قبایل آدمخوار

قبایل آدمخوار، مقصدی بی بازگشت !

کل : 141

میانگین : 3.77

تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۷

قبایل آدمخوار واقعا وجود دارند ؟!

حتی فکر کردن به نامش هم ترسناک است. تصور کنید در دوره ای که تکنولوژی حکم رانی می کند، مردمی وجود داشته باشند که حتی از تاریخ و وقایع اطراف خود خبر نداشته باشند. شاید تاکنون آدمخوارها را فقط در فیلم و سریال دیده باشید. همه ما باور داریم که روزی آدمخوارها وجود داشته اند اما این که در چنین عصری همچنان پایدار باشند، عجیب است. همراه سفرمی سامانه آنلاین خرید بلیط هواپیما سیستمی و چارتری و رزرو هتل باشید و با قبایل آدمخوار در جهان آشنا شوید.

قبایل آدمخوار واقعا وجود دارند ؟!

قبایل آدم خوار وارانسی در هند

خب از آن جایی که هند بسیار بزرگ و پرجمعیت است، بعید نیست که قبایل آدم خوار هم داشته باشد. هند کشور چند پارچه ای است و ادیان و خرافه پرستی های گوناگونی دارد. در این میان، قبیله ای به نام وارانسی، در هند وجود دارد که توسط عکاسی به نام کریستیانو اوستینلی به تصویر کشیده شده است. باید مدال شجاعت را به این عکاس اهدا کرد. حتی حرف زدن با مردم این قبیله که شما را به عنوان غذای یک وعده خود می بینند، ترسناک است.

قبیله آدمخوار در هند

اعضای این قبیله در گورستان زندگی می کنند و از گوشت انسان ها تغذیه می کنند. آن ها در طی مراسمات خود از جمجمه انسان ها به عنوان جام شراب استفاده می کنند و گوشت خام حیوانات را می خورند. برخی اعتقاد دارند، آدمخوارها قابلیت پیش بینی آینده را دارند.

قبایل آدمخوار هند

آقای استینلی درباره این قبیله می گوید: در اطراف آن ها راز و رمزهای بزرگی وجود دارد. آن ها می توانند آینده را پیش بینی کنند و همین باعث ترس هندی ها شده است. آدمخوارها می توانند کارهای شر را با نیروهای ذاتی خود انجام دهند. راهبان آدمخوارها از ترکیب ماری جوانا و الکل برای رسیدن به حالت وصل شده به آگاهی بالاتر استفاده می کنند و کارهای فرازمینی و غیر منتظره ای را انجام می دهند. برخی از راهبان قبیله وارانس تا سن 170 سالکی زندگی می کنند.

در مورد کشور بورکینافاسو چه می دانید؟
ادامه مطلب

قبایل آدمخوار هند

قبیله آدم خوار در اندونزی

قبیله کرووای (Korowai)  یکی دیگر از قبایل آدمخوار روی زمین است که با جمعیت 3000 نفری در کشور اندونزی زندگی می کنند. این قبیله در جنوب شرق پاپوآ در منطقه گینه نو اندونزی سکونت دارند. جایی که کمتر کسی به آن جا سفر می کند اما اگر به این منطقه برود، سفر بی بازگشتی خواهد داشت. مردم این قبیله تا سال 1970 از دنیای بیرون از قبیله بی خبر بودند و حتی تصور نمی کردند که افرادی غیر از آن ها بر روی زمین زندگی کنند.

قبیله آدم خوار در اندونزی

آدمخوارهای این قبیله، شکارچیان ماهری هستند که در جنگل کمین می کنند. آن ها هر موجود زنده ای را که ببینند، در کمترین دقایقی، شکار می کنند. فرقی ندارد انسان باشد یا حیوان، هیچ راه فراری نیست.

قبیله آدمخوار در اندونزی

از آنجایی که قبایل آدمخوار در این منطقه، بسیار بزرگ است، جنگ هایی هم در میان آن ها رخ می دهد. این قبیله از تیر و کمان برای دفاع از خود استفاده می کنند. در سال 1970 یک محقق هلندی به نام «جوانز ولدویزن» سفرهای ناشناخته خود را آغاز کرد. وی برای اولین بار به این جنگل سفر کرد و انسان هایی را دید که همچون انسان های اولیه زندگی می کردند. پس از این اتفاق، مردم این قبیله با آدم هایی متفاوت تر از خودشان روبرو شدند و از دنیای خارج از جنگل، مطلع شدند.

