وجترین-ویگن-غذا گیاهی-غذا رژیمی-غذا آسیایی-بهترین غذا-بهترین رستوران

بهترین مقاصد گردشگری برای طرفداران غذاهای گیاهی

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۳۰ تیر ۱۳۹۵

چنای هند (Chennai, India)

به جرات می‌توان گفت تقریبا نیمی از شهروندان این شهر از رژیم غذایی بدون گوشت استفاده می‌کنند و یا به اصطلاح گیاه خوار می باشند. شنیدن این موضوع که اهالی شهر چنای در هند جزو بیشترین مصرف‌ کننده‌های غذاهای گیاهی هستند چندان عجیب نیست چون در برخی از ادیان هندی, خوردن گوشت منع شده است. رستوران Royal Vega در هتل ITC Grand Chola Hotel نیز یکی از اولین رستوران‌های ممتاز در سرو غذاهای گیاهی است. اگر به هند و شهر چنانی سفر کردید حتما سری به این رستوران بزنید و از غذاهای مخصوص وجترین ها امتحان کنید

لس‌آنجلس (Los Angeles ,USA)


برخی معتقدند لس‌انجلس می‌تواند به عنوان بزرگترین قطب غذاهای گیاهی در مقابل نیویورک عرض اندام کند.برایان پرویت که خود یک گیاه‌خوار است می‌گوید: «در لس آنجلس گزینه‌های بیشماری برای گیاه‌خواران وجود دارد که از بهترین گزینه ها می توان به یک غذای مکزیکی اشاره کرد که در تصویر مشاهده می‌کنید. این غذا از نظر مقدار و اندازه‌ فوق‌العاده بوده و به جرات می توان این غذا را به عنوان یکی از کاندیداهای بهترین غذای گیاهیِ در سراسر جهان در نظر گرفت.

برلین (Berlin, Germany)

اگر در برلین هستید و هوس خوردن غذاهای گیاهی متنوع و خوشمزه به سرتان زده است حتما سری به Kopps بزنید. در این مکان رستورانهای بینظیر و البته گرانی وجود دارد که همه نوع غذا مخصوص گیاه خوارها و خام خوارها را سرومی کند.بی دلیل نیست که برلین به به عنوان پایتخت گیاه‌خوارن اروپا شهرت دارد.

نیویورک (New York City)

در نیویورک رستورانهایی که غذاهای گیاهی و سالم ارائه می کنند بسیار محبوب هستند . فرهنگ تغذیه سالم روز به روز طرفداران بیشتری پیدا می کند به این دلیل بسیاری از رستوران‌های گیاهی مانند رستوران Chalk Point Kitchen رفته رفته به محلی محبوب برای جشن‌ها و دورهمی های خودمانی تبدیل شده اند.

دیترویت, آمریکا (Detroit,Michigan)

عاشقان غذاهای گیاهی در جهان به دیترویت می‌روند. در سالهای اخیر رستورانهای گیاهی بسیار زیادی در این شهر شروع به کار کرده و مردم هم استقبال بسیار خوبی از این نوع غذاها می کنند.

پورتلند، آمریکا (Portland,Oregon)

کریستین لجونس وبلاگ نویس غذاهای گیاهی می‌گوید: «بدون شک پورتلند برای گیاه‌خواران بهترین شهر ممکن در کل ایالت متحده آمریکا است». این شهر همه امکانات رفاهی برای گیاه خواران از جمله رستوران‌های مخصوص‌، کافی شاپ و فروشگاه‌های زنجیره‌ای را داراست.

تورنتو – کانادا (Toronto, Canada)

بزرگترین شهر کانادا میزبان فستیوال‌های متعدد گیاه‌خواران و غذاهای گیاهی است. از جمله این فستیوال‌ها می‌توان به فستیوال دو هفته‌ای غذاهای گیاهی Toronto Raw/Vegan Festival اشاره کرد که هر ساله در این شهر برگزار می شود و افراد زیادی برای دیدن این فستیوال به این شهر می‌آیند.

هونولولو هاوایی (Honolulu, hawaii)

رستوران Hip hangout Downbeat Diner با غذاهای گیاهی بسیار متنوع، نمایش‌های هنری جذاب و محیط بینظیرش طرفداران غذاهای گیاهی در هاوایی را جذب خود می‌کند.

تایپه (Taipei)

حدوده ۱۳٪ از مردم تایوان بودایی هستند و بر طبق آیینشان از خوردن گوشت منع شده‌اند.در این شهر بوفه های غذا مخصوص گیاهخواران وجود دارد که به شدهندششنسبهFruitful Food معروف است و در آنها غذاهای بین المللی مانند سوشی و پاستا سرو می شود.

نظرات کاربران