بهترین مقاصد گردشگری سال 2018

بهترین مقاصد گردشگری در سال 2018

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۹ دی ۱۳۹۶

بهترین مقاصد گردشگری در سال 2018 را بشناسیم…

بهترین مقاصد گردشگری سال 2018 از میان جزایر دورافتاده تا زیباترین پایتخت های جهان انتخاب شده اند. افرادی که به سفر کردن علاقه وافر دارند همواره در جستجوی جدیدترین و بهترین مقاصد گردشگری هستند تا تجربیات جدید کسب کرده و به آگاهی خود اضافه کنند. حال می خواهیم نگاهی به مکان هایی بیاندازیم که امسال در حوزه جهانی حرف اول را می زنند و منزلگاه بهترین هتل های سال 2018، موزه ها و حتی جشنواره های بین المللی هستند.

بهترین مقاصد گردشگری سال 2018

آیا فرد ماجراجویی هستید یا به آثار باستانی و تاریخ علاقه دارید؟ شاید فرد شکمویی باشید و دلتان بخواهد جدیدترین و خوشمزه ترین غذاهایی که در سال 2018 ارائه می شوند را امتحان کنید. سفرمی فهرستی از بهترین مقاصد گردشگری در سال 2018 را در اختیار شما می گذارد؛ تنها کاری که باید انجام دهید این است که مقاصد مورد علاقه تان را از میان آنها انتخاب کرده و برای سفر در سال 2018 برنامه ریزی کنید.

 

جزیره سولتا در کرواسی یکی از بهترین مقاصد گردشگری سال 2018

سولتا

کرواسی، جواهر دریای آدریاتیک، بیش از 1200 جزیره دارد. اما سفر بین جزایر کرواسی با کشتی های گران قیمت امکان پذیر است و پول زیادی می خواهد. با وجود جزایری نظیر هوار و براچ، جزیره زیبای سولتا همواره نادیده گرفته شده است. این جزیره سنگی با طبیعت بکر، سواحل منزوی، آب های فیروزه ای، روستاهای قرون وسطایی و پوشش گیاهی انبوه در سال 2018 آماده پذیرایی از گردشگران است.

 

ازبکستان یکی از بهترین مقاصد گردشگری سال 2018

بهترین کقاصد گردشگری سال 2018

ازبکستان، جمهوری سابق شوروی یک بار دیگر در مرکز جهان نشسته است. در هزاره اول، هیچ مسافری نمی توانست بدون توقف در قلعه های نظامی بخارا و سمرقند در جاده ابریشم، از آسیا به اروپا گذر کند. در نتیجه این شهرها به مراکز فرهنگی غنی تبدیل شدند. برای مسافرانی که به تاریخ علاقه دارند، ازبکستان یک سرزمین ایده آل است. اکثر جمعیت این کشور را مسلمانان تشکیل می دهند.

برترین جاذبه های گردشگری سنت پترزبورگ، روسیه
ادامه مطلب

بهترین مقاصد گردشگری سال 2018

ازبکستان یک کشور امن و مقرون به صرفه می باشد. ازبکستان با برخورداری از مساجد و حرم های فراوان در فهرست بهترین مقاصد گردشگری سال 2018 قرار گرفته است. از زمان مرگ رئیس جمهور مستبد ازبکستان در سال گذشته، رژیم جدید گامی به سوی اصلاحات برداشته که برای ازبک ها و جامعه جهانی خوشایند بوده است.

 

والتا در مالت یکی از بهترین مقاصد گردشگری سال 2018

مجمع الجزایر مالت تمام زیبایی های سیسیل را به ارث برده است؛ اما گردشگران کمتری را در این منطقه خواهید دید. والتا، پایتخت کوچک این کشور و یک میراث جهانی به حساب می آید. زمان تاسیس این شهر تاریخی به سال 1565 بازمی گردد.

بهترین مقاصد گردشگری 2018

والتا با رنگ بویی مدیترانه ای و آفریقایی گویی گلچینی از وستروس (وستروس (Westeros) یکی از چهار قاره در جهان شناخته شده است) می باشد. این مقصد فراموش نشدنی سرانجام گامی به سوی عنوان “پایتخت فرهنگی اروپا در سال 2018” برداشته است.