قبیله آدمخوار در اندونزی

خانه های قبایل آدمخوار چگونه است؟

آدمخوارها معمولا خانواده های پرجمعیتی دارند. آن ها در خانه های درختی زندگی می کنند تا از نیش جانوران گزنده و وقوع بلایایی همچون سیل در امان بمانند. در جنگ های داخلی میان قبایل آدمخوار ، زنان به بردگی گرفته می شوند. از این رو بالا بودن خانه هایشان از سطح زمین، در محافظت از زنان قبیله نقش دارد.

دیدنی ترین مراکز تجاری جهان
ادامه مطلب

خانه های قبیله های آدمخوار

کرووای تنها قبیله آدمخواری است که همچنان به رسوم اجدادی خود پایبند مانده است. بیماری فقر آهن و کم خونی در بین افراد این قبیله دیده می شود. از آن جایی که آن ها درباره فقر آهن و کمخونی چیزی نمی دانند، افرادی را که دچار این بیماری شوند، از روی رنگ چهره شان تشخیص می دهند. آدمخوارهای این قبیله اعتقاد دارند که این افراد دچار جادوی سیاه یا “خاخوآ” شده اند و زردی چهره و تغییر رنگ پوستشان، روح شیطانی را در وجود آن ها بیدار کرده است. فرقی ندارد کسی که به این بیماری مبتلا می شود، کودک باشد یا بزرگسال، از بستگان باشد یا غریبه، باید جادوی سیاه با فرو رفتن چاقویی در قلب آن ها دور شود.

خانه های قبیله های آدمخوار

خبرنگاری که اسیر آدمخوارهای کرووای شد

شجاعت یا کنجکاوی؟ هر چه که هست ترسی برای همیشه در ذهن پل رافائل باقی گذاشته است. این خبرنگار مدت ها پیش تصمیم می گیرد تا به قبیله کرووای برود و زندگی آن ها را با دوربین عکاسی اش به تصویر بکشد. در این راه از فردی بومی کمک می گیرد. وی با این که می دانست هیچ سفید پوستی در قبیله کرووای زنده نمی ماند، پا به این منطقه گذاشت. به اعتقاد آدمخوارهای کرووای، سفید پوست ها روح شیطانی دارند و باید خورده شوند.

این خبرنگار در توصیف وقایع این سفر می گوید: هیچ کدام از پلیس ها با برگه مجوز عبور ما کاری نداشتند زیرا می دانستند که برگشتی در کار نیست.

سرانجام لحظه ترسناک ملاقات خبرنگار با مردم قبیله کرووای رسید. آن ها درحالیکه در میان جنگل های انبوه، توسط تعداد زیادی افراد کمان به دست، دستگیر شده بودند به سمت رییس قبیله رفتند. رییس قبیله دستور مرگ آن ها را صادر کرد اما با تکرارهای مداوم همراه بومی اش که می گفت: ما برای صلح آمده ایم و قصد صدمه زدن به شما را نداریم، برای اولین بار بخشیده شدند.

راهنمای سفر به جزیره کورفو؛ یونان
ادامه مطلب

پل رافائل

رافائل می گوید: زمان سختی را سپری کردیم. حس می کردم خون در رگ هایم یخ زده است. همان لحظه یکی از افراد قبیله که دچار بیماری خاخوا شده بود، کشته شد و مقابل ما خورده شد. از دیدن این صحنه بیهوش شدم و ساعت ها بعد با صدای پسر بچه 6 ساله ای بیدار شدم. این پسر بچه هم دچار همین بیماری شده بود اما به اصرار زنان قبیله، قرار بود تا سن 14 سالگی زنده بماند.

شاید مواردی همچون متیو ویلیامز 32 ساله که یک قاتل آدمخوار بود، به گوشتان رسیده باشد اما این که قبایلی با لباس های عجیب و غریب و صورت های سوراخ شده هنوز هم وجود داشته باشند، عجیب است. به اعتقاد آدمخوارها، همه بخش های بدن یک انسان به جز استخوان هایش خوردنی است. بسیاری از افراد شناخته شده ی دیگری هم به این مکان رفته اند اما هیچ گاه بازنگشتند. آدمخوارهای دیگری در جنگل های بارانی برزیل زندگی می کنند اما تعدادشان بسیار کمتر از قبایل کرووای است. خبرنگاران توانسته اند با کمک هلیکوپتر، تصاویری از این آدمخوارها بر فراز جنگل های آمازون تهیه کنند.

