فرودگاه بوردو

فرودگاه بوردو ؛هفتمین فرودگاه پررفت و آمد فرانسه

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۷ خرداد ۱۳۹۷

فرودگاه بین المللی بوردو

یکی از مهمترین فرودگاه های کشور فرانسه فرودگاه بوردو می باشد. بوردو به عنوان هفتمین فرودگاه پر رفت و آمد در کشور فرانسه شناخته می شود. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کامل در رابطه با تاریخچه، راه های دسترسی، ترمینال ها و امکانات این فرودگاه را در اختیار مسافرین و مراجعین قرار دهیم. اگر قصد سفر به فرانسه از این طریق را دارید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

فرودگاه بوردو

موقعیت فرودگاه بین المللی بوردو

بوردو به پروازهای داخلی و خارجی اختصاص دارد و برای تقسیم ترافیک هوایی در این منطقه به صورت امروزی در آمده است. پروازهای مسافرتی، تجاری و باری در فرودگاه بین المللی بوردو انجام می گیرد. بوردو علاوه بر موارد ذکر شده برای انجام فعالیت های اقتصادی هوایی مورد استفاده قرار می گیرد. گسترش فعالیت های این فرودگاه برای منطقه بوردو تاثیرات مثبتی به همراه داشته است و باعث رشد نرخ اقتصادی شده است. به طور میانگین تاثیر اقتصادی بوردو سالانه 1677 میلیارد یورو می باشد. بطور کلی مسافران جنوب فرانسه از مسیرهایی استفاده می کنند که به فرودگاه بوردو ختم می شود. این فرودگاه در منطقه مریناک و در فاصله ی 12 کیلومتری غرب شهر بوردو قرار دارد. در سال 2017 بیش از 6 میلیون نفر مسافر از بوردو استفاده کرده اند. این فرودگاه بین المللی دارای سه ترمینال مسافربری می باشد.

موقعیت فرودگاه بوردو

ترمینال های فرودگاه بوردو

همانطور که گفتیم این فرودگاه دارای سه ترمینال می باشد که برای امور پروازی و مسافری مورد استفاده قرار می گیرند. ترمینال A این فرودگاه مختص پروازهای بین المللی و ترمینال B آن به پروازهای داخلی و بین المللی اختصاص دارد. ترمینال C این فرودگاه بین المللی کاملاً از دیگر تاسیسات این فرودگاه جدا می باشد و مختص خطوط هوایی کم هزینه می باشد. ترمینال C، 1 طبقه می باشد و دارای 6 ایستگاه و پارکینگ هواپیمایی می باشد.

فرودگاه بین المللی کولتسوو در کشور روسیه
ادامه مطلب

ترمینال های فرودگاه بوردو

امکانات فرودگاه بین المللی بوردو

  • مکان های بسیار گسترده ای جهت شارژ لب تاب یا گوشی همراه در این فرودگاه وجود دارد.
  • علاقه مندان به عکاسی از فرودگاه، در صورت اخذ مجوز می توانند بدون مشکل از هواپیما و محیط فرودگاه عکاسی کنند.
  • در تمام ترمینال های این فرودگاه رستوران، کافه و ورزشگاه های مختلف وجود دارد.

امکانات فرودگاه بین المللی بوردو

راه های دسترسی به فرودگاه بین المللی بوردو

با استفاده از اتوبوس شاتل می توانید به طور مستقیم به مرکز شهر و ایستگاه قطار بروید. این اتوبوس ها بهترین گزینه حمل و نقل فرودگاه بوردو می باشند که می توانند در مدت زمان 30 دقیقه مسافران را به مرکز شهر برسانند. اتوبوس ها بسیار مدرن و مجهز می باشند. همه آن ها به اینترنت وای فای رایگان و سیستم تهویه مطبوع مجهز هستند. اتوبوس های شهری نیز مسافران را به مرکز شهر و ایستگاه قطار می رسانند . هزینه اتوبوس شهری کمتر می باشد. تاکسی ها نیز بهترین و راحت ترین گزینه حمل و نقل فرودگاه بین المللی بوردو می باشند. از آنجا که ایستگاه های تاکسی در بیرون از فرودگاه قرار دارند به محض خارج شدن از فرودگاه می توانید آن ها را ببینید. کرایه تاکسی ها بر اساس متر محاسبه می شوند بنابراین هنگام سوار شدن به تاکسی حواستان باشد راننده تاکسی متر خود را روشن کند.

راه های دسترسی به فرودگاه بوردو

اگر شما قصد مسافرت از طریق راه های هوایی را دارید می توانید با مراجعه به سایت معتبر گردشگری اطلاعات مورد نیاز در رابطه با فرودگاه های کشور مقصد خود بدست آورید. سفرمی در این مقاله اطلاعاتی جامع در رابطه با یکی از بزرگترین فرودگاه های فرانسه، فرودگاه بین المللی بوردو را در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

با فرودگاه برلین تگل و راه های ارتباطی آن آشنا شوید
ادامه مطلب

خلاصه

هفتمین فرودگاه بزرگ کشور فرانسه فرودگاه بین المللی بوردو می باشد. این فرودگاه بین المللی یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین فرودگاه های این کشور می باشد. کشور فرانسه بخشی از پیشرفت اقتصادی خود را مدیون بوردو می داند.

برای خرید بلیط هواپیما بوردو در کشور فرانسه می توانید به سایت سفرمی مراجعه نمایید .

نظرات کاربران