جاذبه های گردشگری دریاچه ژنو

جاذبه های گردشگری دریاچه ژنو

کل : 1

میانگین : 5

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۶ خرداد ۱۳۹۷

دریاچه ژنو

جاذبه های گردشگری دریاچه ژنو شما به راحتی عاشق خود خواهد کرد . شاید این به خاطر نحوه ی تابیدن نور خورشید برروی دریاچه یا به دلیل نحوه ی غروب خورشید در بین درختان باشد که هرکسی را مجذوب و شیفته ی این دریاچه خواهد کرد. دریاچه ی ژنو یک دریاچه در قسمت شمالی آلپ است و در واقع بین کشورهای سوئیس و فرانسه واقع شده است و یکی از از بزرگترین دریاچه های اروپای غربی به شمار می رود.

دریاچه ژنو

منطقه ی دریاچه ژنو از قرن نوزدهم، به عنوان یک منطفه ی لوکس در جنوب شرقی ویسکانسین محبوبیت پیدا کرده است و برای فرار از گرمای تابستان، بسیاری از ثروتمندان شیکاگو عمارت های زیبایی را در سواحل زیبا دریاچه ژنو ساخته اند.

فعالیت هایی که می توانید در دریاچه ی ژنو انجام دهید

دریاچه ژنو فعالیت های مناسب برای بازدید کنندگان از هر سنی را فراهم کرده است. فارغ از اینکه شما به دنبال ماجراجویی و هنر هستید یا  فقط می خواهید از طبیعت لذت ببرید ، فهرست کارهایی که می توانید در دریاچه ژنو انجام دهید بی پایان است!

می توانید از پارک آبی استفاده کنید، از فستیوال ها ، نمایشگاه ها و موزه دیدن کنید یا از مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری استفاده کنید یا یک دور گلف بازی کنید و  اسب سواری کنید. ، تپه ها هم محل خوبی برای اسکی کردن هستند یا حتی میتوانید از زیپ لاین استفاده کنید.

تفریح در دریاچه ژنو

روی آب نیز می توانید یک قایق سواری رمانتیک را تجربه کنید یا از تجربه ی ماهیگیری در یک مکان خصوصی لذت ببرید ، از پاراسیلینگ استفاده کنید یا یک قایق اجاره کنید و به گشت و گذار در دریا بپردازید. در فصل زمستان درکنار اسکیت و ماهیگیری در یخ، می توانید از آب گرم استفاده کنید که یک راه عالی برای آرامش و جوان سازی است!

زیباترین مقاصد گردشگری دنیا
ادامه مطلب

مکان های دیدنی دریاچه ژنو

رصدخانه یرکز

رصدخانه یرکز در سال 1897 تاسیس شد و بخشی از بخش نجوم و استروفی فیزیک دانشگاه شیکاگو است. این رصدخانه درای یک تلسکوپ انکساری 40 اینچ است که بزرگترین نوع آن در جهان است و در دریاچه ی ژنو واقع در ویلیامز بای در یک پارک 77 هکتار نگهداری می شود. این مکان امکان دسترسی به تلسکوپ و فضای آزمایشگاهی را برای دانشجویان و جامعه علمی فراهم می کند و برای آموزش های رسمی و غیر رسمی قابل استفاده و مفید است. این رصدخانه مهمترین موضوعات پژوهشی معاصر در زمینه نجوم را معرفی می کند و فرصتی برای تعامل در نجوم فراهم می کند و هرساله تورهای زیادی برای این منطقه طراحی می شود.

رصدخانه یرکز

رصدخانه یرکز

سافاری دریاچه ژنو

دریاچه ژنو یک زیستگاه حیات وحش منحصر به فرد برای سافاری است که تنها در حدود 5 مایل از مرکز شهر ژنو قرار دارد. قسمت سافاری دریاچه Geneva در حدود 75 هکتار از زیستگاه های حیات وحش باقی مانده را شامل می شود و بیش از 50 حیوان وحشی عجیب و غریب را از سراسر جهان در اختیار دارد. حیوانات در این منطقه به صورت آزاد در محیط هایی که زیستگاه طبیعی آن ها است زندگی می کنند و بازدید کنندگان می توانند آن ها را از ماشین سافاری مشاهده کنند.

سافاری دریاچه ژنو

سافاری دریاچه ژنو

پای های دریاچه ژنو

یک فروشگاه کوچک جذاب در میدان ژنو وجود دارد که از سال 2001 به مردم محلی و بازدید کنندگان از کیک های خوشمزه را آماده کرده است و به سرعت به خاطر بهترین کیک های پای در این منطقه شهرت پیدا می کند.

سفر به دنیای خیالی با واقعیت مجازی!
ادامه مطلب

پای های دریاچه ژنو

خلاصه

دریاچه ژنو واقع در مکانی بین کشورهای سوئیس و فرانسه محیطی با طبیعتی خیره کننده است که در کنار تفریح های متعدد و محیطی شاد مکانی لوکس و عالی برای گذراندن تعطیلات محسوب می شود. در دریاچه ژنو احساس خستگی و بی حوصلگی نخواهید کرد و برای هر سلیقه ای یک تفریح خاص و متفاوت وجود دارد.

برای دیدن این دریاچه میتوانید از سایت سفرمی بلیط هواپیما ژنو را خریداری نمایید و همچنین رزرو هتل ژنو را به صورت آنلاین انجام دهید.

نظرات کاربران