قبایل آدمخوار

نظرات کاربران

 1. باید نسل این ادم ها را منقرض کرد.

 2. پیشنهاد میکنم دراین رابطه حتما فیلم green inferno رو ببینید. این فیلم درمورد گروهی است که هواپیمای ملخ دارشون در جنگلهای آمازون سقوط میکنه و چند نفرشون گرفتار این قبایل آدمخوار میشن…خیلی جالب و خوش ساخته این فیلم…

 3. تاالان تمایل زیادی به ماری جوانانداشتم ولی حس میکنم بایدبیشترداشته باشمش تابتونم کارای عجیب بکنم یاشایدم فکرموروچیزی که میخام بیشترمتمرکزکن ازهمین الان دنبال ساقی ام چون میخام مثل ادمخوراخلاق وخاص باشم

 4. تا بهش اب و تاب بدن چه قد گفتن سفر بی بازگشت. نرفته می دونم این قبایل کسی رو اسیر می کنن که اذیتشون کنه و نه این که بخورن. تو رو خدا جوک نگید خیلی بچگانه بود و همین مزخرفات باعث می شه تعدادی مردم به تعدادی دیگه بدبین بشن. کتاب شعر افریقای معاصر چاپ انتشارات ثالث یادم افتاد که یه شاعر(خطاب به همین چاخان گویان) گفته: آری تو هی من رو آدم خوار خطاب کن

 5. متن و عکسا خیلی تضاد داره اولا که همه عکسا واسه یه گروهه بعدشم خونه درختیه که با کابل نگه داشته شده اون یکی هم که رد ماشین هست کنار یارو بعدشم میگه این قبیله ۳هزار نفری از وجود بقیه انسان ها بی خبر بودن اما ادم خوارن!! چیزیو میخوردن که از وجودش بی خبر بودن؟

 6. چه خوب میشد تمام اعدامی ها و دزدان بیت المال را تحویل این گروه بدهند تا برای امرار معاش به سختی نیفتند

 7. خدایی درست می فرمایی خیلی آدمهای مهربان و ساده ای میباشند نامرد و نجومی بگیر نیستند دزد بیت المال و دزد میلیاردی حامی کانادا جزو کشورهای دره پیتی و حامی دزدها میباشند و هر جا افراد کانادایی دیدید باید تحویل این قبیله بدهید صواب دنیا و آخرت را خواهید برد

 8. مال حرام حرام است فرقی نمی کند گوشت خوک و شراب باشد یا انسان مال حرام ۳۲۰ سرطان ۳۲۰ مال حرام۳۲۰
  سرطان زاست نجومی بکیرها هم حرام می خورند دزدان بیت المال فراری به کنادا کونی های قرن می باشند مال حرام
  حرام است و ربطی به خوردن گوشت انسان و مال بیت المال ندارد

 9. والا تو همین کشور خودمون هستن انسان نماهایی که داعش باید پیش اینا لنگ بندازه. لامصب جوری با ریش تیغ میزنن مو لای درزش نمیره

 10. مردم ایران چرا اینقدر زود جوش شدن. همش بخاطر حروم خوری بعضی از مسئولین هست که اقتصاد مملکت رو به فنا دادن.

 11. آغا شما واقعا در این زمینه استاد هستید. تبریک میگم

 12. این آدمخوارایی جنگلی دیگه جنبه تبلیغاتی و توریستی پیدا کردن و بعید میدونم اصلا دیگه آدمی بخورن اما به نظرم آدمخوار واقعی رو باید تو شهرهای پر جمعیت که بی در و پیکرن پیدا کرد معلوم نیست تو همین تهران خودمون روزانه چند نفر گم و گور میشن که اصلا خبری ازشون پیدا نمیشه.

