زیباترین مقاصد پاییزی آلمان

زیباترین مقاصد پاییزی آلمان

کل : 5

میانگین : 1.8

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۸ آبان ۱۳۹۶

برگ های رنگارنگ، روزهای پاییزی طلایی و مه آلود و هوای سرد و دلچسب، آلمان را به مقصد پاییزی بی نظیری تبدیل کرده است. اکثر نقاط کشور شاهد تغییرات زیبایی در رنگ های درختان خواهد بود و برخی مناطق واقعا به سرزمین پریان تبدیل می شوند.

پاییز در آلمان

در این مطلب چندی از زیباترین مقاصد پاییزی آلمان به شما معرفی می گردند. با سفرمی همراه باشید…

1. راینلاند-فالتس، جاده درختان انگور

راینلاند-فالتس، جاده درختان انگور

مناظر این جاده در پاییز خیره کننده است. این جاده مملو از درختان پهناور و معطر انگور می باشد که نوشیدنی های خوشمزه ای هم از آنها تولید می شود.

2. دره موزل

دره موزل

دره موزل بین رودخانه موزل و تاکستان های زیبا قرار گرفته است. تماشای چشم انداز فوق العاده این دره در هنگام عوض شدن فصل و تغییر رنگ برگ ها به قرمز و نارنجی، زرد و قهوه ای واقعا نفس گیر است.

دره موزل

رانندگی و پیاده روی در این منطقه می تواند به تجربه عاشقانه بی نظیری تبدیل شود. پاییز در موزل یعنی بهترین فرصت برای برداشت انگور، برگزاری جشنواره نوشیدنی و کارناوال های رنگارنگ.

3. دریاچه کنستانس

کنستانس

دریاچه کنستانس در همه فصل ها زیباست اما می توان گفت زیبایی آن در پاییز کاملا قابل لمس است. رنگ های گرم پاییزی که در آفتابی ترین منطقه آلمان اطراف دریاچه را احاطه می کنند، خیره کننده هستند. در این مکان نیز جشنواره های نوشیدنی باشکوهی برگزار می شود.

4. جنگل سیاه

جنگل سیاه

جنگل سیاه ترکیب بی همتایی از مخروطیان (درختان همیشه سبز) و انواع و اقسام درختان پاییزی است. و نتیجه آن دریایی از درختان سبز با لکه های زرد آتشین است. بازتاب رنگ های پاییزی در دریاچه های زلال یکی دیگر از ویژگی های افسانه ای این جنگل محسوب می شود.

5. پل راکوتزبروک

پل شیطان

راکوتزبروک که به عنوان پل شیطان هم شناخته می شود، یک پل دوست داشتنی است که بازتاب آن در آب باعث می شود یک دایره کامل ایجاد شود. در فصل پاییز که هوای مه آلود اطراف پل و درختان زرد رنگ آن را می گیرد، مناظر فوق العاده ای برای عکاسی به وجود می آورد.

6. قلعه نوی‌شوان‌شتاین

قلعه نوی‌شوان‌شتاین

این قلعه در هر زمانی از سال زیباست. اما در فصل پاییز با قرارگیری در برابر آسمان پرتغالی و نور طلایی خورشید، نوعی زیبایی سورئالیستی به خود می گیرد. پوشش گیاهی انبوه اطراف قلعه از رنگ های جادویی برخوردار می شوند؛ به طوری که تصور می کنید نقاشی شده اند.

7. پارک ملی یاسموند

پارک ملی یاسموند

پارک ملی یاسموند، یک شبه جزیر طبیعی در جزیره روگن است. صخره های قهوه ای شگفت انگیز، دریای آبی و پوشش گیاهی انبوه و سرسبز، گردشگران و مردم محلی را به خود جذب می کنند. با اینکه یاسموند در فصل تابستان بسیار پر ازدحام می شود اما بهترین زمان بازدید از آن پاییز است که رنگ صخره ها به مسی و حنایی نزدیک می شود و در کنار درختان تصویری خارق العاده خلق می کنند.

نظرات کاربران