لوکس ترین مقاصد سفر دنیا

لوکس ترین مقاصد سفر دنیا برای تعطیلاتی دنج

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۴ بهمن ۱۳۹۶

لوکس ترین مقاصد سفر دنیا

لوکس ترین مقاصد سفر بهترین های بهترین ها را برایتان فراهم می سازند. تجربیاتی بی نظیر، خدماتی لوکس و خصوصی، غذاهایی لذیذ به همراه محیط و چشم اندازهایی شگفت انگیز دست به دست هم داده تا تمام استرس را از میان ببرند و سفری با آرامش را برای مسافران رقم بزنند. وقتی پول اهمیتی نداشته باشد، تمام دنیا به مقصد سفر بدل می گردد. با سفرمی همراه باشید تا لوکس ترین مقاصد سفر دنیا برای تعطیلاتی دنج را به شما معرفی نماییم.

لوکس ترین مقاصد سفر دنیا

 

 1. اقامتگاه پیکایا در اکوادور

یکی از لوکس ترین مقاصد سفر دنیا برای تعطیلات اقامتگاه پیکایا می باشد. این اقامتگاه محلی مناسب برای مسافران ماجراجو و پویا است. طراحی پیکایا به نحوی صورت گرفته است تا سازگار با محیط زیست باشد و آسیبی به آن نرساند. موقعیت مکانی این اقامتگاه دسترسی به تمام جزایر را تسهیل بخشیده؛ مهمانان می توانند در رستوران اقامتگاه به صرف غذا بپردازند، در طبیعت اطراف گردش کنند و با لاک پشت های غول پیکر رو در رو شوند. یک هفته اقامت درسوئیت پیکایا برای هر شخص از 10.205 دلار آغاز می شود.

اقامتگاه پیکایا در اکوادور لوکس ترین مقاصد سفر دنیا

اقامتگاه پیکایا در اکوادور لوکس ترین مقاصد سفر دنیا

 

 1. جزیره ی شمالی سیشل

برای سپری کردن لوکس ترین تعطیلات همانند آمال و جورج کلونی اقامتگاه ساحلی خصوصی جزیره ی سیشل بهترین گزینه است. در این جزیره تنها 11 ویلا وجود دارد. انتخاب جزیره ی شمالی سیشل به عنوان لوکس ترین مقصد سفر دور شدن از تمامی دنیا و خلوت در مکانی دنج را امکان پذیر می سازد. نورث آیلند ویلا (Villa North Island) منحصر به فرد ترین اقامتگاه ساحلی سیشل است. هزینه ی اقامت یک شب در این ویلا 11 هزار دلار می باشد. این ویلا با 8 هزار فوت مربع دارای مجموعه ای از عرشه های چوبی، باغ نارگیل و ورودی خصوصی به ساحل است.

جزیره ی شمالی سیشل لوکس ترین مقاصد سفر دنیا

جزیره ی شمالی سیشل لوکس ترین مقاصد سفر دنیا

 

 1. اقامتگاه پُست هاوس (Post House) در پُست رانچ این (Post Ranch Inn)؛

بیگ شور (Big Sur)، کالیفرنیا

بیگ شور (Big Sur)، کالیفرنیا یکی دیگر از لوکس ترین مقاصد سفر برای تعطیلات بشمار می رود. مسافران ثروتمند برای فرار از شلوغی و مردم، اقامتگاه “پُست رانچ این” را به عنوان مقصد انتخاب می کنند. این اقامتگاه لوکس علاوه بر دارا بودن چشم انداز منحصر به فرد و بی نظیر از اقیانوس، آرامش را نیز برای مسافران به ارمغان می آورد. اقامتگاه لوکس “پُست رانچ این” گران ترین خدمات را به مهمانان ارائه می دهد. معنی واقعی دنج بودن را می توانید در این مقصد لوکس حس نمایید. مهمانان “اقامتگاه پُست هاوس” نیز می توانند از پنجره ی قدی و یک سره ی اتاق خواب (از کف زمین تا سقف) به تماشای چشم انداز بی نظیر اقیانوس بپردازند. همچنین می توانند در داخل جکوزی خصوصی خود استراحت کنند و به آرامش مطلق برسند. هزینه ی اقامت به ازای هر شب 4 هزار و 350 دلار است.