 13. بادرود
  مطلب جالب و البته ناراحت کننده ای بود ولی چرا در عکس آخر آثار تمدن مشاهده میشه ؟ صفحات فلزی ، رد لاستیک خودرو و رد پوتین ؟

 14. سگوشون شرف داره به اونهایی که مال مردم راخوردند وبردند کانادا وچفیه میبستند ونوراهپیماییها شرکت میکردند ویا صندوق بازنشتگان بدبخت راخوردند

 15. با سلام و احترام،
  مطالب فارسی درست و علمی بسیار کمی رو به زبان فارسی میشه توی اینترنت پیدا کرد. صفحه های فارسی اینترنتی و شبکه های اجتماعی به زبان فارسی در مقایسه با اکثریت صفحات انگلیسی زبان، مثل روزنامه های زرد و صفحات حوادث شدند. پر از مطالب چرند و چِرت و پِرت. دلیل این امر هم جمعیت مخاطب هدف این صفحات هست؛ صفحه هایی که هدف نهاییشون نه اطلاع رسانی و آگاهی دادن، بلکه افزایش تعداد بازدیدکننده و کسب درآمد از تبلیغات هست. ما هم که طبق آمارها میزان مطالعه پایینی داریم، و بدون تعارف، خیلی اهل علم و «تفکر» استدالی نیستیم.
  سپاس.

 16. من یه مستند تو بی بی سی دیدم از این قبیله آدم خوارها واقعا وجود دارند و در مناطق بسیار دور افتاده وسط جنگل غیر قابل دسترس زندگی میکنن اینجوری ام نیست تا آدم دیدن بکشن بخورنش همشون فرهنگ خاصی دارن و خیلی ام مهربون هستند به این دلیل به آدم خوار معروف شدن که توی جنگهای قبیله ای وقتی بهشون حمله میشه اگر رقیب رو بکشن قلبش رو در میارن و میخورن وگرنه غذاشون میمون و حیوانات جنگله از جمجمه دشمن هم جام درست میکنن و براشون افتخاره اتفاقا آدمای ساده و مهربونی هستند که به خاطر جبر جغرافیایی توی منطقه دور از دسترس زندگی میکنن از یه سری سیاستمدارای وحشی کت شلوار پوش و دستار به سر مهربون نما هم خیلی خیلی بهتر هستن

 17. خانه درختی که با کابل فلزی مهار شده ! و پارچه ها و تزئینات بدلی پلاستیکی که جدیدا ساخته شدن ! نشان میدن همه این مطالب ساختگی و برای جذب توریست هاست.

 18. اون کابل قطور منو کشته (:

 19. به نظر من آدمخواری خیلی بهتر از رانت خواری است.

 20. خوب مقاله ی خوبی بود چون تا الان نشنیده بودم همچین چیزی رو ممنون

 21. اصلا عجیب نبود. در کشور خودمان به ویژه در روزگار حاکمیت سلسله جلیله قزلباش از این قبیل رسم و رسوم بسیار رایج بوده است. کافى‌ است به منابع دست اول آن روزگار نظرى بیندازید.

 22. اینو بهش میگن جبر جغرافیایی که هرجا بدنیا بیای تو ۵ دقیقه ی اول زندگیت دین و مذهب و آیین و … خیلی چیزا رو برات تعیین میکنن.همونطور که اگه ما اسراییل بدنیا میومدیم ضد مسلمانا بودیم و الان که ایزان ضد اسراییل و یهودیا…پس این وسط هیچکس تقصیری نداره.و نباید با اینکه اینکار (آدمحواری) از نظر ما درست نیست بخاطرش اونا رو سرزنش کنیم.اونا فک میکنن کار درست اینه.

 23. شما در این گزارش یک جوری نوشتی با الکل و ماری جوانا کارهای خارق العاده می کنند و توان پیشگویی و فلان انگار با این رفتارهای شیطانی شان یک سوپر من شده اند.
  این چه جور گزارشی است!!!!!!!

 24. باز اینها برای زنده ماندن از گوشت انسانها استفاده می کنندبایدمرده های آلوده رابه خوردشان داد تا عده زیادی ازآنان بمیرند ولی وحشی تر از اینها دولت و ارتش میانمار است که دسته جمعی انسانهای مظلوم را می کشند و سرزمینشان را می سوزانند و غارت می کنند همه این ها به یک میلیون نفر نمی رسد عقاید باطل شیطان صفت را بگیری و روسای آنها را به دار بکشی بقیه حساب کار خود را می کنند

 25. بنظر من مطالب این پست واقعا مفید بود …
  فقط ای کاش درمورد نحوه خوردن آدم بیشتر توضیح میداد که کدوم قسمتاش خوشمزه تره و بهتره چجوری طبخ بشه!!
  والا بااین وضع دلار دوروز دیگه نون هم گیرمون نمیاد و مجبور میشیم بریم تو کار منابع انسانی همسایگان محترم [دونقطه دی]

