پنگوئن-پنگوئن آفریقای جنوبی-گردشگری افریقا جنوبی-تور افریقا جنوبی-تور لحظه اخر-تور ارزان-تور ارزان افریقا

گذراندن تعطیلات در کنار پنگوئن ها؛ آفریقای جنوبی

کل : 6

میانگین : 4.83

تاریخ انتشار: جمعه, ۱ مرداد ۱۳۹۵

خانه پنگوئن: ساحل صخره ای، کیپ تاون، آفریقای جنوبی

در سفرتان به آفریقای جنوبی حتما سری به ساحل صخره ای محبوب و زیبای کیپ تاون(cape town) بزنید. این ساحل تنها منطقه ای خوش منظره نیست بلکه جایی است که می توانیم اوقات استراحت خود را در کنار پنگوئن ها بگذرانیم. نام این ساحل متاثر از وجود صخره های بزرگی است که اطراف ساحل را دربرگرفته است. از این مکان می توانید ساحل دیگری به نام “فالس بی” رانیز مشاهده کنید. شنیده ایم که این نقطه مخفی، خانه اصلی پنگوئن های بومی آفریقایی است. بیش از ۲۰۰۰ پنگوئن آفریقایی در معرض خطر انقراض در اینجا زندگی می کنند.

این مکان بخشی از پارک ملی حفاظت شده محسوب می‌شودو با ورود به آنجا گویی وارد حیات وحش شده اید و این شانس را خواهید داشت که وارد خانه پنگوئن ها شوید. برای ورود به این پارک باید مبلغی بپردازید که درآمد حاصله از این راه صرف مراقبت از حیوانات می‌شود.این ناحیه تحت مراقبت مسئولین محلی است و وظیفه آنها, حفظ امنیت حیوانات, رسیدگی به آنها و نگهداری تمام تسهیلات و تجهیزات در بهترین وضعیت است.

در بازدید از پنگوئن های زیبا به این نکته توجه کنید که به آرامی و ملایمت ّبه آنها نزدیک شوید تا آنها را نترسانید و به این ترتیت از فاصله بیسار نزدیک می توانید آنها را ببینید . کیپ تاون آفریقای جنوبی, خانه‌ای است امن برای این حیوانات سیاه وسفید تا تولید مثل کنند و از خطر انقراض رهایی یابند.

بهشتی دنج

روی کره زمین، وجود مکانی مانند این ساحل صخره ای نایاب است. کیپ تاون آفریقای جنوبی به ما این امکان را می دهد تا باپنگوئن ها شنا کنیم و شاهد بهشت دنجی باشیم که پنگوئن ها در آن زندگی می کنند. امکانات و تسهیلات اقامتی زیادی برای توریست‌ها ایجاد شد . انواع رستورانهای ملل مختلف مانند ایتالیایی، مالزیایی، چینی، ژاپنی، فرانسوی، پرتغالی، یونانی، تایلندی، کره ای یافت می شود و بسته به ذائقه تان می توانید غذا بخورید.بهتر است در سفر به کیپ تاون , برای چند روز هتل رزرو کنید و چند روزی را در خانه پنگوئن ها بگذرانید.البته غیر از تماشای پنگوئن ها و شنا کردن تفریحاتی مانند بازی گلف هم هست که می توانید از آن لذت ببرید .

از دیدنی ها و جاذبه های سئول چه می دانید؟
ادامه مطلب

نظرات کاربران