نیوزلند

۱۰ مقصد ایده آل برای چتربازی

کل : 0

میانگین : 0

پاراشوت و چتربازی امروزه به یکی از محبوب ترین تفریحات گردشگری دنیا تبدیل شده است که طالبان بسیاری دارد. از این رو مناطق مناسب برای پرش و سقوط آزاد در سراسر جهان رو به افزایش است.

نیوزلند

شاید هر کسی برای بار اول دل و جرات امتحان کردن آن را نداشته باشد؛ اما پس از یک بار تجربه فشار آدرنالین و هیجان بیش از اندازه، قطعا مشتری دائمی این تفریح دوست داشتنی خواهد شد و شاید حتی به آن اعتیاد پیدا کند.

وایالوا

اگر شما هم قصد دارید برای اولین بار پاراشوت را امتحان کنید، سری به ۱۰ مکانی بزنید که سفرمی به شما معرفی می کند! چراکه زیبایی بی حد و حصر این مناطق شما را برای پریدن مشتاق می کند.

۱. وایالوا، هاوایی

چتربازی

وایالوا یکی از زیباترین مناطق جهان برای پریدن شناخته شده است. تماشای چشم انداز زیبای منطقه از ارتفاع ۱۲۰۰۰، ۱۴۰۰۰ یا ۲۰۰۰۰ فوتی بر فراز ساحل شمالی هاوایی بی نظیر است. با سرعت ۱۲۰ مایل در دل آسمان به سمت مناظر نفس گیر اقیانوس آرام هدایت می شوید.

۲. پالم جمیرا، امارات متحده عربی

پالم جمیرا

پاراشوت و چتربازی بر فراز پالم جمیرا (نخل جمیرا) به اندازه ای محبوب است که برای رزرو آن باید از یک یا دو ماه قبل اقدام کنید. آیا هنوز آماده ی پریدن نیستید؟ تماشای منطقه نخل و برج العرب از آسمان دیوانه کننده است.

۳. کوه اورست، نپال

کوه اورست

خودتان را برای هیجان آماده کنید! چون زمانیکه شما را در ارتفاعات ۲۳۰۰۰ فوتی کوه اورست از هلی کوپتر پیاده می کنند باید تمام تجربیات موجود در رشته کوه های هیمالیا را به جان بخرید. می توانید از اما دابلام (کوهی در هیمالیا و در بخش خاور نپال است)، در ارتفاع ۱۵۰۰۰ فوت بالاتر از سطح دریا بپرید یا فرودگاه سینگابوچ که در ارتفاع ۱۲۳۴۰ فوت بالاتر از سطح دریا قرار دارد را برای سقوط انتخاب کنید.

۴. کی وست، فلوریدا

کی وست

همین طور که بین آسمان و زمین کی وست شناور هستید، با منظره زیبایی از صخره های فلوریدا و خلیج مکزیک رو به رو می شوید. فراموش نکنید که نگاهی هم به چشم انداز بی نظیر دلفین ها و پرندگان بیاندازید. مطمئن باشید که تمام مربیان حاضر در کی وست ابتدا در مورد ایمنی و آرامش قبل از پریدن تلاش می کنند. اگر یکبار امتحان کنید، قطعا دفعه دوم ترجیح می دهید که پرش انفرادی را تجربه کنید.

۵. لیوینگستون، زامبیا، آبشار ویکتوریا

آبشار ویکتوریا

نظرتان درمورد پریدن بر فراز بزرگترین آبشار جهان چیست؟ چتربازی در اطراف آبشار ویکتوریا به این دلیل توصیه می شود که ترس و وحشتتان را از بین می برد و زیبایی حیرت انگیز آن شما را برای پریدن وسوسه می کنند. فقط انتخاب کنید که می خواهید از ارتفاع ۶۰۰۰، ۸۰۰۰ یا ۱۰۰۰۰ فوت بپرید؟

۶. آلپ سوئیس، لوتر برونن

اسکای دایو سوئیس

چشم اندازهای شگفت انگیز لوتر برونن شامل آبشارها، دریاچه های یخی و کوه های برفی آلپ سوئیس می شود. این منطقه تنها یکی از زیباترین مقاصد جهان نیست بلکه یکی از دیدنی ترین مکان هاییست که باید با هلی کوپتر خودتان را به آن برسانید. در روزهای آفتابی و صاف اگر خوش شانس باشید می توانید “کوه ماترهورن” را هم ببینید.

۷. امپوریا براوا، اسپانیا

امپوریا براوا

این منطقه چتربازی منحصر به فرد در میان طبیعت اطراف امپوریا براوا قرار گرفته است. این ناحیه در ۴۰ مایلی شمال شرقی بارسلونا، بین دریای مدیترانه و کوه های پیرنه قرار گرفته و شانس شما برای دیدن چشم اندازهای شگفت انگیز را دو برابر می کند.

۸. صخره های بزرگ مرجانی، استرالیا

استرالیا

همه می خواهند در میان صخره های مرجانی استرالیا غواصی کنند؛ اما در مورد چتربازی چه ایده ای دارید؟ اگر بر فراز این صخره های باورنکرنی چتربازی کنید، علاوه بر آن از تماشای جنگل های گرمسیری کوئینزلند هم بهره مند خواهید شد و دو میراث جهانی را در کنار هم خواهید دید.

۹. دنارو، فیجی

دناراو

دیدن جزایر زیبای فیجی و صخره های مرجانی آن از آسمان شبیه هیچ تجربه دیگری نیست. این فرصت بی نظیر را با سقوط آزاد بر فراز اقیانوس آبی مرمرین تکمیل کنید. چتربازی و سقوط آزاد جزو تفریحاتی هستند که همیشه در جزایر فیجی ارائه می شوند. پرش از ارتفاع ۱۴۰۰۰ فوت به سمت چنین چشم اندازهایی واقعا فوق العاده است. هیچ محدودیت سنی وجود ندارد؛ جوان ترین مهمان این ماجراجویی تنها ۷ سال و پیرترین شخص ۹۲ سال سن داشت.

۱۰. کوئینزتاون، نیوزلند

کوئدنزتاون

کوئینزتاون به عنوان “پایتخت ماجراجویی جهان” شناخته می شود. در ارتفاع ۹۰۰۰، ۱۲۰۰۰ و ۱۵۰۰۰ فوتی از تماشای چشم اندازهای دریاچه واکاتیپو لذت ببرید.

نظرات کاربران