خانه وحشت مک کامی

تور شکنجه های ترسناک در خانه وحشت مک کامی!

کل : 8

میانگین : 3.88

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۷

تور شکنجه و خانه وحشت مک کامی

نمی دانم تا چه حد دوست دارید که آدرنالین خونتان بالا برود اما قطعا هیجان را با شادی اش می خواهید. در خانه وحشت مک کامی، هیجان هست اما از نوع هیجان دردناک. خانه وحشتی که عده ای با خوشحالی و اعتماد به نفس وارد آن می شوند اما بعد از مدتی با جیغ و داد، از مک کامی می خواهند که آن ها را رها کند. تورهای شکنجه مک کامی، افراد بسیاری را آگاهانه به این خانه وحشت کشانده است اما متاسفانه مشکلات روانی شدیدی پس از خارج شدن از این خانه، نصیبشان شده است. با خانه وحشت مک کامی آشنا شوید و از رازهای درونی آن باخبر شوید.

خانه وحشت مک کامی

مک کامی کیست؟

مک کامی فردی ارتشی است که در گذشته عضوی از نیروی دریایی آمریکا بوده است. این فرد بعد از بازنشستگی از ارتش، در کالیفرنیا خانه وحشت مک کامی را راه اندازی کرد اما در سال 2017 مجبور شد خانه خود را به آلاباما منتقل کند چرا که هزینه های زندگی در کالیفرنیا زیاد بود. وی حتی قصد داشت تا خانه خود را به شهر کوچک ایلینویس منتقل کند اما اهالی این شهر با ورود مک کامی مخالفت کردند و اجازه ساخت خانه وحشت را به او ندادند. سرانجام مک کامی مجددا خانه وحشت خود را در آلاباما راه اندازی کرد.

مک کامی

تور شکنجه مک کامی

تور شکنجه! بله درست شنیده اید. درک کردنش کمی سخت است اما واقعا افرادی در دنیا وجود دارند که برای درد کشیدن و شکنجه شدن، هزینه های هنگفتی پرداخت می کنند. تور شکنجه مک کامی، در هفته فقط یک بار انجام می شود و هزاران نفر مشتاق هستند تا وارد خانه وحشت مک کامی شوند. در هر تور فقط دو نفر می توانند به صورت همزمان شرکت کنند. مطمئنا هنوز به عمق فاجعه پی نبردید. داوطلبان برای ثبت نام در این تور باید فرمی را که حدودا بیست صفحه است، امضا کنند و سپس بعد از رضایت کامل، مک کامی به آن ها می گوید که به خانه هایشان بروند و برای این تور وحشت آماده شوند.

بهترین هتل های ردانگ
ادامه مطلب

خانه وحشت مک کامی

در فرم شکنجه مک کامی چه مواردی ذکر شده؟

دقیقا همین بخش است که درک کردنش سخت است. در فرم شکنجه مک کامی، همه چیز واضح نوشته شده است و داوطلبان می دانند که در این خانه چه چیزی انتظارشان را می کشد. شکنجه هایی از قبیل: تراشیدن ابروها، خوردن غذاهای نامعلوم، فرو بردن سر در آب و تا مرز خفگی رفتن، کشیدن دندان ها، ضرب و شتم، شکستن انگشت و بستن دست و پا، سوزاندن بخش هایی از بدن، ریختن حشرات موذی و چندش آور روی صورت و بدن، کندن موها و هر آن چه که دردناک باشد در این خانه وجود دارد.

شکنجه در خانه وحشت مک کانی

شکنجه در خانه مک کامی

حتی مک کامی به افراد توصیه می کند که پا به این خانه وحشتناک نگذارند چرا که اصلا بامزه نیست و آسیب خواهند دید.

روش کار مک کامی در تور شکنجه

بعد از پر کردن فرم، افراد به خانه هایشان می روند و مک کامی در طول هفته، با تحقیق کامل، به ترس های داوطلبانش پی میبرد تا با همین ترس ها، تور شکنجه را آغاز کند. داوطلب در روز خاصی در مکان تعیین شده توسط مک کامی، منتظر خودرویی می شود. تیم مک کامی، شکنجه را در ابتدای راه آغاز می کنند و با دزدیدن آن فرد، ترس اولیه را در وجود وی روشن می کنند. اما این اول راه است. کسی نمی داند در این خانه چه بلایی به سرش خواهد آمد.

