سواحل برتر برای کودکان

٧ ساحل برتر اروپایی مناسب برای کودکان

کل : 4

میانگین : 4.25

تاریخ انتشار: پنجشنبه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۶

سواحل برتر برای کودکان

٧ ساحل برتر اروپایی مناسب برای کودکان

سواحل برتر برای کودکان | کودکان همواره نیازمند مراقبت و نظارت هستند، به همین دلیل یک تفریحگاه همه چیز تمام بهترین گزینه برای خانواده هایی است که می خواهند حتی با وجود فرزندان خود تفریحات خوشی داشته باشند. در این نوع تفریحگاه ها، کودکان شما می توانند با هم سن و سالان خود بازی کرده، وقت بگذرانند و فعالیت های متفاوتی انجام دهند. در ادامه 7 ساحل برتر مدیترانه ای که برای کودکان ۶ تا ١٣ سال مناسب است را معرفی می کنیم. با سفرمی همراه باشید…

سواحل برتر برای کودکان

 

ساحل چیرالی (cirali) در آنتالیا ترکیه

چیرالی یکی از سواحل بکری است که برای کودکان پیشنهاد می شود. این ساحل با کوه ها، جنگل و بیشه و مزارع لیمو احاطه شده است. از جمله جاذبه های گردشگری این شهر کوچک عبارتند از انواع رستوران ها و معابد قدیمی. در ماه های ژوئن و جولای می توانید لاک پشت های دریایی را در خلیج محافظت شده ببینید که در حال تخم گذاری هستند.

از اواسط جولای تا اواسط سپتامبر نیز بچه های آنها از تخم در می آیند، از آنجاییکه این منطقه تحت حفاظت وزارت فرهنگ و گردشگری و وزارت جنگلداری ترکیه می باشد، توسعه در این منطقه حداقل است. چیرالی از سواحل برتر برای کودکان بشمار می رود.

چیرالی آنتالیا یکی از سواحل بکری است که برای کودکان پیشنهاد می شود

 

ساحل کاراووستاسی (karavostasi) در یونان

اگر کودکان شما به خوبی شنا می کنند و سن آنها مناسب تفریحات شبانه نیست، این ساحل می تواند جای دنج و مناسبی باشد. ساحل کاراووستاسی یونان نزدیک به تفریحگاه های اصلی در ساحل شمال غربی یونان است و زیاد توسعه نیافته است. از جمله مزایای این ساحل وجود ورزش های دریایی، داشتن دریایی آبی، ساحل شنی وسیع و طولانی است که ساحل را از شلوغی ها جدا کرده است. ساحل کاراووستاسی یونان از دیگر سواحل برتر برای کوکان می باشد.

جاذبه‌های محبوب آنتالیا
ادامه مطلب

ساحل کاراووستاسی یونان از دیگر سواحل برتر برای کوکان می باشد.

 

ساحل ماکارسکا (makarska) در کروواسی

شهر ماکارسکا در ساحل دریای آدریاتیک واقع شده و با درختان نخل احاطه شده است. می توانید با قایق های گردشگری به سواحل نزدیک بروید. می توانید در مسیر تفریحی کنار ساحل اصلی که پوشیده از درختان است پیاده روی یا دوچرخه سواری کنید و از تفریحات آبی مثل قایق رکابی استفاده کنید. ساحل ماکارسکا در کروواسی نیز در میان سواحل برتر برای کودکان قرار دارد. این ساحل همچنین دارای تخت های آفتاب گیر است و با دریای فیروزه ای و کم عمق یکی از بهترین سواحل برای کودکان است.

بهترین ساحل ها

 

ساحل لیافرانس (liafrance) در اسپانیا

این ساحل در شمال شرقی اسپانیا واقع شده و با آرامش خاص و امکاناتی که دارد محل مناسبی برای یک هفته تفریح خانوادگی بشمار می رود. ساختمان ها، رستوران ها و هتل های کوتاه و بلند در امتداد خلیج شنی و آب های فیروزه ای قرار دارند.

ساحل لیافرانس در اسپانیا

 

ساحل ایلِ دِئولِرون (Île d’Oléron) در فرانسه

این ساحل پس از ساحل کورسیکا، بزرگترین جزیره در فرانسه است. ساحل ایلِ دِئولِرون فرانسه دارای یک مسیر دوچرخه سواری ٧٠ مایلی است که از میان جنگل های کاج و تالاب عبور می کند. جاذبه اصلی این جزیره، سواحل شنی آن می باشد، اما بهترین ساحل آن برای اقامت، ساحل ایندیگو اولرون لس پین است (Indigo Olron Les Pins) که یک اردوگاه در طبیعت اطراف مسیر دوچرخه سواری می باشد.

ساحل

 

ساحل پرایا دی برانکو (Praia de Barranco in Algarve, Portugal) در پرتقال

اگر به تنیس، گلف و مسافرت همراه با کودکان خود علاقه دارید نباید صخره های کاج دار (Pine Cliffs) را از دست بدهید. در این محل یک آکادمی تنیس با ۵ زمین وجود دارد؛ که دو زمین آن از خاک رس و یک زمین گلف آن دارای ٩ حفره می باشد. کلاس های آن از سپیده دم آغاز و تا غروب آفتاب ادامه می یابد. همچنین کلوپ هایی مخصوص کودکان نیز وجود دارد و تفریحاتی مثل مینی گلف، فوتبال، دارت و توپ های آبی در آن وجود دارد. ساحل پرایا دی برانکو نیز یکی از برترین سواحل برای کودکان است.

راهنمای سفر به کاشان؛ شهر شعر و گلاب
ادامه مطلب

ساحل پرایا دی برانکو نیز یکی از برترین سواحل برای کودکان است.

 

ساحل کالابریا (Calabria) در ایتالیا

ساحل کالابریا شهرت سیسیل را در بین جزایر ایتالیایی ندارد، اما تفریحگاه های خاص و ویژه ای دارد. مثلا تروپئا (Tropea) یک منطقه جذاب باستانی است. این شهر قدیمی روی یک صخره واقع می باشد که با یک شیب به ساحل شنی می رسد و پر از مغازه و رستوران های کوچک ارزان قیمت است. پیاده رو های شبانه تروپئا در ایتالیا به دلیل وجود مراکز فروش بستنی های ژله ای ایتالیایی بسیار شلوغ است. ساحل کالابریا نیز از دیگر سواحل برتر برای کودکان می باشد.

ساحل کالابریا سواحل برتر برای کودکان

نظرات کاربران