هتل های زنجیره ای

برترین هتل های زنجیره ای در دنیا

کل : 3

میانگین : 3

تاریخ انتشار: یکشنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۷

با برترین هتل های زنجیره ای دنیا آشنا شوید!

انتخاب و رزرو هتل، یکی از مهم ترین مسائلی است که کیفیت سفرهای داخلی و خارجی را تضمین می کند و اقامت در هتلی شناخته شده و با کیفیت باعث می شود، تا افراد سفری ایمن تر و لذت بخش تر را تجربه نمایند. یکی از بهترین گزینه هایی که همواره اعتماد گردشگران را به خود جلب می کند، اقامت در هتل های زنجیره ای در سراسر دنیا است و افراد زیادی ترجیح می دهند که در هتل های زنجیره ای اقامت داشته باشند. این هتل ها، همگی از کیفیت و استانداردی مشابه در سراسر دنیا برخوردارند و امنیت و رفاه بیشتری را برای میهمانان خود فراهم می کنند.

هتل های زنجیره ای

در ادامه به معرفی برترین هتل های زنجیره ای دنیا خواهیم پرداخت و شما را با ویژگی های منحصر به فرد هر یک از این هتل ها آشنا خواهیم نمود. با کسب اطلاعات در خصوص این هتل های زنجیره ای می توانید، محل اقامت خود در شهرها و کشورهای مختلف دنیا را، با آگاهی بیشتری انتخاب نمایید و بدین ترتیب کیفیت سفرهای خود را ارتقا ببخشید. همراه سفرمی سامانه آنلاین خرید بلیط هواپیما سیستمی و چارتری و رزرو هتل باشید تا با هتلهای زنجیره ای در دنیا آشنا شوید.

هتل های زنجیره ای هیلتون (Hilton Hotel)

امروزه کم تر کسی است که نام هتل های زنجیره ای هیلتون را نشنیده باشد و با شهرت و آوازه ی این هتل ها که یکی از برترین هتل های زنجیره ای دنیا هستند، آشنا نباشد. این هتل ها به عنوان چهارمین هتل های بزرگ دنیا شناخته می شوند و در بین لوکس ترین و مجلل ترین هتل های زنجیره ای دنیا می درخشند. برخورداری از امکانات رفاهی و تفریحی متنوع، داشتن دکوراسیونی لوکس با مبلمان با کیفیت و همچنین کادری مجرب و خوش رو باعث شده است که سالانه گردشگران بیشماری میهمان این هتل ها در سراسر دنیا شوند و اقامت در هتل های زنجیره ای هیلتون را بر دیگر هتل ها ترجیح دهند.

هتل فورسیزن؛ بهترین هتل استانبول
ادامه مطلب

هتل های زنجیره ای هیلتون (Hilton Hotel)

جالب است بدانید که سیستم ستاره دهی به هتل ها و راه انداختن اینترنت پر سرعت وای فای در اتاق های هتل، اولین بار توسط این هتل ها ابداع شده است و همین مساله، شهرت و محبوبیت این هتل های زنجیره ای را چند برابر نموده است.

هتل های زنجیره ای هیلتون

هتل های زنجیره ای بین قاره ای (InterContinental Hotel Group)

هتل های زنجیره ای بین قاره ای که در صدر لیست برترین هتلهای زنجیره ای دنیا جای گرفته اند، از سال 2004 تا کنون به عنوان بزرگ ترین هتل های دنیا شناخته می شوند و از شهرتی جهانی برخوردارند.

هتل های زنجیره ای بین قاره ای

این هتل ها روی هم رفته دارای 600 هزار اتاق می باشند که در شهرها و کشورهای مختلف دنیا قرار گرفته اند و پذیرای گردشگرانی از سراسر دنیا بوده و هستند. بدیهی است که این هتل ها از بهترین امکانات رفاهی و تفریحی برخوردارند و به صورت کاملا حرفه ای اداره می شوند و نیازی به شرح ویژگی های این هتل های لوکس ومجلل نیست.

هتل های زنجیره ای بین قاره ای

هتل های زنجیره ای کارلسون (Carlson)

هتل های زنجیره ای کارلسون که با تکیه بر نیازهای خاص مسافران طراحی و ساخته شده اند، از برترین هتل های زنجیره ای دنیا می باشند. این هتل های زنجیره ای، روی هم رفته دارای 150 هزار اتاق هستند و روز به روز در حال توسعه و افزایش نیز می باشند. همان طور که گفتیم این هتل ها به منظور برطرف کردن نیازهای خاص مسافران طراحی شده اند و از ظرافت و زیبایی خاصی نسبت به هتل های دیگر برخوردارند. همین مساله باعث شده است تا گردشگران بسیاری اقامت در آن ها را ترجیح دهند و زمان زیادی از سفر خود را در داخل این هتلهای زنجیره ای بگذرانند.

اقامت در لوکس ترین هتل های قطر
ادامه مطلب

هتل های زنجیره ای کارلسون (Carlson)

هتل های زنجیره ای کارلسون هر آنچه را که یک مسافر به آن نیاز دارد، در اختیار افراد قرار می دهند و اوقاتی خوش و به یاد ماندنی را برای میهمانان خود به ارمغان می آورند.

هتل های زنجیره ای کارلسون (Carlson)

هتل های زنجیره ای حیات (Global Hyatt)

هتل های زنجیره ای حیات که یکی از 10 هتل زنجیره ای برتر دنیا هستند، از طرفداران بیشماری در سراسر دنیا برخوردارند و از امکانات رفاهی و تفریحی منحصر به فردی بهره می برند. این هتل ها همواره در تلاش بوده اند تا با تمرکز بر دکوراسیون داخلی هتل های خود در شهرها و کشورهای مختلف دنیا، سرآمدی بر دیگر هتل های دنیا باشند و با داشتن ظاهر بیرونی متفاوت، شهرت و آوازه ی خود را چند برابر نموده و به گل سرسبد هر شهر و هر کشور تبدیل شوند.

هتل های زنجیره ای حیات (Global Hyatt)

داشتن مبلمان و اشیای خاص و منحصر به فرد در تمامی هتل های زنجیره ای حیات در سراسر دنیا، داشتن کادری مجرب، متخصص و خوش برخورد، دارا بودن فضاهای تفریحی متفاوت و متنوع،  هتل زنجیره ای حیات را به یکی از برترین هتل های زنجیره ای دنیا تبدیل نموده است و تعداد میهمانان این هتل ها را، روز به روز زیادتر کرده است.

هتل های زنجیره ای حیات (Global Hyatt)

هتل های زنجیره ای حیات (Global Hyatt)

با وبلاگ گردشگری سفرمی همراه باشید و با مطالعه ی مقالات تهیه شده در این سایت، اطلاعاتی مفید و کاربردی را در حوزه ی گردشگری به دست آورید. بدین ترتیب می توانید سفرهای داخلی و خارجی خود را  با کیفیتی دوچندان تجربه نموده و از لحظات خود بیشتر لذت ببرید.

نظرات کاربران