روش کار مک کامی در تور شکنجه

در خانه مک کامی تجاوز و فحش ممنوع است

مک کامی با این که فرد خبیثی است و همه جور شکنجه ای را انجام می دهد اما به هیچ عنوان تجاوز را در لیست شکنجه هایش نمی گذارد. مک کامی از فحش بیزار است و اجازه فحش دادن را به تیم و قربانیان نمی دهد.

شیطان کوه، الماس دیدنی لاهیجان
ادامه مطلب

در خانه مک کامی تجاوز و فحش ممنوع است

صحبت های یکی از قربانیان خانه وحشت درباره مک کامی

امی میلیگان یکی از قربانیان خانه وحشت مک کامی ، پس از خروج از این خانه، درباره شکنجه هایی که در این خانه کشیده بود، ویدیویی در یتویوب منتشر کرد. او با بغض و ترس گفت: من نمی توانم آن چه را که در این خانه گذشت به شما نشان دهم. در یک فریزر که چند اینچ آب داشت، حبس شدم و در این اتاقک تاریک، با چشم های بسته، آب بر سرم می ریختند. بعد از مدتی موهایم را دور گردنم پیچیدند و مرا به قصد کشت، شکنجه می دادن. به آن ها نمی توانستم بگویم که نمی توانم نفس بکشم اما آن ها فقط می خندیدند و بیشتر موهایم را می کشیدند. شکنجه های بدنی این دختر، در این فیلم کاملا مشخص است.

صحبت های یکی از قربانیان خانه وحشت درباره مک کامی

ارائه مدارک مهم به دادگاه

 مک کامی این اتفاقات را رد کرده است و می گوید ما از آب استفاده نمی کنیم و با روانشناسی، آن ها را می آزاریم. چندین بار از مک کامی در طول این سال ها شکایت شده است و برخی از کسانی که در این تور شرکت کرده اند تحت معالجه درمانی هستند. مک کامی با ارائه مدارک محکمی به دادگاه، همیشه پیروز میدان بوده است. مک کامی می گوید: همه آن ها شرایط تور را خوانده اند و با اختیارات خود، در این تور شرکت کرده اند. هیچ اجباری بر روی آن ها نبود و میزان آسیب فیزیکی هر شخصی مشخص است. آن ها تصور می کنند که در حال مرگ هستند و به شدت می ترسند اما این فقط درک نادرست آن هاست چرا که در این کار فقط با ترفندهایی، ذهن را درگیر می کنیم و هیچ کس نمی میرد.

هتل لوتوس کیش
ادامه مطلب

ارائه مدارک مهم به دادگاه

مک کامی به تازگی کلمه رمزی را برای قربانیانش به کار برده تا در صورتی که آن را بگویند، تور شکنجه متوقف شود. باورش سخت است که افرادی مشتاقانه در این تور ثبت نام می کنند تا به سمت مرگ بروند و درد را آگاهانه تجربه کنند. آن ها حتی فیلم های خانه وحشت را دیده اند و باز هم فکر می کنند شجاعت شرکت در این تور را دارند. حماقت یا شجاعت؟ نظر شما چیست؟

نظرات کاربران

 1. جلل خالق:/
  میرن پول میدن ک کتک بخورن O_O

 2. اقا میگن کسی که کامل کنه و بتونه ۱۰ ساعت یا بیشتر در تور باشه ۲۰۰۰۰ دلار میدن

 3. ب نظرم کسایی ک قصد خودکشی دارن باید برن
  چون احتمالا بعد از برگشت ازین خونه چیزی ن از روح ادم ن چیزی از جسم ادم باقی میمونه

 4. جالب بوداما ترسناک واقعا آدم شاخ در میاره . واقعا این امریکایی ها چه موادی میزنند که این چیزا را اختراع میکنند که به عقل هیچ جنی نمیرسد. (خانه ی شکنجه) واقعا جای تاسف داره این درحالیه که از روی کینه و عداوت به ما جهان سومی ها لقب وحشی گیری و عقب مانده بودن را میدهند. جای تعجب هم نداره از کوزه همان برون تراود که در اوست. به قولی خوشی زده زیر دلشون . هدف از آمدن به این جهان را فراموش کردند. شاید هم به قولی کائنات میخواد همون بلاهایی که این قوم وحشی گر امریکایی را سر مردم جهان سوم توی زندانهای مخفی و مخوفشون میآورند به نوعی سر خود خود امریکا به عناوین مختلف بیاره (خواسته یا ناخواسته) . این همه سلاح به عربستان میدهند تا آتش به جان و مال مردم بی گناه و فقیر یمن بیندازند. ناگهان آتش در کالیفرنیا به خانه ها و جنگلهای مردم اونجا میافتد و بهشت امریکایی ها را به جهنمی سوزان تبدیل میکند. واقعا جای تامل دارد.

