رستوران های ملبورن

تجربه ی لذتی وصف نشدنی در رستوران های ملبورن!

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۷

رستوران های ملبورن

بی شک شهر ملبورن، از جمله شهرهایی است که هر کسی با شنیدن نام کشور استرالیا، به یاد آن می افتد و سالانه گردشگران بسیاری برای گشت و گذار در این شهر و بازدید از جاذبه های گردشگری آن، راهی ملبورن می شوند. در این میان لازم است بدانید که عده ی زیادی از گردشگران، ملبورن را به خاطر داشتن آشپزخانه ای غنی و بسیار متنوع می ستایند و غذا خوردن در رستوران های آن را بسیار لذت بخش می دانند. غذاهای ملبورن ترکیبی از غذاهای کشور یونان، اسپانیا، مالزی، هند، چین و بسیاری از کشورهای دیگر می باشد و علاقه مندان به غذا می توانند، تمامی غذاهای دلخواه خود را در رستوران های ملبورن سفارش دهند.

رستوران های ملبورن

همچنین وجود رستوران های مختلف با درجات کیفی متنوع به افراد اجازه می دهد تا با توجه به سیلقه و بودجه ی خود اقدام نمایند و به راحتی رستوران ایده آل خود در ملبورن را پیدا کنند. در ادامه همراه سفرمی سامانه آنلاین خرید بلیط هواپیما سیستمی و چارتری و رزرو هتل باشید تا با محبوب ترین رستوران های ملبورن آشنا شده و ویژگی های منحصر به فرد هر یک از این رستوران ها را بشناسید.

رستوران های ملبورن

رستوران دانوس | Donovans

رستوران دانوس که یکی از بهترین رستوران های ملبورن به شمار می آید، در فضایی دنج و آرام قرار گرفته است و چشم اندازی خارق العاده را برای میهمانان خود رقم می زند.

رستوران دانوس | Donovans

برخی میزهای این رستوران از ماه ها قبل رزرو شده اند و همواره دارای مشتریان خاص خود هستند. غذاهای سرو شده در این رستوران بسیار با کیفیت و مرغوب اند و منوی غذاهای مدیترانه ای آن از شهرت بسیاری برخوردار می باشند. البته لازم به ذکر است که قیمت غذاهای این رستوران کمی گران تر از حد معمول است اما، امتحان کردن آن برای یک بار، خاطره ای فراموش نشدنی را برایتان رقم می زند.

سفر به دورترین جزیره مسکونی جهان
ادامه مطلب

رستوران دانوس | Donovans

رستوران دانوس | Donovans

رستوران کاتلر اند کو | Cutler & Co

این رستوران که در واقع یکی از رستوران های اندرو مک کانل است، یکی از مشهورترین رستوران های ملبورن به شمار می آید و کیفیت غذاهای آن از شهرتی جهانی برخوردارند.

رستوران کاتلر اند کو | Cutler & Co

فضای داخلی و دکوراسیون حاکم بر این رستوران بسیار شیک و زیبا است و منوی ارائه شده به مشتریان کاملا بی نقص است. این رستوران در سال 2009 افتتاح شده است و از همان زمان تا کنون همواره مورد توجه افراد بومی و گردشگران مختلف قرار گرفته است. کیفیت غذاهای سرو شده در این رستوران به قدری مطلوب است که مشتریان با کمال میل حاضرند، مبالغ بسیار زیادی را پرداخت نموده و از خوردن چنین غذاهای بی نظیری لذت ببرند.

رستوران کاتلر اند کو | Cutler & Co

رستوران کاتلر اند کو | Cutler & Co

رستوران اَتیکا | Attica

رستوران اَتیکا، تنها رستوران ملبورن است که در لیست رستوران های برتر جهان جای گرفته است و همین مساله باعث شده است تا رزرو میزهای آن از ماه ها قبل صورت گیرند.

رستوران اَتیکا | Attica

پیدا کردن میز خالی در این رستوران بسیار دشوار است و شاید اگر خوش شانس باشید بتوانید، به صورت ناگهانی وارد آن شده و میزی خالی پیدا کنید. در این رستوران از مواد اولیه ی بومی و همچنین گوشت کانگورو استفاده می شود و همین مساله غذاهای سرو شده در این رستوران را خاص و منحصر به فرد می نماید. رستوران اَتیکا، قطعا به عنوان یکی از محبوب ترین رستوران های ملبورن شناخته می شود و غذا خوردن در آن حتی برای یک بار، به تمامی گردشگران توصیه می شود.

رستوران اَتیکا | Attica

رستوران اَتیکا | Attica

رستوران لیک هاوس | Lake House

این رستوران که یکی از محبوب ترین و زیباترین رستوران های ملبورن است، از فضایی زیبا و رویایی، همراه با چشم اندازی رو به دریاچه ی دیلزفورد بهره می برد و همین مساله باعث شده است تا شهرت آن دوچندان گردد.

رستوران های بالی با چشم اندازی از طبیعت
ادامه مطلب

رستوران لیک هاوس | Lake House

رستوران لیک هاوس | Lake House

منوی ارائه شده در این رستوران فصلی است و شواهد و تجربیات افراد نشان می دهد که منوی پاییزی آن بسیار لذیذ و متنوع می باشد. از جمله ویژگی های این رستوران که آن را از دیگر رستوران های هم سطح خود متمایز می کند، پرداختن به ظاهر غذا و تبدیل آن به یک اثر هنری از ویژگی های این رستوران می باشد. غذاهای سرو شده در رستوران لیک هاوس، هر یک همچون اثری هنری می درخشند و افراد حتی، از نگاه کردن به آن ها نیز لذت می برند.

رستوران لیک هاوس | Lake House

رستوران اوتر | Oter

این رستوران که با الهام از کافه ها و رستوران های پاریسی ساخته شده است، دارای سرآشپزی حرفه ای و تعلیم دیده می باشد که انواع غذاهای فرانسوی را با آشپزخانه ی آسیایی ادغام نموده و موفق به خلق غذاهایی نوین و بسیار لذیذ شده است.

رستوران اوتر | Oter

در این رستوران می توانید غذاهایی را میل نمایید که با میگو، خرچنگ، ساردین، گوشت خرگوش و کنگر فرنگی تهیه شده و با سس های منحصر به فرد و مخصوصی، عمل آوری شده اند. البته خوردن غذاهایی که پیشنهاد خود سرآشپز است نیز به شما توصیه می شود و به طور کلی غذا خوردن در این رستوران که یکی از معروف ترین رستوران های ملبورن، خاطره ای خوش و به یادماندنی را برایتان رقم می زند.

رستوران اوتر | Oter

با سفرمی همراه باشید تا شهرها و کشورهای مختلف دنیا را بیشتر شناخته و با فرهنگ و آداب و رسوم ملل مختلف آشنا شوید و بدین ترتیب سفرهای خود را با آگاهی و کیفیت بیشتری تجربه نمایید.

داستان عجیب باغ سنگی
ادامه مطلب

نظرات کاربران