جاذبه های گردشگری مونیخ

با ۱۰ جاذبه ی توریستی مونیخ آشنا شوید!

کل : 0

میانگین : 0

جاذبه های گردشگری مونیخ

مونیخ مهد تمدن و فرهنگ کشور آلمان می باشد که با طبیعتی فوق العاده و جاذبه های گردشگری خود مقصدی جذاب برای گردشگران است. جاذبه های گردشگری مونیخ تنها به پارک ها، موزه های هنری و بناهای تاریخی این شهر ختم نمی شود! در مونیخ فستیوال های محلی و هیجان انگیز و رویدادهای فرهنگی برگزار می شود که از سوی گردشگران بسیار مورد توجه هستند. در بازدید از این جاذبه های گردشگری بی نظیر قطعا وقت کم خواهید آورد!

با 10 جاذبه ی توریستی مونیخ آشنا شوید!

همراه مجله گردشگری سفرمی باشید تا در رابطه با جاذبه های گردشگری مونیخ اطلاعات بیشتری به دست آورید.

باغ انگلیسی | English Garden

بی شک باغ انگلیسی را میتوان زیباترین فضای سبز کشور آلمان دانست که از اصلی ترین جاذبه های گردشگری مونیخ نیز می باشد. درختان سبز و سربه فلک کشیده و گیاهان این باغ به طرز زیبایی در کنار هم و در نزدیکی رودخانه روییده اند تا چشم اندازی فوق العاده را به وجود آورند. پیاده روی در این باغ فرح بخش در هر فصلی از سال با درختان سبز، نارنجی و یا پوشیده از برف لحظات لذت بخشی را برای شما به ارمغان می آورد. این پارک محلی زیبا برای گذراندن یک روز از تعطیلات و پیک نیک با اعضای خانواده است.

با 10 جاذبه ی توریستی مونیخ آشنا شوید!

با 10 جاذبه ی توریستی مونیخ آشنا شوید!

کلیسای سنت پیتر | St. Peter’s Church

کلیسای سنت پیتر قدیمی ترین کلیسای شهر مونیخ است که با سبک گوتیک ساخته شده است. این کلیسا در سال ۱۳۸۶ ساخته شد اما الحاقاتی همچون محراب و گنبدی فانوسی در سال ۱۶۳۶ به آن اضافه شد تا تبدیل به کلیسای سنت پیتر امروزی شده است. داخل کلیسا با نقاشی های دیواری باشکوه و مجسمه هایی از سنت پیتر مزین شده است که زیبایی خاصی به کلیسا داده است. شما می توانید پس از بازدید از داخل کلیسا از ۲۹۹ پله مارپیچ برج سنت پیتر بالا رفته و در ارتفاع چشم اندازی فوق العاده از شهر مونیخ به دست آورید.

با 10 جاذبه ی توریستی مونیخ آشنا شوید!

کاخ نیمفنبورگ | Nymphenburg Palace

کاخ نیمفنبورگ با شکوه تمام به سبک باروک در شمال غربی مونیخ ساخته شده است. در ساختمان این کاخ از رنگ های سفید و طوسی با تزئیناتی زرد رنگ استفاده شده است که در قرن ۱۷ و به عنوان اقامتگاه تابستانی خاندان ویتلزباخ ساخته شده است. از زیباترین امارت های این کاخ بی شک می توان امارت کلاه فرنگی با تزئیناتی پرخرج و باشکوه دانست که با مبمان و آثار هنری گران بها مزین شده است. کاخ نیمفنبورگ از پربازدید ترین جاذبه های گردشگری مونیخ می باشد.

با 10 جاذبه ی توریستی مونیخ آشنا شوید!با 10 جاذبه ی توریستی مونیخ آشنا شوید!

باغ وحش هلابرون | Hellabrunn zoo

سفر به مونیخ بدون بازدید از باغ وحش هلابرون نا تمام می ماند! هلابرون از بهترین باغ وحش های جهانی می باشد که در آن حیوانات در محیطی باز می توانند آزادانه زندگی کنند. البته این به معنای عدم امنیت بازدیدکنندگان نیست! در این باغ وحش از جالب ترین جاذبه های گردشگری مونیخ در بخشی مخصوص، حیوانات به اجرای نمایشی برای سرگرم شدن بیشتر کودکان می پردازند. قطعا با تماشای نمایش شیرهای دریایی کودکان حسابی به وجد خواهند آمد.

با 10 جاذبه ی توریستی مونیخ آشنا شوید!