 5. چ باحال.اگه مرد هستن یه بار بیان اینجا ایران:/

 6. به نظر من برا این کار، تور اقامت اجباری تو ایران بگیرن، از سختی شرایط زندگی اسم رمز هم یادشون میره و حسابی کیف میکنن .

 7. عقل که نباشه جون در عذابه

 8. چقدر عادت کردیم به قضاوت کردن این و اون .
  اشکالی نداره که .
  جای اونا نبودیم و نیستیم که بدونیم چی تو ذهنشون بوده که مشتاق انجام این کار بودن .
  اینم یک جورشه دیگه .
  ما که از بچگی و هر روز این شرایط رو داریم ولی با این فرق که اونا خودشون انتخاب کردن ولی ما محکوم به تحمل انتخاب گروهی دیگر هستیم .

 9. خوب برای بعضی شاید مسخره باشه ولی احتمالا نود درصد مشتریای اونجا مازوخیسم دارن وگرنه ادم سالم اینکار نمیکنه

 10. اگر نون وغذای مجانی میدن اونجا منم میرم خونه وحشت .اگرم وایفا رایگان داشته باشه چه بهتر

 11. مجله تایم!
  آمریکا۳،۲ملیون معلم ضعیف و۴۶میلیون محتاج غذاودارو داره!
  بایدمردم آمریکامشغول وغافل باشن تا سرمایه دارهابمونن!

 12. ببین چجوری خوشی زده زیر دلشون که از بیکاری به این کارا رسیدن. حالا ما واسه یه لقمه نون شب و روز داریم سگ دو میزنیم که دو ماه یه بار آخر هفته رو بریم تفریح.

 13. خواهشا نمیتونین نظر بدین کیبوردتونم خسته نکنین .. طرف دوتا گزینه بنام زندگی در ایران و رفتن به خانه وحشت مک کامی بزارن رو میزش اولی رو انتخاب میکنه بعد میگه بیان ایران میرن به مک کامی میگن ال و بل ……. کلا ایرانی جماعت دهن بین و بیفکر عمل کردن و نظر دادن از نون شب واسش واجب تر البته نه همه….

 14. اگه کارمند باشی مثل خانه وحشت هستی

 15. بیا ایران زندگی کن مثل خانه وحشت هست بخصوص اگه کارمند باشی

 16. این احمق های به جای این تور یک هفته بیان ایران زندگی کنند . شکنجه واقعی رو درک می کنند بدون اینکه حتی یک زخم بردارند .

 17. اسلام دین دوستی و محبت است و از شنکنجه کردن بیزار است، آنهای که به بدن خود یا دیگران آسیب می رسانند وعده دوزخ داده شده ،هیچ یک از پیامبران این روشها را قبول ندارند،پس خارج از دین هستند . این یک جور بیماری سادیسم است ،مثل خال کوبی . هر عملی که از نظر دین ترد شده ناهنجار است و قانون غرب ضعیف است زیرا اسلام را قبول ندارند و الا به خود آسیب نمی رسانند .روز قیامت را همه ادیان قبول دارند و باید پاسخ گوی بدن خود باشند . آنهای که خودکشی می کنند مستقیم وارد جهنم می شوند عین کتب آسمانی است پس باید توبه کنند و دست از این اعمال بردارند .قمه زنی یا قطع کردن اعضای زنده حرام است و چیز حراب پاداشش جهنم است.

 18. ازجونشون سیر شدن که میرن خانه وحشت مک کامی

 19. خیلی خیلی وحشتناک

 20. با سلام دوستان : یکی از خصلت های انسان ماجراجویی می باشد .اگر این خصلت نبود انسانها هنوز می بایستی در درون غارها مانند حیوانات زندگی می کردند.انسان با وجود اینکه می داند در قله اورست خطرمرگ وجود دارد و سرمای کشنده دارد کمبود اکسیژن هست پا در این سفر خطرناک می گدارد.اگر این خصلت نبود آیا گروه یوری گاگارین به ماه سفر می کردند؟ یا قاره امریکا کشف می شد ؟ پس این ذات خطرپذیری انسان است .

