هتل باغ مشیرالممالک یزد

هتل باغ مشیرالممالک یزد؛ اقامتگاهی دلنشین در طبیعت چشم نواز باغ ایرانی

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: شنبه, ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

هتل باغ مشیرالممالک یزد نخستین هتل باغ ایرانی با معماری و تجهیزات کاملا سنتی می باشد. این هتل باغ، در محل باغ قدیمی مشیر الممالک قرار دارد. این باغ متعلق به اواخر دوره قاجاریه بوده که همین امر از ویژگی های برجسته ی این باغ به شمار می آید.

هتل باغ مشیرالممالک یزد

وسعت این باغ در حدود ۱۳۰۰۰ متر مربع می باشد و به مهمانان خود این امکان را می دهد که به قدم زدن در میان باغ پرداخته و از مناظر دلنشین و چشم نواز آن لذت ببرند. همچنین هتل باغ مشیر الممالک در فهرست آثار ملی ایران نیز به ثبت رسیده است.

هتل باغ مشیرالممالک یزد

هتل باغ مشیرالممالک در سال ۱۳۸۲ به عنوان اولین هتل باغ ایرانی با تجهیزات سنتی و در عین حال مجهز به امکانات رفاهی مدرن مورد بهره برداری قرار گرفت.

هتل باغ مشیرالممالک یزد

اتاق ها و سوئیت های این هتل باغ دارای معماری منحصر به فرد، سقف هایی جذاب، مبلمان و تجهیزات کاملا سنتی می باشد.

هتل باغ مشیرالممالک یزد

رستوران ها ی هتل باغ مشیرالممالک با معماری سنتی، سقف های کاربندی، دیوارهایی با نقاشی های منحصر به فرد، نهر جاری آب و فواره های زیبا پذیرای مهمانان خود می باشد.

هتل باغ مشیرالممالک یزد

هتل باغ مشیرالممالک در یکی از خیابان های ورودی شهر قرار گرفته و از طریق خیابان های اطراف به راحتی به کلیه نقاط شهر دسترسی دارد.

هتل باغ مشیرالممالک یزد

این هتل همچنین به جاذبه های گردشگری شهر یزد نظیر میدان امیر چخماق، موزه آب، باغ دولت آباد، بازار خان نزدیک می باشد.

هتل باغ مشیرالممالک یزد

از جمله جاذبه های توریستی این هتل می توان به محوطه زیبای باغ، فواره های زیبا، درختانی کهن و سربه فلک کشیده، حوض ها، نهر آب جاری، معماری اصیل ایرانی، دو طوطی آفریقایی قرمز و آبی اشاره کرد. همچنین دو مرد، یکی بسیار قوی جثه و دیگری با قامتی کوتاه در لباس های سنتی با دستار و کلاه ابتدای در ورودی از مهمانان استقبال می نمایند.

دریای ستارگان وادهو؛ قطعه ای از بهشت
ادامه مطلب

هتل باغ مشیرالممالک یزد

مسیرهای میانی گذر از باغ با درخت هایی احاطه شده اند که به گونه ای تدائی گر تونلی سرسبز می باشند. این تونل هنگام صبح و غروب به دلیل زاویه ی تابش نور خورشید و صدای پرندگان فضایی زیبا و آرامش بخش پدید می آورد.

هتل باغ مشیرالممالک یزد

از دیگر امکانات و خدمات این هتل پارکینگ، اتاق ها و سوئیت های سنتی دارای بالکن هایی با چشم انداز زیبای باغ، فروشگاه صنایع دستی، رستوران های متنوع، کافی شاپ، اینترنت پرسرعت، تاکسی سرویس، ویلچر مخصوص معلولین و جانبازان، عابر بانک و پرسنلی مجرب و مهمان نواز می باشند.

،

اگر دوست داشتید در سفر بعدی به شهر زیبای یزد سفر کنید می توانید از طریق سایت سفرمی اقدام به رزرو بلیط هواپیما و هتل مورد علاقه ی خود نمایید.

منبع: https://www.safarme.com/

 

نظرات کاربران