل خود قرار داده است برتری پرسنلی که علاقه‌مند به سفر خانوادگی هستند نسبت به پرسنل هایی است که به تنهایی سفر می­کنند.

خطوط هواپیمایی United Airlines

چگونه می‌توانیم سفری ارزان‌تر داشته باشیم؟

در صورتی که در شرکت‌های هواپیمایی مشغول به کار هستید یا دوست و آشنایی دارید که در ایرلاین مطرحی مشغول به کار است. با مطالعه مزایایی که ایرلاین مد نظر در اختیار کارکنان خودش قرار می‌دهد می‌توانید از پروازهای رایگان استفاده کنید. شاید بسیاری از شرکت‌ها پروازهای داخلی رایگان ارائه نکنند؛ اما پروازهای داخلی آن‌ها با تخفیف‌های بسیار بالا ارائه می‌شود؛ بنابراین با خرید بلیت‌های تخفیف دار می‌توانید هزینه سفرتان را کاهش دهید و مسافرتی کم هزینه  و مقرون به صرفه داشته باشید.

چگونه می‌توانیم سفری ارزان‌تر داشته باشیم؟

خلاصه

کارکنان ایرلاین ها همانند پرسنل شرکت‌های مختلف مزایای مخصوصی را دریافت می‌کنند. از مهم‌ترین مزایای ارائه شده برای پرسنل ایرلاین های مختلف می‌توان به سفرهای داخلی رایگان یا کم هزینه اشاره کرد. این سفرها تنها برای پرسنل ارائه نمی‌شوند و بستگان یا دوستان آن‌ها نیز می‌توانند از پروازهای کم هزینه‌تر استفاده کنند.

 

نظرات کاربران