 21. یاد بگیریم با عقایدمون دیگران رو قضاوت نکنیم. از ۴۰۰ میلیون آمریکایی هفته ای یکی دوتا میرین خدمت مک کامی بعد بعضیها اومدن میگن آمریکاییها اله ان بله ان. خب اونام وقتی قمه زدنای مارو می بینند می گن اینا از ….

 22. خیلی دوست دارم به عنوان شکنجه گر اونجا استخدام شم.

 23. سلام ما ایرانیا خودمون از این بهترشو داریم پراید………

 24. ی مشت شیرین مغز….

  خـــــــــــــاک تو سرشونـــــــــ :/

 25. جامعه ما قادر به درک بسیاری از مسائل دنیای غرب نیست. آنها در انتخاب دین خود آزادند ولی عموما دین ما را انتخاب نمیکنن. چشم و گوششان نیز بسته نیست چون لازمه آزادی چشم و گوش باز برای انتخاب است. کسی چشم و گوش بسته است که برای خود حق انتخاب قائل نیست و چنین فردی چون دارای ذهن بسته است خود را در راس جهان میبیند ولی چقدر حقیقت دارد؟ چنین فردی از اساس در غیر حقیقت است و چیزی بیش از یک دروغ نیست و چقدر آشناست این ویژگیها.

 26. کار اونا یه طرف ؛ بعضی دیدگاه ها تاسف بار تر از اون کاراس . کاش یه کم فکر کنیم چرا انسان آفریده شده ایم و اگر بخواهیم تعالی پیدا کنیم ، چه راهی رو باید انتخاب کنیم . حرفام دینی نیست ولی هیچ آئینی آفرینش انسان را با اینهمه شگفتی و توانائی بیهوده نمیداند . ما داریم کجا میریم ؟ خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار

 27. با سلام
  از نظر روان شناسی این افراد به پوچی رسیده اند و دنبال معنای زندگی هستند اما هم مسیر را اشتباه انتخاب کردند و هم روش را ، در کنار خوبی هایی که فرهنگ غربی ممکن است داشته باشد اما همواره باید به یاد داشت که فرهنگی که روش زندگی را ارائه کند و به پیروان خود معنا را القا کند فرهنگ ایرانی اسلامی است.

 28. جل الخالق با دیوانه زنجیری طرفیم واسه همین زدند زیر برجام !!!هیی هیی هه هه هیهییییییی هاهاهاآ.

 29. از فردا میشه شرط ازدواج دخترا خخخخ بلا ب دور

 30. ما اینجا برا یه پراید آشغال داریم ۴۰ میلیون میدیم اینا پوله زیاد دارن نمیدونن چیکار کنن

 31. بابا ایتا انقدر از زندگی راضین که واسه خودشون دنبال دردسرن دوما شجاعت به این نیست که ادم خودش روبه کشتن بده

 32. اینا خل هستن اینهمه هزینه میکنند !!!
  فقط کافیه یه سفر بیان ایران و یکهفته زندگی کنند ! باور کنید اگر برگردند و واسه مک کامی تعریف کنند چه چیزهایی دیدند اسم خانه وحشتش رو میذاره هتل ۷ ستاره مک کامی !!!

 33. اوج حماقت و پوچی رو در کسانی که این کار رو تجربه میکنن.
  واقعا از انسانهایی که زندگی پوچ و بی هدفی دارن و نهایت آرزوی اونها زندگی چندساله ای در این دنیاست، بیشتر از توقع نمیره
  چقدر باید بیچاره و بدبخت باشن که گمشده درون خودشون رو تو این جور چیزها دنبال میکنن ولی هرگز بهش دست پیدا نمیکنن!!!
  از بس دچار روزمرگی و پوچی هستن، که یا خودکشی میکنن و یا چیزهایی رو میخوان تجربه کنن که بلکه سرشون رو تو برف کرده باشن و یا اونها رو کمی راضی کنه که هرگز نمیکنه.
  الکی خوش…
  ان الانسان لفی خسر…

 34. من واقا خیلی دوست دارم برم اینجااااااااااااااااا البته نه برای شکنجه شدن برای دیدن اون آدم های احمقی که این کار ها را می کنن!