 26. باسلام، چرا برای دیده شدن سایتتون از مطالب غیر واقعی استفاده می کنید. با سرچ عبارت Korowai tribe در google کلی مطالب مختلف با حال می تونید راجب این قبیله بخونید، اصلا آدمخوار نیستن و واسه خودشون فرهنگ درست حسابی دارن و حداقل ۱۰ تا عکس دیدم که خبرنگارهای مختلف مردم قبیله رو بغل کردن و با لبخند عکس گرفتن.
  شما که کلی تبلیغات تلویزیونی داشتین و کلی معروفین کمی رعایت کنید.

 27. اگر به عکس آخر توجه بفرمایید، سقف خانه هاشان از ورق های فلزیست که مشخص میکنه با دنیای بیرون کاملاً هم ارتباط دارن که سفارش ورق دادن

 28. ظاهرا در بعضی از کشورهای عربی خوردن گوشت جنین مرده رایج است هرچند که قهوه تولید نسکافه یکی از کشورهای لاتین از کبدجنین نیز استفاده میشود…الله اعلم……

 29. در اینکه این پست برای جلب توجه و افزایش بازدید هست شک نکن اما چنین مواردی بطور نامحسوس در برخی آیینها وجود داره نه در حد زیاد

 30. اگ ما در قبیله اون ها متولد شده بودیم الان ماهم ادماخوار بودیم بعد عکسمون به عنوان یک ادمخوار در اینترنت پخش میشد جالبه

 31. شنیدن کی بود مانند دیدن

 32. وقتی درکشورهای غربی آدم خواری و… وجودداردشماازبومیان جنگلی چه انتظاری دارید؟؟

 33. سلام
  جالبه توی همین دنیایی که زندگی میکنیم چه چیزهایی هست که ما ازش بی خبریم
  ممنونم از مقاله جالبتون

 34. سلام – شرمنده – ولی این گزارش تماما دروغ است .تاکنون هیچ نشانی از ادم خواری در هیچ کجای دنیا ثبت نشده و این موضوع صرفا یک شایعه می باشد .همراهان کریستف کلمب برای توجیه استثمار سرخ پوستان انان را ادم خوار معرفی کردند که دروغ بودن ان بعد ها اشکار شد . ولی خوردن قطعه ای از گوشت مرده بعد از جنگ برای گرفتن صفات مثبت ایشان رواج داشته . قربانی کردن انسان در اقوام بدوی بوده که ربطی به ادم خواری ندارد .

 35. چندتا تناقض دیده میشه. اول اینکه اگه اینها خیلی وحشی و ماهر در شکارکردن هستن پس
  چطوری این عکسا گرفته شده. توی دو سه عکس بالا بخصوص اولی نوعی مهربانی در چهره
  افراد دیده میشه. دوم اینکه خبرنگار و شخص همراهش توسط رئیس قبیله بخشیده شده. خوب این به این معناست که یا زبون معروف اون شخص همراه خبرنگار رو بلد بوده یا اگه با زبون
  محلی خودش صحبت کرده معلوم میشه که زیاد بین افراد شهر و روستا رفت آمد دارن که همراه خبرنگار تونسته اون زبون رو یاد بگیره. سوم اینکه از کابل صنعتی برای نگه داری خونه استفاده شده. خوب یا براشون میبرن یا خودشون میخرن. و چهارم اینکه زنان واسطه شدن تا بچه خورده نشه. خوب اینهم به این معنی هست که زنان از اهمیتی هرچند کم برخوردارن و یا محترم هستن که حرفشون مورد قبول رئیس قبیله قرار گرفته و با اون گفته ای که میگه زنان برده هستن و در خانه های بالای درخت نگه داری میشن تا از دستبرد به دور باشن تناقض داره.

 36. چیزی به ذهنم نمی رسد بنوسم جزء انکه قران فرموده بعضی از انسانها حتی از چهار پایان هم بدتر است بدتر از اینها هم داعش هست که سر انسانها می برنند

 37. ایا دین ھم دارند؟؟؟

 38. خیلی کم بود باید بیشتر در این مورد نوشته شود. علت تعجب زایی و کم آگاهی و شوق بشر به دانستن این قضایا همین کم نوشتن است باید بیشتر آگاهی رسانی کرد.