هیجان انگیزترین رستوران های دنیا

کل : 2

میانگین : 5

تاریخ انتشار: سه شنبه, ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

هیجان انگیزترین رستوران های دنیا را بشناسید

هیجان انگیزترین رستوران ها | یکی از مهم ترین و جالب ترین جنبه های سفر و کاوش در کشور یا فرهنگی دیگر، چشیدن طعم غذاهای محلی است. در واقع برخی از مسافران برخی از مقاصد خاص را فقط به دلیل وجود بعضی از رستوران ها و غذاهای محلی آن انتخاب می کنند و برخی دیگر از مسافران نیز دقیقا به همین دلیل ممکن است از رفتن به یک کشور اجتناب کنند. به همین دلیل و با توجه به رقابت شدید در بازار لازم است که رستوران ها نه تنها بهترین غذا و مواد اولیه را ارائه دهند بلکه دارای مفهومی منحصر بفرد نیز باشند.

در ادامه ۷ مورد از هیجان انگیزترین رستوران ها را معرفی می کنیم. با سفرمی همراه باشید.

 

نینجا (Ninja) در نیویورک

رستوران نینجا که در ایالات متحده و شهر نیویورک واقع شده؛ برای افرادی مناسب است که به فضای تاریخی و ترفندهای آسیایی علاقه دارند. طراحی داخلی این رستوران شبیه به یک روستای ژاپنی متعلق به قرون وسطی می باشد. گارسن ها نیز شبیه نینجاها هستند. تمامی این مولفه ها باعث شده است که رستوران نینجا تبدیل به مکانی بسیار مفرح و سرگرم کننده برای کل خانواده شود. رستوران نینجا در نیویورک یکی از هیجان انگیزترین رستوران ها است.

هیجان انگیزترین رستوران های دنیا - رستوران نینجا نیویورک

 

گروتا پالازس (Grotta Palazzese) در ایتالیا

این رستوران درون یک غار با چشم انداز دریای آدریاتیک قرار دارد. محیط دنج، روشنایی نسبتا کم و چشم انداز بی نظیر دریا از درون غار باعث شده است که غذا خوردن در این رستوان تجربه ای کاملا منحصر بفرد باشد. گروتا پالازس یکی از هیجان انگیز ترین رستوران ها بشمار می رود.

مسجد کبود تبریز؛ فیروزه ی اسلام
ادامه مطلب

هیجان انگیزترین رستوران های دنیا - گروتا پلازس

 

رستوران آبشاری لاباسین (Waterfall Labassin) در فیلیپین

این رستوران بی نظیر و شگفت انگیز تجربه خوردن غذای محلی فیلیپینی روی میزهایی از جنس بامبو را با چشم انداز شگفت انگیز و هوای مطبوع کنار آبشار خروشان برای شما فراهم می کند. این رستوران برای دوستداران طبیعت بسیار جذاب و مفرح است.

هیجان انگیزترین رستوران های دنیا - رستوران آبشاری لاباسین

 

ال دیابلو (El Diablo) در اسپانیا

در این رستوران که یک نوع از انواع رستوران های موجود در اسپانیاست؛ شما گریل شدن غذا را بشکل کاملا متفاوتی خواهید دید. در رستوران ال دیابو غذا روی یک گریل بسیار بزرگ که روی دهانه یک آتشفشان فعال قرار دارد طبخ می شود. در این رستوران شگفت انگیز و کاملا منحصر بفرد اسپانیایی، مهمان ها می توانند علاوه بر چشیدن طعم غذایی که با حرارت مواد مذاب درون آتشفشان پخته شده است؛ از چشم انداز بی نظیر اطراف نیز حین غذا خوردن لذت ببرند. رستوران اِل دیابلو از هیجان انگیزترین رستوران های دنیا است.

هیجان انگیزترین رستوران ها - ال دیابلو

 

ل ِجولس ورن (Le Jules Verne) در فرانسه

ویژگی متمایز کننده این رستوران، محل قرار گرفتن آن است؛ یعنی برج ایفل. در این رستوران بی نظیر علاوه بر خوردن بهترین نوع غذاهای فرانسوی، افراد می توانند از چشم انداز خیره کننده ی این اثر تاریخی و نیز فضای دل انگیز آن که قطعا یکی از رمانتیک ترین ها در دنیاست لذت ببرند.

هیجان انگیزترین رستوران های دنیا

 

رستوران تری پاد (Tree Pod at Soneva Kiri) در تایلند

شاید حتی تصورش برای اکثر افراد سخت باشد که خود را در حال خوردن غذا درون یک لانه پرنده بسیار بزرگ روی یک درخت ببینند؛ در حالیکه پیشخدمت ها با زیپ لاین هایی که در اطراف لانه قرار دارند به آنها خدمات ارائه می دهند!

کویر ریگ جن؛ مثلث برمودا یا سرزمین ارواح پلید؟!
ادامه مطلب

این رویا در تفریحگاه ۶ ستاره تای (Thai) تبدیل به واقعیت شده است. همچنین گفته می شود که غذاهای این رستوران بسیار عالی می باشد و مهمان ها می توانند با صدای طبیعت آرامش وصف ناپذیری را تجربه کنند.

هیجان انگیزترین رستوران های دنیا

 

رستوران زیر دریایی ایت ها (Ithaa Undersea Restaurant) در مالدیو

غذا خوردن در این رستوران بسیار هیجان انگیز است. در حالیکه شما مشغول غذا خوردن هستید، ماهی ها و کوسه ها اطراف شما شنا می کنند و شما درون یک گنبد شیشه ای قرار دارید. بدون شک صرف غذا در این رستوران بی نظیر تجربه ای ویژه خواهد بود. محیط و فضای منحصر بفرد رستوران ایت ها آنرا تبدیل به یکی از هیجان انگیزترین رستوران های استثنایی دنیا کرده است.

هیجان انگیزترین رستوران های دنیا

نظرات کاربران