اقامتگاه پُست هاوس در پُست رانچ این-لوکس ترین مقاصد سفر دنیا

اقامتگاه پُست هاوس در پُست رانچ این- لوکس ترین مقاصد سفر دنیا

-لوکس ترین مقاصد سفر دنیا - اقامتگاه پُست هاوس در پُست رانچ این-

 

 1. اقامتگاه “وایلدرنِس سافاری بای سِیت” (Wilderness Safaris Bisate)

رواندا (Rwanda)؛ آفریقا

اقامتگاه “بای سِیت” که مدت زمان زیادی از افتتاح آن نمی گذرد، از لوکس ترین مقاصد سفر دنیا است؛ این اقامتگاه دقیقاً بعد از پارک ملی آتشفشان رواندا (Rwanda) قرار دارد. این اقامتگاه فوق العاده بی نظیر در محلی کاملا دنج احداث گردیده است و تنها دارای 6 ویلا می باشد. شیوه ی طراحی این ویلاها تداعی گر شیوه ی سنتی پادشان رواندا است. ویلاها دارای امکاناتی از قبیل شومینه ی مرکزی و عرشه هایی برای تماشای آتشفشان های اطراف است. مهمانان می توانند به طور داوطلبانه در پروژه ی جنگلداری و حفاظت از گوریل های کوهستانی رواندا همکاری کنند. اجاره ی اتاق برای هر نفر شبی 1 هزار و 100 دلار است.

اقامتگاه "وایلدرنِس سافاری بای سِیت"

اقامتگاه "وایلدرنِس سافاری بای سِیت"

اقامتگاه "وایلدرنِس سافاری بای سِیت"

 

 1. وایت دِزِرت (White Desert)، قطب جنوب

برای افرادی که علاقه مند به سفری لوکس هستند و زمان زیادی ندارند، “وایت دِزِرت” سفری یک روزه را به قطب تدارک دیده است. ابتدا باید به کیپ تاون بروید و با هواپیمای جت خصوصی گُلف استریم به قاره ی یخی بروید. برای گشت و گذار تنها 8 ساعت فرصت دارید؛ پس از آن به صرف شامی لذیذ و مفصل دعوت می شوید. تمام مدت زمان این سفر لوکس کم تر از 24 ساعت به طول می انجامد، اما برای هر یک نفر 195 هزار دلار هزینه در بر دارد.

وایت دِزِرت - لوکس ترین مقاصد سفر دنیا

وایت دِزِرت - لوکس ترین مقاصد سفر دنیا

وایت دِزِرت - لوکس ترین مقاصد سفر دنیا

 

 1. هیلتاپ ویلا (Hilltop)؛ جزیره ی لاوکالا (Laucala)، فیجی

در بالای ارتفاعات جزیره ی لاوکالا، ویلاهایی وجود دارند که برای مهمانان تجربه ی نهایت لوکس بودن را در مکانی بکر به ارمغان می آورند. هزینه ی اقامت در این ویلاها شبی 44 هزار دلار تمام می شود. این ویلاها در مکانی دور از زندگی متمدن شهری واقع هستند و تنها از طریق جاده ای که از جزیره ای خصوصی عبور می کنند قابل دسترس هستند. به همین علت حتی افراد مولتی میلیاردر هم به راحتی نمی توانند اقامت در این ویلا را تجربه کنند چون از پیش باید از صاحب جزیره ای که جاده از آن عبور می کند اجازه بگیرند.

هیلتاپ ویلا؛ جزیره ی لاوکالا، فیجی

هیلتاپ ویلا؛ جزیره ی لاوکالا، فیجی

هیلتاپ ویلا؛ جزیره ی لاوکالا، فیجی

هیلتاپ ویلا؛ جزیره ی لاوکالا، فیجی

در مطالب بعدی نیز با سفرمی همراه باشید تا با لوکس ترین ها آشنا شوید.
http://credit-n.ru/zaymyi-next.html

نظرات کاربران

 1. مصیب says:

  سلام ؛؛لطفا از کترینگ هواپیما ها مطلب بزارین ؛ممنون

 2. Tourist says:

  تشکر واقعا زیبا هستن
  میشه یه مطلب راجب بوتیک هتل های زیبای جهان بذارین ؟