نگاهی به رمانتیک ترین هتل های ایران

رمانتیک ترین هتل های ایران برای ماه عسل

کل : 8

میانگین : 5

تاریخ انتشار: سه شنبه, ۹ شهریور ۱۴۰۰

رمانتیک ترین هتل های ایران برای ماه عسل کدام است؟ شاید این سوال خیلی از زوج‌ها باشد. ایران هتل‌های زیادی دارد اما سفر ماه عسل یک سفر خاص و ویژه است. یکی از سنت‌های قدیمی زوج‌ها ماه عسل رفتن است. سفری رویایی که در روزهای اول شروع زندگی مشترک انجام‌ می‌شود. همه زوج‌ها دوست دارند این یک سفر رویایی و تمام عیار باشد. معمولا در این سفر هم خیلی به جنبه اقتصادی آن نگاه‌ نمی‌کنند. برخی تورهای داخلی را انتخاب‌ می‌کنند و برخی دیگر دوست دارند ماه عسل خود را خارج از کشور بگذرانند.

اگر‌ می‌خواهید برای ماه عسل خود به خارج از کشور بروید که طبیعتا باید از چندین روز و یا حتی ماه پیش برای سفرتان برنامه ریزی کنید. سفرهای داخلی از این لحاظ راحت‌‌تر هستند اما باز‌ نمی‌توان تنها با بستن چمدان و خرید بلیط هواپیما راهی سفر شد. به هر حال این یک سفر ویژه است که بهتر است به طور ویژه هم برگزار شود.

 

سوئیت پرنسس هتل قصر طلایی مشهد

 

رمانتیک ترین هتل های ایران

بسیاری از هتل‌های ایران اتاق‌هایی را مخصوص ماه عسل زوج‌ها طراحی و دکور کرده‌اند. در این اتاق‌ها همه چیز رمانتیک و عاشقانه به نظر‌ می‌رسد. در ادامه تعدادی رمانتیک ترین هتل های ایران را معرفی‌ می‌کنیم.

سوئیت ماه عسل هتل زندیه شیراز

هتل زندیه در شیراز یکی از بهترین هتل‌های این شهر است. این هتل پنج ستاره است و امکانات عالی دارد. هتل زندیه سوئیتی را برای سفر ماه عسل در نظر گرفته است. سوئیت‌های ماه عسل با گل تزئین شده‌اند. همین طور با شیرینی و کیک از زوج‌ها پذیرایی‌ می‌شود. هتل زندیه یکی از رمانتیک ترین هتل های ایران برای ماه عسل است. فضای سوئیت‌ها شامل نشیمن، میز کار و سرویس خواب است. برای اقامت در این سوئیت باید مبلغ 990 هزار تومان به ازای هر شب بپردازید.

حمام گنجعلی خان کرمان؛ تلفیقی از هنر معماری کهن و تمدن کارمانیا
ادامه مطلب

 

سوئیت ماه عسل هتل زندیه - رمانتیک ترین هتل های ایران

 

اتاق دو نفره منظره دریاچه هتل اسپیناس آستارا

شهرهای شمالی به دلیل طبیعت سرسبزی‌شان معمولا توریست بیشتری دارند. آستارا یکی از خوش آب و هوا‌‌ترین مناطق ایران است. در این شهر هتل اسپیناس آستارا با اتاق‌هایی رو به جنگل و دریاچه اقامتی خاطره انگیر برای‌تان رقم‌ می‌زند. اتاق دو نفره با منظظره دریاچه این هتل برای سفر ماه عسل بسیار مناسب است. این اتاق چشم اندازی زیبا دارد. قیمت اقامت در این اتاق به ازای هر شب 950 هزار تومان است.

سوئیت دو نفره ماه عسل هتل بام سبز رامسر

قطعا یکی از رمانتیک ترین هتل‌ های ایران برای ماه عسل هتل بام سبز رامسر است. این سوئیت‌هایی ویژه با فضایی رمانتیک طراحی کرده است. در طراحی این سوئیت‌ها از رنگ‌های بهاری و تزئیناتی مانند گل و پروانه استفاده شده است. سوئیت چشم اندازی بی نظیر به طبیعت سبز و بکر رامسر دارد. اقامت در این سوئیت برای هر شب یک میلیون و 700 هزار تومان است.

 

سوئیت ماه عسل هتل بام رامسر

 

اتاق دو تخته رو به دریا هتل لیپار چابهار

هتل لیپار چابهار هتلی پنج ستاره و درجه یک است. این هتل اتاق‌های متعددی رو به دریا و باغ دارد. اتاق دو تخته رو به دریا این هتل فضایی بسیار دل انگیز و رمانتیک دارد. دکوراسیون اتاق شیک و مجلل است. قیمت رزرو این اتاق شبی 790 هزار تومان است.

پرنسس رویال هتل بین المللی قصر طلایی مشهد

مشهد یکی از قطب‌های گردشگری است که زوج‌های زیادی به دلیل مذهیی دوست دارند اولین سفر مشترک خود را به این شهر بروند. در مشهد هتل‌های لوکس زیادی وجود دارد اما یکی از بهترین آن‌ها هتل قصر طلایی مشهد است. این هتل سوئیتی اختصاصی برای ماه عسل زوج‌ها در نظر گرفته است. سوئیتی با 55 متر مربع که در طبقه سوم هتل واقع شده است. بی شک با دیدن سوئیت پرنسس، متوجه می‌شوید هتل قصر یکی زیباترین و رمانتیک ترین هتل های ایران برای سفر ماه عسل است. این سوئیت چشم اندازی رو به حرم امام رضا دارد. قیمت اقامت در این سوئیت شبی یک میلیون و 623 هزار تومان است. برای اقامت در این سوئیت از قبل باید رزرو انجام دهید.

با تفریحات خانواده سلطنتی انگلستان آشنا شوید!
ادامه مطلب

 

سوئیت پرنسس - رمانتیک ترین هتل های ایران

 

سوئیت لوکس دو نفره هتل سورینت مریم کیش

تور کیش از پرطرفدارترین تورهای داخلی است. گردشگران زیادی در فصول سردتر سال این تور را برای سفر انتخاب‌ می‌کنند. بسیاری از زوج‌های جوان هم دوست دارند ماه عسل خود را در کیش بگذرانند. هتل مریم کیش سوئیت‌های دو نفره زیبا و شیکی دارد که بهترین موقعیت برای سفر ماه عسل است. قیمت اقامت در این سوئیت‌ها شبی 700 هزار تومان است. این هتل موقعیت دسترسی خوبی به دیدنی‌های جزیره و مناطق تجاری آن دارد.

اتاق‌هانی مون هتل زهره اصفهان

هتل زهره یکی از هتل‌های شیک و در عین حال سنتی اصفهان است. این هتل دسترسی خوبی دارد و به جاذبه‌های گردشگری اصقهان است. هتل اتاق‌هایی با نام‌هانی مون برای ماه عسل زوج‌ها در نظر گرفته است. قبل از اقامت زوج این اتاق با گل‌های سرخ تزئین‌ می‌شود. قیمت اقامت در این هتل شبی 920 هزار تومان است.

نظرات کاربران