 مارین پلاتز | Marienplatz

مارین پلاتز میدان مرکزی شهر مونیخ می باشد که در گذشته مسابقات نیزه بازی و بازارهای محلی در آن برگذار می شده است. این میدان از معروف ترین جاذبه های گردشگری مونیخ است که هر روز صدها نفر را برای بازدید از تالار شهر جدید به سمت خود می کشاند. در این میدان فواره ماهی ای نیز وجود دارد که ساخت آن به اوایل قرن نوزدهم می رسد. جالب است بدانید که در اطراف مارین پلاتز، مغازه هایی برای خریدی دلچسب وجود دارند.

با 10 جاذبه ی توریستی مونیخ آشنا شوید!

موزه بی ام دابلیو | BMW

موزه فوق العاده زیبا و منحصر به فرد BMW در شهر مونیخ آلمان قرار دارد که در آن تولیدات این شرکت خودروسازی در بازه زمانی صد ساله به نمایش گذاشته شده است. موزه BMW در سال ۱۹۱۶ تاسیس شده است و از جاذبه های گردشگری مونیخ می باشد که به گردشگران علاقمند به خودرو این امکان را می دهد تا مراحل ساخت خودرو را از نزدیک مشاهده نمایند.

با 10 جاذبه ی توریستی مونیخ آشنا شوید!

با 10 جاذبه ی توریستی مونیخ آشنا شوید!

موزه پیناکوتک مونیخ | Alte Pinakothek

پیناکوتک مونیخ در واقع از سه موزه قدیمی، جدید و مدرن تشکیل شده است که در این موزه ها بیش از ۸۰۰ آثار هنری از ادوار مختلف از هنرمندانی همچون داوینچی، شاردن، ولاسکوئز و .. به نمایش گذاشته است. پیناکوتک موزه ای فوق العاده برای علاقمندان به هنر و فرهنگ می باشد تا از تماشای آثاری ارزشمند لذت ببرند. دستور ساخت این موزه در سال ۱۸۲۶ توسط پادشاه لودویگمن داده شد.

با 10 جاذبه ی توریستی مونیخ آشنا شوید!

پارک المپیک | Olympic Park

پارک المپیک مونیخ از محبوب ترین پارک های ورزشی جهان می باشد که میزبان بازی های المپیک در سال ۱۹۷۲ بود. این مجموعه که بیشتر برای بازی های المپیک ساخته شده بود در حال حاضر فستیوال ها، کنسرت ها و جشن های شهر مونیخ در آن برگذار می شود. همچنین با بازدید از این پارک زیبا می توانید چشم اندازی زیبا از شهر مونیخ داشته باشید و در رستوران های اطراف پارک، غذاهایی لذیذ را نوش جان کنید.

با 10 جاذبه ی توریستی مونیخ آشنا شوید!

با 10 جاذبه ی توریستی مونیخ آشنا شوید!

کلیسای آزام | Asam Church

کلیسای زیبای آزام در مونیخ به سبک روکوکو ساخته شده است که ساخت آن ۱۳ سال به طول انجامیده است. نمای بیرونی کلیسای آزام در بدو ورود جلب توجه می کند اما اصل داستان تازه وقتی وارد کلیسا می شوید خودنمایی میکند! نقاشی های دیواری، مجسمه های گچی فوق العاده و نقاشی های رنگ روغن در تمام کلیسا چشم هارا به خود خیره می کند. کلیسای آزام از زیباترین و عجیب ترین جاذبه های گردشگری مونیخ می باشد که همیشه در جذب گردشگران موفق بوده است.

با 10 جاذبه ی توریستی مونیخ آشنا شوید!

با 10 جاذبه ی توریستی مونیخ آشنا شوید!

کاخ رزیدنس مونیخ | Munich Residenz

پیش از اینکه درهای این کاخ زیبا برای عموم مردم باز شود، این کاخ خانه حاکمان باواریا ویتلزباخ بوده است. این کاخ در سال ۱۹۲۰ باز شد و به مرور زبان یکی از بهترین موزه های قصری اروپا شناخته شده است. در این کاخ فوق العاده، اشیاء گرانبها و باشکوه، نقاشی های ارزشمند، مبلمان نادر و .. نگه داری شده که می توانید در بازدید از این کاخ از تماشای آنها لذت ببرید.

با 10 جاذبه ی توریستی مونیخ آشنا شوید!

همراه مجله سفرمی باشید تا اطلاعات کاربری خود را در رابطه با شهر یا کشور های مختلف تکمیل نموده و سفری لذت بخش را تجربه نمایید. همچنین شما می توانید برای خرید بلیط هواپیما تهران به مونیخ و رزرو هتل مونیخ به سایت سفرمی مراجعه نمایید.

نظرات کاربران