مکان های جذاب برای سفرهای کمپینگی

با مکان های جذاب برای سفرهای کمپی آشنا شوید

کل : 3

میانگین : 3.67

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۱ تیر ۱۳۹۷

با مکان های جذاب برای سفرهای کمپینگی

اغلب کمپ رفتن به این گونه است که شما در این نوع سفر نمی توانید برای خود تخت خواب داشته باشید و برای فراهم کردن تمام چیزهایی که نیاز دارید در این سفر باید زحمت بکشید. همچنین دیگر کارهایی که در این سفر باید انجام دهید این است که برای خود سرگرمی دست و پا کنید، غذای خود را فراهم کنید، محل زندگی خود را باید خودتان برپا کنید. برای اکثر افراد انجام این کارها ممکن است بیشتر از زمانی که به استراحت و تفریح اختصاص می دهید طول بکشد. در این مقاله قصد بررسی مکان های جذاب برای سفرهای کمپینگی را دارید.

سفرهای کمپینگی

برای سفرهای کمپینگی معمولاً دو راه وجود دارد. اولین روش این است که کوله پشتی خود را بسته و تمام موارد مورد نیاز خود را بردارید و به سمت مقصد خود، کوه یا جنگل حرکت کنید. اکثر افراد نمی توانند در هر مکانی بخوابند و دوست دارند به طور مرتب به حمام بروند. اگر تمایل به انتخاب این شیوه را دارید می توانید به سفرهای کمپینگی بروید. هزینه این سفر به امکانات موجود در مکان های تفریحی بستگی دارد که شبی حدوداً بین 10 تا 40 دلار است. اگر در این سفر خودرو مخصوص مسافرت را با خود ببرید ممکن است هزینه تا 100 دلار افزایش یابد. یک روش دیگر نیز وجود دارد که شیوه ی بسیار مجلل زندگی در طبیعت بکر است، این روش پر هزینه تر از روش قبلی است. در ادامه با مکان های جذاب برای سفرهای کمپینگی آشنا خواهید شد.

زیباترین جاذبه های گردشگری خرم آباد
ادامه مطلب

سفرهای کمپی

آشنایی با مکان های جذاب برای سفرهای کمپینگی

ایران دارای چشم اندازهای طبیعی و گوناگون برای کسانی که عاشق طبیعت گردی هستند می باشد. در این کشور می توان در چهار فصل قدم زد، ماجراجویی نمود و از دیدن زیبایی های بکر این سرزمین لذت برد. اگر در جستجوی مکان های جذاب برای سفرهای کمپینگی در ایران هستید تا پایان مقاله همراه ما باشید.

دماوند

بلند ترین آتشفشان در آسیا و یکی از مکان های جذاب برای سفرهای کمپینگی در ایران کوهستان دماوند است. اگر کوهنوردی شجاع هستید و می خواهید چشم اندازهای زیبای ایران را از بلند ترین قله در قاره آسیا ببینید مقصد ایده آل برای شما می تواند دماوند باشد. امکان صعود به این قله از مسیرهای مختلف امکان پذیر است البته چند مسیر فرعی برای رفتن به این قله نیز وجود دارد. در این کوهستان می توانید به سراغ ماجراجویی بروید. پرتردد ترین مسیر رسیدن به این قله مسیر جنوبی آن می باشد که امکاناتی برای شما در این سفر وجود خواهد داشت.

کمپ در دماوند

کمپینگ با کوچ نشین ها

یکی دیگر از مکان های جذاب برای سفرهای کمپینگی می تواند گشت و گذار در کنار عشایر باشد. اگر تمایل دارید در سفر خود با خیال راحت با راهنماها و راه بلدها همراه باشید می توانید با عشایر کوچ نشین همراه شوید. تعداد زیادی از شرکت های مسافرتی برخی از تورهای کوچ نشینی چند روزه تا یک هفته را به شما پیشنهاد می کنند. شما در این نوع سفر خود می توانید با شیوه زندگی عشایر آشنا شوید.

خاطره نفس گیر دنیای آبزیان کیش
ادامه مطلب

کمپ با کوچ نشین ها

مکان های جذاب برای سفرهای کمپینگی در مالزی

یکی از کشورهای زیبا که دارای زیبایی های استوایی است، مالزی می باشد. در این کشور اغلب افراد محلی و مسافران دوست دارند از طریق سفرهای کمپینگی به مکان های دیدنی بروند. در این بخش از مقاله برخی از مکان های جذاب برای سفرهای کمپینگی در مالزی را برای شما آورده ایم.

تادوم هیل

در این کمپ اقامتی می توانید از صخره های زمردی و تپه های سنگ آهکی عبور کنید. در این مکان اکثر سازه ها به وسیله گل بامبو ساخته شده اند و شما را با طبیعت در خانه آشنا خواهند کرد. شما می توانید در داخل دریاچه به شنا، قایقرانی با قایق ساخته شده از بامبو، غواصی و غیره مشغول شوید.

تادوم هیل

پارک ملی اندورمپین

این پارک ملی یک جنگل بارانی قدیمی در مالزی است این پارک از رودخانه های اندو و رومپین عبور می کنند. در این منطقه برای به چالش کشیدن شجاعت شما مسیرهای جنگلی و آبشارهای نفس گیر وجود دارند. شما می توانید به دیدن روستای اورنگ اسلیس بروید و در رودخانه های هموار به غواصی مشغول شوید. باید به این نکته نیز توجه کنید که ورود به این پارک ها برای هر فرد تقریباً 5 دلار هزینه دارد. راهنمای شما می تواند در آماده سازی تجهیزات کمپینگ به شما کمک کند.

پارک ملی اندورمپین

مکان های جذاب برای سفرهای کمپینگی در اروپا

یکی از مکان های جذاب برای سفرهای کمپینگی در استرالیا کوه های پروانس می باشند. ارتفاع این کوهستان حدوداً به 1448 متر می رسد که در لبه پارک ملی اکینس قرار دارد. شما می توانید در این منطقه از درون چادر منظره های بسیار دیدنی و طبیعت دیدنی را مشاهده کنید. با بیدار شدن از خواب می توانید تصویری فوق العاده ببینید و این منظره روح شما را تازه می کند. همچنین شما می توانید پیاده به دریاچه سرپانسیون بروید. این منطقه محل مناسبی برای شنا یا ماهیگیری می باشد. مسیرهای مناسب و زیبا نیز برای پیاده روی در نزدیکی جنگل وجود دارد. امکانات این منطقه شامل پارک، زمین والیبال، زمین بازی کودکان و باغ گیاه شناسی می باشد. شما می توانید از دیدن ستارگان در شب نیز لذت ببرید.

زیباترین پارک های آسیای جنوب شرقی
ادامه مطلب

سفرهای کمپی

برای بازدید از عجایب حیرت انگیز جهان، تورهای خارجی را با بهترین قیمت از سفرمی خریداری کرده و تجربه خرید بلیط ارزان هواپیما را از دست ندهید.

نظرات کاربران