فرودگاه سویل اسپانیا

فرودگاه سویل؛ ششمین فرودگاه پر تردد اسپانیا

کل : 1

میانگین : 1

تاریخ انتشار: شنبه, ۲ تیر ۱۳۹۷

فرودگاه سویل اسپانیا  (Seville Airport)

پیش از آشنایی با فرودگاه سویل اسپانیا ، لازم است بدانید که شهر سویل، چهارمین شهر بزرگ کشور اسپانیا می باشد و سالانه گردشگران بسیاری از سراسر دنیا، به این شهر زیبا سفر کرده و به تفریح و سرگرمی در آن مشغول می شوند. فرودگاه سویل اسپانیا که به عنوان ششمین فرودگاه پر تردد این کشور شناخته می شود، در فاصله ی 10 کیلومتری از شهر سویل قرار گرفته است. این فرودگاه، نقل و انتقالات بخش جنوبی کشور اسپانیا را بر عهده گرفته است و سالانه نزدیک به 5 میلیون مسافر را جا به جا می نماید. در این بخش به بررسی دسترسی های فرودگاه سویل اسپانیا خواهیم پرداخت و شما را با راه های ارتباطی فرودگاه تا مرکز شهر آشنا خواهیم نمود.

فرودگاه سویل اسپانیا

داخل فرودگاه سویل اسپانیا

دسترسی های فرودگاه سویل اسپانیا و راه های ارتباطی آن با مرکز شهر

از آن جایی که شهر سویل، شهری توریستی است، دارای هتل های بسیار زیادی با خدمات متنوع می باشد. یکی از این خدمات، سرویس ترنسفر از فرودگاه سویل اسپانیا می باشد. بنابراین اگر شما نیز، یکی از هتل های شهر سویل را برای اقامت خود انتخاب نموده اید، به کسب اطلاعات از پذیرش هتل مورد نظر بپردازید و در صورت داشتن خدمات ترنسفر از فرودگاه، از خدمات هتل بهره مند شوید. لیکن راه های ارتباطی دیگری نیز برای انتقال از فرودگاه سویل اسپانیا، به مرکز این شهر وجود دارد که در ادامه به شرح هر یک از این راه ها خواهیم پرداخت.

دسترسی های فرودگاه سویل اسپانیا و راه های ارتباطی آن با مرکز شهر

استفاده از تاکسی

استفاده از تاکسی یکی از راحت ترین وسریع ترین راه های رسیدن به مرکز شهر سویل می باشد و مسافران ظرف مدت 15 الی 20 دقیقه به مقصد مورد نظر خود می رسند. استفاده از تاکسی اگرچه گران ترین روش حمل و نقل از فرودگاه سویل اسپانیا است اما، رفاه و راحتی بسیار زیادی را برای مسافران به ارمغان می آورد و استفاده از آن همواره، به مسافرانی که چمدان های زیادی دارند و یا به صورت خانوادگی سفر کرده اند توصیه می شود. همواره توصیه می کنیم تا پیش از سوار شدن به تاکسی، در مورد هزینه ی آن با راننده صحبت کنید تا به قیمتی توافقی برای مسیر مورد نظر دست یابید.

رازهایی در مورد سفر با هواپیما
ادامه مطلب

استفاده از تاکسی

استفاده از اتوبوس

یکی از رایج ترین و متداول ترین راه های حمل و نقل از فرودگاه سویل اسپانیا به مرکز شهر سویل، استفاده از اتوبوس های فرودگاه می باشد. این اتوبوس ها دارای سرویس های منظمی در ساعات مختلف شبانه روز می باشند و استفاده از آن ها به منظور جابه جایی، بسیار معقول و اقتصادی است. اتوبوس های فرودگاه سویل اسپانیا، از 5 صبح تا نیمه شب فعال اند و مسافران را در کم تر از 30 دقیقه به مرکز شهر می رسانند. مسافران به محض خروج از فرودگاه می توانند این اتوبوس ها را مشاهده نموده و به راحتی هرچه تمام تر، از آن ها استفاده نمایند.

استفاده از تاکسی

استفاده از قطار

فرودگاه سویل اسپانیا، مستقیما به خطوط ریلی این شهر دسترسی ندارد و مسافران برای سوار شدن به قطار می بایست، خود را با اتوبوس یا تاکسی به ایستگاه قطار رسانده و سفر خود را با سوار شدن به قطار ادامه دهند. نزدیک ترین ایستگاه قطار در فاصله ی 30 دقیقه ای از این فرودگاه قرار گرفته است و استفاده از اتوبوس برای رسیدن به آن، رایج ترین و متداول ترین راه برای گردشگران می باشد.

استفاده از قطار

کرایه ی اتومبیل و اتوبوس

کرایه ی اتومبیل شخصی و همچنین کرایه ی اتوبوس برای گروه های گردشگری نیز، از جمله راه های حمل و نقل از فرودگاه سویل اسپانیا به مقصد مورد نظر می باشد که بعضا بسیار کاربردی و راحت است و رفاه بیشتری را برای مسافران به ارمغان می آورد.

با سایت گردشگری سفرمی همراه باشید و با مراجعه به بخش های مختلف آن، اطلاعات لازم در خصوص مقصد مورد نظر خود را به دست آورید و با خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل مورد نظر خود به کمک این سایت، آسان ترین و با کیفیت ترین نوعِ سفر را تجربه نمایید.

آشنایی با فرودگاه تولوز در بلانک
ادامه مطلب

نظرات کاربران