صحرای دبی

منطقه حفاظت شده صحرای دبی

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: سه شنبه, ۳ اسفند ۱۳۹۵

بازدیدکنندگان تور دبی شدیداً توصیه می‌کنند چنانچه زمانی شگفتی و زیبایی محدوده شهری دبی برای شما تکراری شد، به منطقه حفاظت شده صحرای دبی پناه ببرید. اولین پارک ملی امارات متحده عربی در خارج از شهر قرار دارد. این پارک ملی محدوده‌ای در حدود 87 مایل مربع از صحرای عربی را در بر می‌گیرد. این منطقه ی حفاظت شده عمدتاً حکم یک واحد تحقیقاتی را دارد. ولی با این حال گردشگران در صورتی که یک نکته را رعایت کنند، اجازه ورود به این منطقه را خواهند داشت: افراد نباید به تنهایی و مستقلاً به گشت‌زنی در این منطقه اقدام کنند.

خوشبختانه، در این پارک ملی صحرای دبی انواع مختلفی از فعالیت‌ها در اختیار گردشگران قرار می‌گیرد، به طوری که نیازهای افراد با هر گونه سلیقه و علاقه ای را برآورده می‌کند.

مخاطره‌جویان می‌توانند به سرگرمی‌هایی همچون اسکی‌سواری روی ماسه، و یا رانندگی با خودروهای چهارچرخ لوکس بر روی شن‌های صحرا بپردازند.

شن سواری در صحرای دبی

افرادی که تمایل دارند تجربه ی آرامش بخش‌تری را پشت سر بگذارند، می‌توانند در چادرهای بادیه نشینان استراحت کرده و از تجربه ی یک شام لذیذ مخصوص لذت ببرند، و یا یک مهمانی شام خصوصی دوستانه ترتیب دهند.

شام در رستوران صحرای دبی

علاوه بر این، امکانات دیگری همچون شترسواری، اسب‌سواری، و یا حتی شکار با بازشکاری در این صحرا برای گردشگران فراهم شده است.

شترسواری در صحرای دبی

در پایان روز گردشگران همچنین می‌توانند در این منطقه چادر زده و یا در اقامتگاه صحرایی لوکس و اعیانی المها (Al Maha) اقامت کنند.

به منظور دسترسی به این منطقه ی محافظت شده باید یک خودرو اجاره کنید. تنها به چهار نمونه از شرکت‌های گردشگری مجوز گشت و گذار در این منطقه اعطا شده است.

با رویایی ترین جاده های جهان آشنا شوید!
ادامه مطلب

هزینه ی تور صحرا و سرگرمی‌های فراهم شده در طول این تور تماماً به شرکت گردشگری ارائه کننده خدمات و طول مدت حضور افراد در این منطقه بستگی دارد. اما فراموش نکنید از قبل بلیط تور صحرا را رزرو کنید.

برای این منظور می‌توانید به وب سایت منطقه حفاظت شده صحرای دبی (Dubai Desert Conservation Reserve) مراجعه کنید.

نظرات کاربران