در فاصله کمی از هتل برج العرب، ساحل جمیرا قرار دارد که بدون شک بهترین نوار ساحلی عمومی دبی محسوب می‌شود. پارک ساحل جمیرا یکی از زیباترین و پربازدیدترین جاذبه های گردشگری دبی به شمار می رود.

مشتاقان خورشید به این خط ساحلی سرزنده و پر جنب و جوش می‌آیند تا از پرتوهای لذت بخش نور خورشید در دبی بهره‌مند شوند، در حالی‌ که علاقمندان به ورزش‌های آبی از آب‌های آرام و فیروزه‌ای رنگ خلیج فارس نهایت استفاده را می‌برند.

ساحل جمیرای دبی؛ برترین ساحل پیاده روی

علاوه بر این، ساحل جمیرا از امکانات دیگری همچون زمین بازی کودکان و تعداد زیادی مناطق ویژه ی باربیکیو و پیک نیک برخوردار است. فقط باید کمی زودتر از دیگران به این ساحل برسید چرا که در طول روز جمعیت بسیار زیادی به این منطقه می‌آیند.

ساحل جمیرای دبی؛ برترین ساحل پیاده روی

نحوه ی دسترسی به ساحل جمیرا، ساعات کار، و هزینه ی ورودی:

از جاده ی جمیرا می‌توان به ساحل جمیرا دسترسی یافت، و امکانات این ساحل بسته به روز مورد نظر از ساعت 7 صبح تا 11 و یا 11.30 شب به روی عموم باز است.

هزینه ی ورودی آن به ازای هر نفر ۵ درهم (تقریباً ۱.۲۵ دلار) است.

پیش از ورود به منطقه حتماً از کرم ضد آفتاب استفاده کرده و یک بطری آب با خود به همراه داشته باشید. در اواسط روز قدرت پرتوهای خورشید به بالاترین سطح خود می‌رسد، بنابراین برای جلوگیری از کم آبی بدن و یا گرمازدگی باید به دنبال یک سایه بان برای خود باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ساحل جمیرا به وب سایت انجمن گردشگری دبی (Dubai Tourism Board) مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


33.3KFollowers
26Followers
2.3KPosts
1KComments
28Followers
Follows
8.7KSubscribers
Subscribe