 

ابوظبی یکی از بهترین مقاصد گردشگری سال 2018

بهترین مقاصد گردشگری سال 2018

برای اثبات وضعیت رو به رشد ابوظبی به عنوان پایتخت فرهنگی خاورمیانه، نگاهی به “جزیره سعدیات” واقع در خلیج فارس بیاندازید. این جزیره به سرعت در حال تبدیل شدن به گنجینه هنر و معماری جدید در سطح جهانی می باشد.

 

دره “ایا” در ژاپن یکی از بهترین مقاصد گردشگری سال 2018

بهترین مقاصد گردشگری سال 2018

دره “ایا” که به عنوان تبت ژاپن شناخته می شود، در میان ناحیه کوهستانی شیکوکو، کم بازدیدترین جزیره این کشور واقع شده است. اخیرا مسیرهای کوهنوردی و زیپ لاین های جدید در این دره قرار داده اند. همچنین، تجهیزات اقامتی در خانه های روستایی این منطقه موجود است.

هتل آربز ؛ هتلی روی خط مرزی سوئیس و فرانسه
ادامه مطلب

 

جزیره فیجی یکی از بهترین مقاصد گردشگری سال 2018

بهترین مقاصد گردشگری

فیجی منزلگاه برخی از چشمگیرترین مناظر جهان است. سواحل شنی مملو از درختان نخل، آب های کریستالی با صخره های مرجانی رنگارنگ و خط ساحلی ناهموار و سرسبز باعث شده که فیجی به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری سال 2018 انتخاب شود. همچنین، اقامتگاه هایی لوکس در جزیره احداث شده اند که جزو نمونه های منحصر به فرد هستند.

 

سائو پائولو در برزیل یکی از بهترین مقاصد گردشگری سال 2018

بهترین مقاصد گردشگری سال 2018

در سائو پائولو زیبایی افسانه ای سواحل ریو دو ژانیرو موج نمی زند. رونق صحنه های هنر و آشپزی در سال های اخیر، سائو پائولو را ابتدا به پایتخت مالی برزیل و اکنون به مرگز فرهنگی آن بدل کرده است. از کوچه و خیابان های این شهر بازدید کنید و از جشن های خیابانی لذت ببرید.

 

لائوس یکی از بهترین مقاصد گردشگری سال 2018

بهترین مقاصد گردشگری سال 2018

لائوس از دیگر همسایگان آسیایی خود، یعنی ویتنام و تایلند، آرام تر و خلوت تر است. اما در سال 2018 لائوس به یک نقطه داغ گردشگری تبدیل می شود. فرودگاه بین المللی واتای در پایتخت این کشور یعنی وینتیان واقع شده و در حال آماده سازی برای استقبال از مسافران است. این نقطه ساحلی بی سر و صدا و در عین حال پر زرق و برق، گردشگران را به سمت معابد طلایی، معماری منحصر به فرد مستعمرات فرانسوی، مسیرهای پیاده روی و پناهگاه فیل ها جذب می کند.

 

جزیره سالینا در ایتالیا یکی از بهترین مقاصد گردشگری سال 2018

بهترین مقاصد گردشگری 2018

در میان تمام جزیره هایی که مجمع الجزایر آیولین ایتالیا را تشکیل می دهند، جزیره سالینا از همه پررنگ تر است. البته نمی توان ادعا کرد که سالینا مانند همسایه اش، جزیره استرومبولی، پاتوق افراد مشهوری مثل جورجیو آرمانی می باشد.

با 7 جاذبه گردشگری کلمبو آشنا شوید!
ادامه مطلب

اما ویژگی مثبت سالینا این است که هنوز توسط کشتی های مسافربری لوکس و سیل عظیم بازدیدکنندگان احاطه نشده است. این جزیره همچنان دست نخورده مانده است. جزیره سالینا با کوه های پرشیب، درختان شکوفه، گل های وحشی و دهکده های کوچک پر از درختان لیمو و زیتون در انتظار گردشگران است.

نظرات کاربران