بزرگ ترین باغ وحش های دنیا

با بزرگ ترین باغ وحش های دنیا آشنا شوید!

کل : 10

میانگین : 3.3

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۸ مرداد ۱۳۹۷

بزرگ ترین باغ وحش های دنیا

مراجعه به باغ وحش و بازدید از حیوانات مختلف و گونه های جانوری متنوع، یکی از تفریحات افراد و به ویژه گردشگرانی است که به شهر و یا کشور جدیدی سفر کرده اند. گشت و گذار در باغ وحش ها، آشنایی با حیوانات مختلف و عکاسی از آن ها، از جمله فعالیت هایی است که افراد همراه با اعضای خانواده ی خود نیز می توانند انجام دهند و اوقاتی خوش و به یادماندنی را تجربه نمایند. حال اگر این سوال برایتان به وجود می آید که بزرگ ترین باغ وحش های دنیا در چه کشورهایی قرار گرفته اند، باید بگوییم که تعدادشان بسیار زیاد است. در این بخش لیستی از بزرگ ترین باغ وحش های دنیا را تهیه نموده ایم که هم مساحت بزرگی دارند و هم تعداد جانوران بسیار زیادی را در خود جای داده اند.

باغ وحش های دنیا

با سفرمی سامانه آنلاین خرید بلیط هواپیما چارتری و سیستمی و رزرو هتل همراه باشید تا با این باغ وحش ها آشنا شده و ویژگی های منحصر به فرد هر یک از آن ها را بشناسید.

باغ ‌وحش هنری دورلی- نبراسکا

باغ وحش هنری دورلی که به عنوان مهم ترین جاذبه ی گردشگری ایالت نبراسکا شناخته می شود، در زمینی به وسعت 130هکتار احداث شده است و و گشت و گذار در بخش های مختلف آن، بسیار جالب و لذت بخش است. این باغ وحش، 17000 حیوان مختلف از 962 گونه ی جانوری را در خود جای داده است و بدین ترتیب به یکی از کامل ترین باغ وحش های دنیا تبدیل شده است. این باغ وحش که یکی از بزرگ ترین باغ وحش های دنیا به شمار می آید، سالانه گردشگران بسیاری را به خود جلب می کند و اوقات خوشی را برای آنان به ارمغان می آورد.

بهترین مراکز خرید و رستوران‌های آگرا
ادامه مطلب

باغ ‌وحش هنری دورلی

باغ ‌وحش هنری دورلی

باغ ‌وحش هنری دورلی

باغ وحش پکن

باغ وحش پکن که یکی از بزرگ ترین باغ وحش های دنیا است، حیوانات بسیار متنوعی را در خود جای داده است. این باغ وحش در زمینی به مساحت 219 هکتار شکل گرفته است و تعداد حیوانات موجود در آن به 14500 عدد می رسند. این حیوانات از 450 نوع گونه ی جانوری خشکی زی و 500 گونه ی جانوری دریایی انتخاب شده اند و قرار گرفتن آن ها در کنار هم، کلکسیونی کامل از حیوانات کره ی زمین را رقم زده است. اما لازم است بدانید که این باغ وحش شهرت اصلی خود را، مدیون گونه های کمیابی همچون پانداها است و سالانه افراد زیادی برای بازدید از این حیوانات راهی باغ وحش پکن در چین می شوند.

باغ وحش پکن

باغ وحش پکن

باغ جانورشناسی – برلین

باغ جانورشناسی برلین که یکی از قدیمی ترین باغ وحش های کشور آلمان است، در سال 1844 افتتاح شده است و دارای مساحتی در حدود 84 هکتار می باشد. این باغ وحش که یکی از بزرگ ترین باغ وحش های دنیا است، دارای بیش از 17000 حیوان از 1500 گونه ی جانوری مختلف می باشد و از تنوعی بی نظیر برخوردار است. شواهد نشان می دهد که این باغ وحش بیشترین تعداد از گونه های جانوری را در خود جای داده است و همین مساله باعث شده است تا به شهرتی جهانی درکل دنیا دست یابد و سالانه بازدید کنندگان بسیار زیادی داشته باشد.

باغ جانورشناسی برلین

باغ جانورشناسی برلین

باغ وحش برانکس – نیویورک

این باغ وحش که به عنوان یکی از بزرگ ترین باغ وحش های کشور امریکا شناخته می شود، در سال 1899 افتتاح شده است. مساحت این باغ وحش 265 هکتار است و همچون زیستگاهی طبیعی برای حیوانات طراحی شده است. جالب است بدانید که 4000 حیوان از 650 گونه ی جانوری مختلف در این باغ وحش زندگی می کنند که برخی از آن ها بسیار نادر و کمیاب و برخی دیگر در حال انقراض می باشند. با مراجعه به این باغ وحش و بازدید از بخش های مختلف آن می توانید با انواع پرندگان، خزندگان و حیوانات بومی قاره های مختلف جهان آشنا شوید و لحظاتی فراموش نشدنی را تجربه نمایید.

با 4 مرکز خرید مشهور در سنگاپور آشنا شوید!
ادامه مطلب

باغ وحش برانکس باغ وحش برانکس

باغ وحش برانکس

باغ وحش تورنتو

این باغ وحش که یکی دیگر از بزرگ ترین باغ وحش ها دنیا است، به عنوان بزرگ ترین باغ وحش کشور کانادا نیز شناخته می شود و بیش از 16000 حیوان مختلف از 491 گونه ی جانوری را در خود جای داده است. تنوع این حیوانات بسیار زیاد است و بازدید از آن ها به تمامی گردشگران توصیه می شود.

باغ وحش تورنتو

باغ وحش مسکو

باغ وحش مسکو نیز که به عنوان یکی از قدیمی ترین باغ وحش های قاره ی اروپا شناخته می شود، در لیست بزرگ ترین باغ وحش های دنیا جای گرفته است و با دارا بودن 6000 حیوان مختلف از 927 گونه ی جانوری، کلکسیونی کامل از حیوانات مختلف را به وجود آورده است. این باغ وحش در زمینی به مساحت 53 هکتار شکل گرفته است و سالانه میزبان گردشگران بسیاری از سراسر دنیا می باشد.

باغ وحش مسکو

باغ وحش مسکو

با سفرمی همراه باشید و با کسب اطلاعاتی مفید و کاربردی در حوزه ی گردشگری، سفرهای خود را با آگاهی هر چه بیشتر آغاز نمایید. با شناخت اماکن گردشگری در شهرها و کشورهای مختلف جهان می توانید، از اتلاف وقت و انرژی در سفرهای خود جلوگیری نموده و کیفیت سفرهای خود را دوچندان نمایید.

نظرات کاربران