شکم گردی در رستوران های کازابلانکا !

کل : 1

میانگین : 2

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۶ مهر ۱۳۹۷

رستوران های کازابلانکا

کازابلانکا از شهرهای توریستی و جذاب کشور مراکش می باشد که در صنعت گردشگری حرفی برای گفتن دارد. کازابلانکا می تواند مقصدی جذاب برای شکم گردی و امتحان غذاهای جدید و پر ادویه در این کشور باشد. با توجه به اینکه اکثر مراکشی ها مسلمان هستند، رستوران های کازابلانکا بیشتر به طبخ غذاهای اسلامی خوشمزه که با ذائقه ایرانی ها هم سازگار است می پردازند. کازابلانکا رستوران های فوق العاده ای برای تست کردن غذاهای محلی و بین المللی دارد که می توانید با مزه ها و غذاهای لذیذ تجربه ای فوق العاده را به دست آورید.

رستوران های کازابلانکا

همراه مجله گردشگری سفرمی باشید تا با برخی از بهترین رستوران های کازابلانکا با غذاهای مراکشی و بین المللی آشنا شوید.

رستوران ال سنادور | El Cenador

رستوران ال سنادور را می توان از لوکس ترین رستوران های کازابلانکا دانست. این رستوران شیک در نزدیکی مسجد حسن دوم در کازابلانکا واقع شده و چشم اندازی نفس گیر از منظره ی اقیانوس اطلس به شما می دهد! مواد غذایی رستوران ال سنادور به صورت روزانه صید و تهیه می شود تا با طعی فوق العاده لذیذ مهمانان خود را شگفت زده کنند. بیشتر مهمانان این رستوران خانواده های اصیل مراکش هستند که می خواهند دورهمی خانوادگی خود را با غذاهای دریایی لذیذ جشن بگیرند.

رستوران ال سنادور | El Cenador

رستوران ال سنادور | El Cenador

رستوران بسمانه | The restaurant Basmane Casablanca

اگر علاقمندید تا غذاهای سنتی مراکش همچون طاچین خوشمزه را در فضایی لوکس و سنتی نوش جان کنید رستوران بسمانه می تواند بهترین گزینه پیش روی شما باشد! بسمانه که به جرئت می توان آن را از بهترین رستوران های کازابلانکا دانست در منطقه ساحلی کورنیش واقع شده است و با طراحی بی نظیر و سنتی، بهترین غذاها با طعم هایی فوق العاده سرو می کند. این رستوران با کاشی کاری های زیبا، گلدان ها، شمع ها و مبلمان فوق العاده مزین شده تا هرچه بیشتر در جذب مهمانان موفق باشد!

جاده اسالم به خلخال، مسیری بهشتی
ادامه مطلب

رستوران بسمانه | The restaurant Basmane Casablanca

رستوران بسمانه | The restaurant Basmane Casablanca

رستوران ساکورا | Sakura

ساکورا از اولین رستوران های کازابلانکا است که انواع غذاهای ژاپنی همچون سوشی، نودل، ساشیمی و .. را سرو می کند. شما می توانید از خوردن غذاهای فوق العاده ژاپنی هنگام تماشای نمایش های سنتی لذت ببرید. این رستوران در قلب هتل شرایتون کازابلانکا واقع شده است و با حال و هوایی متفاوت به زحمت می توان صندلی خالی در آن پیدا کرد! رستوران ساکورا قابلیت این را دارد تا مهمانان مراحل کامل طبخ و سرو غذا را از نزدیک مشاهده نمایند که همین اتفاق کیفیت بی نظیر این رستوران را تضمین می کند.

