در هتل سوک استیشن بانکوک زندانی شوید

در هتل سوک استیشن بانکوک زندانی شوید!

کل : 2

میانگین : 1.5

تاریخ انتشار: شنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۶

در این مطلب همراه با سفرمی در هتل سوک استیشن بانکوک زندانی شوید.

در حالیکه زندان های تایلند جاییست که هیچ کس دوست ندارد آخر و عاقبتش به آنجا کشیده شود، یک هتل جدید در بانکوک ساخته شده که دارای ویژگی های زندان است و “پیانات” صاحب هتل، آن را با تم کارتونی برای مسافرانش مهیا کرده است.

در نزدیکی جاده “Sukhumvit” در محله “Udomsook”، هتلی  به نام “ایستگاه سوک” (Sook Station) با ویژگی های منحصر به فرد و حیرت انگیز واقع شده است.

سوک استیشن

هزینه اقامت در هتل سوک به ازای هر شب تنها 30 دلار است. مهمانان باید با صورت های در هم رفته پشت میله های تقلبی که حکم در اتاقشان را دارد زندانی شوند و لباس های گشاد سفید و مشکی بپوشند و برای عکس گرفتن ژست بگیرند.

سوک استیشن

برای اینکه حس ضد لوکس در هتل به وجود آورند، حمام های هتل را به صورت مشترک ساخته اند و چراغ های آویزان کم نور و دوش های فلزی در آن به کار برده اند. نیمکت های سنگی در کنار دیوارهای آجری، ترسناک به نظر می رسند!

سوک استیشن

عدم وجود تلویزیون در 9 اتاق این هتل حس زندان را بیشتر تداعی می کند. همانطور که نبود کمد در اتاق ها باعث می شود احساس کنید که واقعا زندانی هستید. به جای آن مهمانان می توانند لباس هایشان را بر روی آویزهای چکش مانند که به دیوارها آویخته شده اند، آویزان کنند. آنها می توانند از این چکش ها استفاده کنند تا خود را از هتل خارج نمایند.

سوک استیشن

اتاق 203 برای کسانی که در تلاش برای فرار هستند، ایده آل است. این اتاق به“تاریکی” معروف است و حتی یک پنجره هم ندارد. این اتاق پاسخ  “هتل سوک استیشن” به سلول انفرادی تلقی می شود.

امن ترین کشورهای جهان
ادامه مطلب

سوک استیشن

علاوه بر اتاق هایی که با تخت خواب های فلزی و مبلمان مینیاتوری کم ارزش چیده شده اند، لباس خواب های راه راه برای مهمانان در نظرگرفته شده است که شامل پلیور و تاپ و کلاه راه راه سفید مشکی می باشد.

سوک استیشن

در بدو ورود به هتل مهمانان برای گرفتن عکس بازداشت آماده می شوند و در این عکس باید نام، شماره اتاق و تاریخ ورود آنها مشخص شده باشد.

به گفته ی “پیانات”، مهمانان باید از لباس های زندان به عنوان لباس های راحتی که در هتل های دیگر می پوشند استفاده کنند. این بدان معناست که باید در اتاق ها و محوطه اطراف هتل این لباس ها را بپوشند. به احتمال زیاد مهمانان مایل هستند تا عکس های زیادی را با لباس های راه راهشان بگیرند و هتل از این موضوع استقبال می کند. اتاق ها که دارای درهای کشویی شیشه ای با میله های استیل و دیوارهای مزین به چوب خط زندانیان هستند، شرایط مناسبی برای عکس گرفتن فراهم می کنند.

اگر مسافران به لباس خواب های گرم و راحتشان نیاز داشته باشند می توانند با پرداخت 20 دلار آن ها را با خود به خانه ببرند. اتاق های استاندارد هتل فقط 8 متر مربع مساحت دارند و یک تخت خواب 2 طبقه و بالکن کوچک در آن به چشم می خورد.

سوک استیشن

با توجه به تجریبات مسافران، زندان پیانات محیط خوبی برای تفریح و سرگرمی است؛ اما باید بدانید که در زندان های واقعی تایلند چیزی برای خندیدن وجود ندارد. بدیهی است که اقامت در هتل سوک استیشن بانکوک به هیچ وجه شبیه گذران وقت در زندان های واقعی بانکوک نیست. یک رستوران و کافی شاپ در طبقه اول وجود دارد، فضای همکاری در طبقه دوم و ایوان آفتابگیر هم در پشت بام قرار دارد. صاحبان هتل در حال ساخت دو جکوزی در پشت بام هستند.

مشهورترین بناهای تاریخی جهان
ادامه مطلب

سوک استیشن

پیانات فکر می کند: این هتل که در ماه فوریه افتتاح شده به زودی مشهور خواهد شد زیرا با دیگر هتل های ارزان قیمت بانکوک بسیار متفاوت است. هتل سوک استیشن مناسب افرادی است که به راحتی اهمیت می دهند و در عین حال خواستار تجربه ای متفاوت هستند. هتل سوک استیشن مناسب افرادی است که به دنبال خندیدن و لحظات شاد می گردند.

سوک استیشن

برخی از دوستان پیانات درباره طرح جدید او شک و تردید داشتند. حتی یکی از آنها پرسید “اوه، چه کسی به این مکان می آید؟!” گردشگران می خواهند از اقامتگاه خود لذت ببرند نه اینکه در اتاق خود حبس شوند. و پیانات مانند مشتریانش تنها لبخند زد.

منبع: safarme.com

نظرات کاربران