هتل های غیر عادی آلمان

۵ هتل غیر عادی آلمان را بشناسید

کل : 5

میانگین : 2.6

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۶

هتل های غیر عادی آلمان

صنعت گردشگری بصورت مداوم در حال تغییر است. در حالیکه مسافران طبق عادت فقط به دنبال تجربیات و امکانات رفاهی سنتی و راحت در زمان سفر خود بوده اند، امروزه بیشتر به سمت تعطیلات غیر عادی گرایش پیدا کرده اند. این گرایش همان چیزی است که هتل های غیر عادی آلمان را در اختیار آنها قرار می دهد. در ادامه با سفرمی همراه باشید تا با هتل های غیر عادی آلمان آشنا شوید.

هتل های خانه درختی المان

 

هتل لوییس کانست هتل برلین

یکی از بهترین هتل های غیر عادی برای عاشقان هنر، هتل آرت لوییس کانست هتل برلین (Arte Luise Kunsthotel) است. این هتل که در ساختمانی تاریخی دارای چشم اندازی ویژه واقع شده است در سال ١٩٩۵ به عنوان یک “مجمع هنری” آغاز به کار کرد. آثار هنری بیش از ۵٠ هنرمند، اتاق های مختلف هتل را مزین کرده است. از جمله اتاق های آن می توان به اتاق های مارود اشاره کرد که مخصوص افراد دارای بودجه محدود است. نرخ های این هتل بین ٣۵ یورو برای اتاق های مارو و ١٩٩ یورو برای سوییت های خصوصی دارای حمام، متغیر است.

هتل های غیر عادی آلمان

هتل های غیر عادی آلمان

 

هتل چمدانی “کاف تل” در لونزنائو

تمام افرادی که به تعطیلات می روند با خود چمدانی دارند که وسایل خود را درون آن قرار می دهند و شاید حتی مخفی شدن در یک چمدان به نظر آنها یک شوخى باشد. “کافرهتل” (Kofferhotel) که به آن “کاف تل” نیز می گویند، در لونزنائو (Lunzenau) آلمان واقع شده است. در این هتل از مهمانان دعوت می شود که در چمدان های خیلی بزرگ بخوابند. یک اتاق بزرگ چمدانی، ۵ متر مربع است و دارای دو تخت باریک، یک قفسه قفل دار ایستگاه قطار به عنوان کمد، یک سینک و یک دستشویی کوچک است.

شنا در بالای آبشار ویکتوریا، زامبیا
ادامه مطلب

هتل چمدانی آلمان

 

هتل آلکاتراز کایزرسلاوترن

اکثر افراد حاضرند هر کاری بکنند که حتی یک شب را در زندان نگذرانند اما این هتل غیرعادی ثابت می کند که رویاهای های غیر معمول نیز می توانند به حقیقت تبدیل شوند. درست است که هتل آلکاتراز کایزرسلاوترن (Alcatraz Hotel ) مجهز به وای فای و سرویس اتاق نیست و حتی غذا نیز از طریق یک دریچه کوچک که روی در قرار دارد سرو می شود و افراد نمی توانند آزادانه در محوطه پرسه بزنند، اما مهمانان این هتل می توانند خوابیدن در یک سلول با لباس های راه راه را تجربه کنند. اتاق های راحتی دارای حداقل امکانات نیز برای آن دسته از افرادی که سلول های آهنی را دوست ندارند موجود است. نرخ سلول ها به ازای هر شب اقامت بین ۴٩ یورو تا ٧٩ یورو متفاوت است، اما نرخ اتاق ها و سوییت های راحتی آن بین ۶٩ یورو تا ١۵٩ یورو می باشد.

 

هتل خانه درختی کالتور اینزل

قطعا هتل های خانه درختی متمایز هستند، اما این روزها به عنوان یک مفهوم بی نظیر محسوب نمی شوند. این هتل که در کالتور اینزل (Zentendorf, Kulturinsel Einsiedel) آلمان واقع شده است، اولین هتل درختی بود که در آلمان افتتاح شد. ٩ خانه درختی استاندارد به سبک های مختلفی طراحی و تزیین شده اند که تاریخچه هر یک از آنها به افسانه های کهن بر می گردد. این هتل فضاهای وسیع تری نیز دارد که اردهائوس نام دارند و مخصوص مسافران گروهی است. هتل در نزدیکی یک منطقه اردوگاهی قدیمی، تئاتر و پارک تفریحی قرار دارد.

با 15 جاذبه بی نظیر مارماریس آشنا شوید!
ادامه مطلب

هتل های خانه درختی المان

هتل های خانه درختی المان- عجیب ترین هتل ها

هتل های خانه درختی المان - هتل های غیر عادی

 

هاستل اوستل، برلین

حقیقتا اوستل (OSTEL) یکی از غیر عادی ترین هتل هایی است که افراد می توانند آنرا تجربه کنند؛ زیرا سرشار از نوستالژی می باشد، یعنی نوستالژی مربوط به آلمان شرقی. امکانات رفاهی موجود افراد را به دهه ٧٠ تا ٩٠ می برد و دکوراسیون اتاق ها به شکلی است که آلمان شرقی را به عنوان یک الگوی بی عیب و نقص در آن دوران نشان می دهد. همه چیز در این هتل خارق العاده اصیل است؛ حتی کاغذ دیواری. بنابراین مهمانان می توانند به معنای واقعی فضای آلمان شرقی را تجربه کنند یا آن دوران را تداعی کنند. نرخ های این هتل غیرعادی نیز واقعا مقرون به صرفه است.

هاستل اوستل

هاستل اوستل

هاستل اوستل

نظرات کاربران