 35. شجاعت به این نمی شود که به بدن خود آسیب بزنی و خود را تحت شرایط سخت غیر اجبار قرار بدی بجای این کارا پول خود را به قسمت های فقیر نشین جهان و کشورهای در حال جنگ بفرستند و از مجروحین و مردم مظلوم آنجا دفاع کنند و حامی انسانیت و بشریت باشنداین است شجاعت در مقابل زور گویان و ستمگران

 36. فقط میشه گفت پناه بر خدا. حتی اگه مازوخیسم هم باشن بازهم فطرتا انسان از این جور چیزا دوری می کنه. به نظرم افرادی که به این جور کارها رو میارن عقل سالمی ندارن. فقط همینو میتونم بگم

 37. ترسیدم خخخخخخخخخخ

 38. این هم یه مدل تور دیگه ؛ مثل سفر به ماه ، سفر به زیر دریا ، سفر به جزایر ، زندگی در خانه های یخی و قطب و غیره

 39. ما از اونا خوشبخت تریم اونا پول میدن عذاب بکشن ولی ما مجانی خدایا چقد خوشبختیم از الانم بگم هرچی بگی خودتی

 40. سلام چه کاریه ؟ وحشت میخوان بیان یه هفته ایران زندگی کنن جوری از این اوضاع بازار وحشت میکنن که میرن آمریکا تو غار زندگی میکنن

 41. دیگه با این وضع گرونی دلار حتی خونه وحشت هم نمیتونیم بریم!!

  اما وحشتناکتر از این خونه وحشت اون چلوکبابیه که بعد از انفجار تورم دلار ، قیمتش هنوز همون ۲۵۰۰ تومن مونده!! [دو نقطه دی]

 42. سید جان سلام شفا یه چیزه شفاعت یه چیزه دیگه کمی دقت کن برادر

 43. احتمالاً مشتریان این خانه مازوخیست ها هستند که برای ارضای دغدغه های ذهنیشون به این کار رو میارند.

 44. آدم های مریض…. آدمایی که بیش از حد خوش باشن میرن سمت مسخره بازی..خاک تو سرشون

 45. حالا چقدر پول می گرفتن
  حتما با این قیمت ارز الان گرونم شده، نمیتونیم شکنجه هم بشیم

 46. حماقت محض از کشوری که ادای ابرقدرتی در دنیا را دارد.

 47. سلام هستی خانم اینی که تو میگی بازی نیست دوست عزیز طرف ممکنه برای همیشه سلامتی و امنیت روانی خودشو از دست بده و حتی زیبایی خودشو

 48. واقعا این خارجی ها با کلاس و با فرهنگ هستن حتی تفریحاتشون هم خاص و لاکچری هست قربونشون برم من

 49. به نظرم جالبه وقتی آدم این شکنجه ها رو تجربه کنه بهتر می تونه تو مواقع سخت زندگیش دوام بیاره و مثلا خود من از مار می ترسم وقتی به اجبار باهاش روبرو بشم شاید برا همیشه ترسم بریزه و این تجربه برام جالبه در عین حال که ممکنه بسیار رنج آور باشه

 50. مصداق کامل اینکه انسان دو بعد دارد و بعد حیوانیت آن میتواند حیوانات و وحوش درنده را توی جیب بغل خود بزارد و رو سفید کند

 51. از یه نظامی آمریکایی چیز دیگری مورد انتظار نیست
  مازوخیزم
  چند روز دیگه میشه جزو مطالبات اصلاح طلبا

 52. قربون فرهنگ ناب و زیبای ایرونی خودمون برم! این غربیها و آمریکاییها ناخن انگشت کوچک یکی از برده های دربار هخامنشیان ما هم نمی شوند! امیدوارم مردم ایران عزیزمون قدر فرهنگ غنی خودشون را بدونن و روز به روز به غنای آن بیفزایند و سعی کنیم از این حیوانات دوپا از همه لحاظ دوری کنیم و خدای ناکرده هیچ رفتار و کرداری از اینان را الگو قرار ندهیم. حتی در علم و صنعت اینها از دانشمندان ما الگو گرفتند، پس ما در این موارد هم اگر به گذشتگان خودمان بازگردیم، بازهم نیازی به این خوک صفتان نداریم. کسانی که از عروسکهای لولیتا تا اتاق های قرمز یکی پس از دیگری از وحشی بودن و حیوان بودنشان خبر می دهد!

 53. انقدر خوش هستن که دیگه نمیدونن چکار کنن با پولاشون
  نه به ما نه به اونها

 54. این فرد هایی که میرن ازنظر روانشناسی مازو دارن بنابراین دردو دوست دارن نمیشه هم بهشون چیزی گفت

 55. نه حماقت ؛ نه شجاعت بلکه شفاعت.
  خدا شفا بدخ انشالله.