رستوران ساکورا | Sakura

کافه ریک | Rick’s Café

بی شک فیلم کازابلانکا را در به شهرت رسیدن کافه ریک نمی توان بی تاثیر دانست. این کافه رستوران در محله قدیمی کازابلانکا و در عمارتی قدیمی بنا شده است و کافه ریک با نورپردازی های زیبا، بالکن و مبلمان متفاوتش سعی داشته تا به فیلم کازابلانکا شباهت پیدا کند. این کافه رستوران با غذاهای بین المللی و محلی میزبان مشتریان خود می باشد و می توان این کافه را گزینه ای مناسب برای صرف غذاهای خوشمزه و تازه دریایی با سبزیجات و نوشیدنی های معطر دانست.

کافه ریک | Rick’s Café

رستوران لا اسکالا | La Sqala

اگر علاقمند هستید که چند ساعتی از سفر خود را در محلی آرام و به دور از شلوغی و هیاهو بگذرانید رستوران لااسکالا می تواند مامن خوبی باشد. لا اسکالا را می توان از بهترین رستوران های کازابلانکا با غذاهای سنتی دانست که توسط دیوارها و قلعه ای متعلق به قرن 18 محصور شده است. در این رستوران با حال و هوای سنتی و گلدان های گل می توانید انواع غذاهای اصیل و فوق العاده مراکشی را نوش جان کنید. این رستوران نوشیدنی های بی نظیری نیز سرو می کند که حتما باید آن ها را امتحان کنید!

شهر هامبورگ آلمان، دروازه ورود به جهان !
ادامه مطلب

رستوران لا اسکالا | La Sqala

رستوران لا اسکالا | La Sqala

رستوران داربیدا | Dar Beida

رستوران داربیدا می تواند انتخابی جذاب برای گذراندن چند ساعت از سفر شما باشد که با غذاهای سنتی فوق العاده مراکشی و موسیقی و رقص زنده شما را سرگرم می کند. قطعا نوش جان کردن غذاهای عربی و مراکشی این رستوران همچون طاچین، حریرا و .. می تواند تجربه ای لذت بخش را برای شما به ارمغان بیاورد.

رستوران داربیدا | Dar Beida

رستوران کابیستان | Le Cabestan

تجربه صرف غذا بر بلندای صخره های کازابلانکا با چشم اندازی از ساحل اقیانوس اطلس بی شک جذاب است! رستوران کابیستان از محبوب ترین رستوران های کازابلانکا است که با منظره و غذاهایی فوق العاده میزبان مشتریان خود می باشد. این رستوران غذاهای دریایی را به بهترین شکل ممکن سرو می کند تا مشتریان خود را غافلگیر کند! اگر در این رستوران به دنبال فضایی دنج و آرام هستید کافی شاپ این رستوران با نور ملایم و فضایی رمانتیک می تواند فضای مناسبی باشد که انواع نوشیدنی ها و کیک ها در آن سرو می شوند.

رستوران کابیستان | Le Cabestan

رستوران کابیستان | Le Cabestan

رستوران لو روله دو پاریس | Le Relais de Paris

منطقه ساحلی کورنیش با رستوران های فوق العاده خود یکی از جاذبه های گردشگری کازابلانکا می باشد. یکی از رستوران های کازابلانکا در این منطقه، رستوران لو روله دو پاریس است که بهترین غذاهای فرانسوی به شکل مدرن و یا سنتی را برای مشتریان سرو می کند. غذاهای این رستوران توسط سرآشپزی معروف و ماهر با عطر و مزه ای فریبنده طبخ می شود تا تجربه ای فوق العاده را برای مشتریان به هنگام تماشای ساحل اقیانوس اطلس به ارمغان بیاورد.

با رستوران های لوکس شانگهای آشنا شوید!
ادامه مطلب

رستوران لو روله دو پاریس | Le Relais de Paris

همراه مجله سفرمی باشید تا اطلاعات گردشگری خود را در رابطه با شهرها و کشورهای مختلف تکمیل نموده و سفری لذت بخش و خاطره انگیز را تجربه نمایید. در صورتی که علاقمند به سفر به کازابلانکا هستید می توانید برای خرید بلیط هواپیما تهران به کازابلانکا و رزرو هتل کازابلانکا به سایت سفرمی مراجعه نمایید.

نظرات کاربران