پارک آبی وایلد وادی دبی

پارک آبی وایلد وادی دبی

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: شنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۵

پارک آبی وایلد وادی دبی (Wild Wadi Waterpark)، که در دو طرف برج العرب قرار گرفته است، از 30 سرسره ی آبی و محوطه ی بازی ویژه ی تمام سنین تشکیل شده است. تمام محوطه ی پارک از جحا (Juha)، شخصیتی که نام آن در اغلب افسانه‌های عربی دیده می‌شود، برگرفته شده و از این ایده در بخش‌های متعدد پارک استفاده شده است.

ورودی پارک آبی وایلد وادی دبی

افراد مخاطره‌جو می‌توانند با پایین آمدن از یکی از سرسره‌های آبی که ارتفاعی 100 فوتی دارند، حس هیجان طلبی خود را برطرف کنند.

پارک آبی وایلد وادی دبی

در حالی که برخی دیگر که صرفاً در پی کمی استراحت و آرامش هستند می‌توانند در مسیر رودخانه ی آرام به نرمی حرکت کنند. همچنین در این پارک سرسره‌های بسیاری با ارتفاع متوسط، و نیز یک پارک آبی مخصوص کودکان وجود دارد.

بازی موج‌سواری بر روی امواج خروشان (Wipeout and Riptide)، یک سرسره ی آبی شبیه سازی شده است (تنها چهار سرسره از این نوع در جهان وجود دارد).

پارک آبی وایلد وادی دبی

این سرسره از دیگر امکانات این پارک محسوب می‌شود که در تور دبی می توانید از آن لذت ببرید.

افرادی که به این مکان آمده‌اند اینگونه می‌گویند: “اگر با خانواده به این سفر آمده‌اید، پارک آبی وایلد وادی دبی مکان بسیار “مناسبی برای کودکان شما خواهد بود.

با این حال، برخلاف تمام سرگرمی‌های جذابی که در این پارک وجود دارد، هزینه ورودی این پارک برای برخی از خانواده‌ها بسیار بالاست.

پارک آبی وایلد وادی، بسته به ماه مورد نظر، همه روزه از ساعت 10 صبح تا 6 و گاهی تا 8 بعدازظهر باز است. هزینه ی ورودی این پارک بر اساس قد افراد تعیین می‌شود، افرادی که قد آن‌ها 3.6 فوت و یا بیشتر است باید 275 درهم ( در حدود 75 دلار) و افرادی با قد کوتاهتر از 3.6 فوت 230 درهم ( در حدود 62 دلار) پرداخت کنند. پارک آبی وایلد وادی در کنار برج العرب و ساحل جمیرا قرار دارد، و اگر از ایستگاه متروی اف جی بی (FGB) دو مایل به سمت شمال حرکت کنید به این پارک خواهید رسید. برای کسب اطلاعات بیشتر، به وب سایت پارک آبی وایلد وادی مراجعه کنید.

نظرات کاربران