ساحل جمیرای دبی

ساحل جمیرای دبی؛ برترین ساحل پیاده روی

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۳ اسفند ۱۳۹۵

در فاصله کمی از هتل برج العرب، ساحل جمیرا قرار دارد که بدون شک بهترین نوار ساحلی عمومی دبی محسوب می‌شود. پارک ساحل جمیرا یکی از زیباترین و پربازدیدترین جاذبه های گردشگری است که در توردبی می توانید از آن دیدن کنید.

مشتاقان خورشید به این خط ساحلی سرزنده و پر جنب و جوش می‌آیند تا از پرتوهای لذت بخش نور خورشید در دبی بهره‌مند شوند، در حالی‌ که علاقمندان به ورزش‌های آبی از آب‌های آرام و فیروزه‌ای رنگ خلیج فارس نهایت استفاده را می‌برند.

ساحل جمیرای دبی

علاوه بر این، ساحل جمیرا از امکانات دیگری همچون زمین بازی کودکان و تعداد زیادی مناطق ویژه ی باربیکیو و پیک نیک برخوردار است. فقط باید کمی زودتر از دیگران به این ساحل برسید چرا که در طول روز جمعیت بسیار زیادی به این منطقه می‌آیند.

ساحل جمیرای دبی

نحوه ی دسترسی به ساحل جمیرا، ساعات کار، و هزینه ی ورودی:

از جاده ی جمیرا می‌توان به ساحل جمیرا دسترسی یافت، و امکانات این ساحل بسته به روز مورد نظر از ساعت 7 صبح تا 11 و یا 11.30 شب به روی عموم باز است.

هزینه ی ورودی آن به ازای هر نفر 5 درهم (تقریباً 1.25 دلار) است.

پیش از ورود به منطقه حتماً از کرم ضد آفتاب استفاده کرده و یک بطری آب با خود به همراه داشته باشید. در اواسط روز قدرت پرتوهای خورشید به بالاترین سطح خود می‌رسد، بنابراین برای جلوگیری از کم آبی بدن و یا گرمازدگی باید به دنبال یک سایه بان برای خود باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ساحل جمیرا به وب سایت انجمن گردشگری دبی (Dubai Tourism Board) مراجعه کنید.

نظرات کاربران