شرکت هواپیمایی چین جنوبی ؛قدرتمندترین شرکت هواپیمایی در آسیا

شرکت هواپیمایی چین جنوبی ؛قدرتمندترین شرکت هواپیمایی در آسیا

کل : 3

میانگین : 2.33

تاریخ انتشار: پنجشنبه, ۲۴ خرداد ۱۳۹۷

معرفی شرکت هواپیمایی چین جنوبی

قدرتمندترین شرکت و ناوگان هواپیمایی در قاره ی آسیا، شرکت هواپیمایی چین جنوبی می باشد. این شرکت بسیار فعال و گسترده می باشد به طوری که به تمامی قاره های جهان پرواز دارد. در این مقاله اطلاعاتی کامل و جامع برای مراجعین و مسافران در رابطه با شرکت هواپیمایی چین جنوبی جمع آوری کرده ایم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

شرکت هواپیمایی چین جنوبی

شرکت هواپیمایی چین جنوبی

این شرکت هواپیمایی ششمین شرکت هواپیمایی بزرگ در جهان می باشد، این بزرگی بر اساس تعداد انتقال مسافر است. شرکت هواپیمایی چین جنوبی که در سال 1988 تاسیس شده است، بزرگ ترین شرکت در قاره ی آسیا بر اساس تعداد ناوگان می باشد. دفتر مرکزی آن در شهر گوانگ ژو در کشور چین قرار دارد و قطب های اصلی آن فرودگاه های بین المللی پکن، چنجینگ بیانگبی، بابون گوآنگجو، اورومچی و یووپو می باشند. دولت چین امکان سرمایه گذاری در این شرکت را برای سرمایه گذاران خارجی نیز فراهم آورده است و سهام این شرکت بزرگ در بازارهای بورس نیویورک، شانگهای و بورس اوراق بهادار  هنک کنگ معامله می شود. همچنین یکی از اعضای اصلی اتحاد اسکای تیم می باشد. این شرکت هواپیمایی دارای 521 فروند هواپیما می باشد که در حال حاضر به بیش از 200 مقصد در قاره های آسیا، اروپا، آفریقا و آمریکا را با پروازهای باربری و مسافربری انجام می دهد. این ایرلاین تا سال 2019 بیش از صد میلیون مسافر داخلی و خارجی را در جهان جا به جا خواهد کرد.

شرکت هواپیمایی چین جنوبی

کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی چین جنوبی

شرکت هواپیمایی چین جنوبی در چهار کلاس پروازی فرست کلاس، بیزینس کلاس، اکونومی و پرمیوم اکونومی بلیط های خود را به فروش می رساند.

هواپیماهای باربری غول پیکر را بشناسید!
ادامه مطلب

فرست کلاس

این کلاس پروازی یک فضای خصوصی جداگانه، تلویزیون شخصی 17 اینچ و منوی انتخابی دارد.

فرست کلاس

تجاری

این نوع کلاس پروازی نیز دارای یک تخت جداگانه، تلویزیون 17 اینچ و فضای خصوصی مناسب می باشد.

تجاری و بیزینس کلاس

اقتصادی

کلاس پروازی اقتصادی دارای صندلی راحتی و تلویزیون شخصی 9 اینچی می باشد.

اقتصادی و اکونومی

پرمیوم اکونومی

کلاس پروازی پرمیوم اکونومی شرکت هواپیمایی چین جنوبی نیز دارای امکاناتی همانند کلاس پروازی اقتصادی می باشند. اما در این نوع کلاس صندلی ها بزرگ تر و راحت تر می باشند.

پرمیوم اکونومی

حادثه ای در شرکت هواپیمایی چین جنوبی

پرواز شماره 3456 این شرکت در می 1997 بخاطر بدی هوا و باران شدید دچار حادثه شد و در اثر همین حادثه 35 نفر از سرنشینان آن کشته شدند.این پرواز یکی از پروازهای داخلی این ایرلاین بود و توسط فروند هواپیمایی بوئینگ 737 انجام شد. پس از دو بار تلاش خلبان برای فرود اضطراری در این پرواز، هواپیما در مسیر باد و رعد و برق قرار گرفت و هنگام فرود با باند فرودگاه برخورد کرد و آتش گرفت.

حادثه در هواپیما

مقصد ها

شرکت هواپیمایی چین جنوبی روزانه به 193 مقصد، پرواز مستقیم دارد. در بین شهرهای ایران فقط تهران جزء مقصدهای این ایرلاین می باشد. قاره آسیا: چین ( به 127 شهر)، قزاقستان، ترکمنستان، تایلند، قرقیزستان، استرالیا، کره جنوبی، فیلیپین، ویتنام، هندوستان، اندونزی، بنگلادش، تاجیکستان، ژاپن، هنک کنگ، پاکستان، تایوان، نپال، مالزی، ماکائو، مالدیو، کامبوج، موریس، سنگاپور، ازبکستان و میانمار

اگر قصد سفر با استفاده از هواپیما را دارید می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را از سایت گردشگری معتبر سفرمی بدست آورید. این مقاله در رابطه با شرکت هواپیمایی چین جنوبی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دیگر شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها در نقاط مختلف جهان می توانید به بخش های مختلف این سایت مراجعه کنید.

جت خصوصی بویینگ؛ خانه ای لوکس بر فراز آسمان
ادامه مطلب

مقصد ها

خلاصه

یکی از شرکت های هواپیمایی بزرگ در سراسر جهان شرکت هواپیمایی چین جنوبی می باشد. هواپیماهای این ایرلاین به کشورهای مختلف پنج قاره جهان سفر می کند و از آنجا که دارای کلاس های پروازی مختلف می باشد می توانید با توجه به بودجه و سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب کنید.

نظرات کاربران