پیست اسکی دبی

پیست اسکی دبی

کل : 0

میانگین : 0

می‌توان گفت که پیست اسکی دبی کمی عجیب و غریب است. حتی در روزهایی که شهر بالاترین دمای خود را تجربه می‌کند، این سرزمین زمستانی سرپوشیده ی عجیب و غریب همچنان پوشیده از برف‌های پودری تازه است.

پیست اسکی دبی

پیست اسکی دبی، اولین پیست اسکی سرپوشیده خاورمیانه محسوب می‌شود که شامل پنج خط مجزای اسکی (که طولانی‌ترین آن 1300 فوت طول داشته و شیب عمودی آن ارتفاعی برابر 197 فوت دارد)، یک منطقه آزاد ویژه اسنوبرد، یک تله کابین، و نیز اتاقی مخصوص سورتمه سواری و بازی پرتاب گلوله برفی است.

پیست اسکی دبی

علاوه بر این، در فضای داخلی این پیست، اولین مسیر ویژه اسکی‌سواران حرفه‌ای در جهان، و نیز یک منطقه مخصوص پنگوئن‌ها در نظر گرفته شده است. در این مکان به کودکان نیز اسکی‌سواری آموزش داده می‌شود.

پیست اسکی دبی

افرادی که از این پیست بازدید کرده‌اند، به این پیست اسکی سرپوشیده بسیار علاقمند شده‌اند. همانطور که انتظار می‌رود افرادی که هرگز اسکی نکرده‌اند و یا افرادی که به ندرت این کار را انجام می‌دهند، از دیدن این مکان بسیار هیجان‌زده خواهند شد.

پیست اسکی دبی

اما جاذبه‌های این پیست به سرعت برای افراد حرفه‌ای‌تر خسته‌کننده خواهد شد. اگرچه پوشاک گرم و مناسب در این مکان ارائه می‌شود، اما با این حال برخی افراد هشدار داده‌اند که هوای درون پیست بسیار سرد بوده و باید لوازم و پوشاک زمستانی، به خصوص کلاه و دستکش خود را همراه داشته باشید. خانواده‌ها، به ویژه اعضای کم سن و سال‌تر آن‌ها از این پیست بسیار استقبال خواهند کرد.

پیست اسکی دبی

پیست اسکی دبی در مجاورت مرکز خرید امارات و در ضلع جنوب غربی برج العرب و پارک آبی وایلد وادی (Wild Wadi) قرار دارد. از ایستگاه متروی مرکز خرید امارات به راحتی می‌توانید به این پیست دسترسی یابید.

پیست اسکی دبی

این پیست، بسته به روز مورد نظر، همه روزه از ساعت ۹ و یا ۱۰ صبح تا ۱۱ شب و یا حتی تا نیمه‌های شب، باز است. هزینه ی یک روز حضور در این پیست برای بزرگسالان و کودکان، 260 درهم (در حدود 70 دلار) است؛ تنها با پرداخت هزینه ورودی می‌توانید از بخش‌های خاصی به صورت رایگان استفاده کرده، و نیز سوار تله کابین شوید.

پیست اسکی دبی

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت پیست اسکی دبی (Ski Dubai) مراجعه کنید.

نظرات کاربران