هتل های کلمبو

هتل های کلمبو

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۱ خرداد ۱۳۹۷

هتل های کلمبو

کلمبو بزرگترین شهر سریلانکا با جمعیتی بیش از ششصد هزار نفر است و همچنین پایتخت تجاری سریلانکا محسوب می شود. هتل های بسیاری در این شهر وجود دارند که در ادامه به ده هتل برتر شناخته شده در میان هتل های کلمبو در سال 2018 می پردازیم.

هتل پیرل گراند (Pearl Grand)

اولین هتل برتر در میان 400 مکان مناسب برای اقامت در شهر کلمبو در سال 2018 هتل پیرل گراند محسوب می شود. وای فای رایگان ، پرداخت هزینه متعاقباً بعد از ثبت نام و در هتل (مواقع ثبت نام اینترنتی) از ویژگی های این هتل است. هزینه هر شب اقامت در این هتل 60 یورو است.

هتل پیرل گراند

هتل اوشن فرانت (Ocean Front)

یکی دیگر از هتل های کلمبو که محبوبیت زیادی برای مسافران دارد هتل اوشن فرانت است. هتل اوشن فرانت دومین مکان برتر در کلمبو در سال 2018 شناخته شده است. هزینه هر شب اقامت در این هتل 39 یورو است. این هتل به شکل کشتی است و چشم انداز زیبایی به اقیانوس هند دارد و نور خورشید زیبایی در افق اقیانوس به چشم می خورد.

هتل اوشن فرانت

هتل پارادایس (Paradise Road Tintagel Colombo)

هتل پارادایس در فاصله 3.4 کیلومتری از مرکز کلمبو قرار دارد. هزینه هر شب اقامت در این هتل 142 یورو است. هتل پارادایس از محبوبیت زیادی در میان زوج ها برخوردار است و بیشتر مسافرانی که به این هتل مراجعه می کنند زوج ها هستند.

هتل پارادایس

هتل اوزو (OZO Colombo)

چهارمین هتل برتر در میان هتل های کلمبو هتل اوزو محسوب می شود. هتل اوزو فقط 1.6 کیلومتر از ایستگاه قطار بامبالاپیتا قرار دارد. دارای استخر روباز و رستوران بوفه ای شکل است. وای فای و پارکینگ رایگان، وجود باشگاه ورزشی، و امکان اجاره خودرو از دیگر ویژگی های این هتل است. هزینه هر شب اقامت در این هتل 59 یورو است.

بهترین هتل های لندن و اقامتی لوکس
ادامه مطلب

هتل اوزو

هتل بلو گام (Blue Gum)

هتل بلو گام در فاصله 4.7 کیلومتری مرکز قرار گرفته است. این هتل با ساحل باپیتیا و فرودگاه باندارایاکه به مدت پانزده دقیقه فاصله دارد. هزینه هر شب اقامت در این هتل 42 یورو است که شامل صبحانه نیز می شود.

هتل بلو گام

هتل سیلون (Ceylon City Hotel)

هزینه اقامت برای یک شب در این هتل 39 یورو است که شامل صبحانه نیز می شود. اینترنت رایگان ، امکان کنسل بدون هزینه در ثبت نام اینترنتی و پرداخت متعاقباً بعد از ثبت نام از ویژگی های این هتل است.

هتل سیلون

هتل سیتی رست فورت (City Rest Fort)

یکی دیگر از هتل های کلمبو هتل زیبای سیتی رست فورت است. کارکنان این هتل به چند زبان زنده دنیا مسلط هستند. از دیگر ویژگی های هتل سیتی رست فورت می توان به خدمات خشکشویی، امکان راه های ارتباطی از طریق هوایی و شرایط آب و هوایی خوب اشاره کرد. هزینه اقامت در این هتل به ازای یک شب 23 یورو است.

هتل سیتی رست فورت

هتل سینامون (Cinnamon Lakeside)

 این هتل در فاصله ای به مسافت فقط 700 متر از مرکز قرار گرفته است. موقع ثبت نام اینترنتی برای این هتل نیازی به پیش پرداخت نیست و می توان بدون پرداخت هزینه اضافی اتاق رزرو شده را کنسل کرد. هزینه هر شب اقامت در این هتل 136 یورو است.

هتل سینامون

هتل کینگسبوری (The Kingsbury)

این هتل علاوه بر این که یک هتل پنج ستاره است دارای محیط سرسبز و با نشاط می باشد. هتل کینگسبوری در فاصله ای 400 متری از مرکز قرار گرفته است و مانند بسیاری از هتل های دیگر کلمبو در مواقع ثبت نام اینترنتی نیازی به پیش پرداخت نیست و به صورت رایگان می توان ثبت نام را کنسل کرد.

هتل بوک اند بد ، بهشت کتابخوان ها !
ادامه مطلب

هتل کینگسبوری

هتل هیلتون کلمبو (Hilton)

هتل هیلتون در مرکز شهر کلمبو واقع شده است. صرف نظر از دسترسی به اقیانوس هند و دریاچه بیرا (Beira) هتل هیلتون دسترسی مستقیمی به مرکز تجارت جهانی برای مسافران فراهم می کند. بازار 24 ساعته یک ویژگی جالب است که با اقامت در این هتل می توان به آن دسترسی پیدا کرد. در تمام مناطق هتل هیلتون وای فای قابل دسترس است و پارکینگ نیز در این هتل رایگان است همان طور که اکثر هتل های کلمبو دارای این امکانات هستند. هزینه هر شب اقامت در هتل هیلتون 113 یورو می باشد.

هتل هیلتون کلمبو

خلاصه

هتل های کلمبو دارای شرایط آب و هوایی خوب و نزدیک به شهر هستند و به راه های مواصلاتی دسترسی دارند. ویژگی های مشترک اکثر هتل های کلمبو وای فای و پارکینگ رایگان است. در مواقع ثبت نام اینترنتی نیازی به پیش پرداخت نیست و هزینه را میتوان موقع رجوع به هتل پرداخت کرد و همچنین بدون نیاز به هزینه آن را کنسل کرد.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل برای سفر به کلمبو میتوانید به سایت سفرمی مراجعه نمایید.

نظرات کاربران