روستای رعب انگیز پلاکلی

پلاکلی عمدتا دارای زمین های کشاورزی است و در ۵ کیلومتری (۸ کیلومتر) غرب آستفورد قرار دارد. روستای پلاکلی جزء روستاهای سنتی انگلیسی محسوب می شود. کلبه های زیبایی دارد و در اطراف خیابان اصلی آن یک اداره ی  پست کوچک، یک قصابی و یک میخانه (که ظاهرا خالی از سکنه هستند) دیده می شود.

روستای رعب انگیز پلاکلی ؛خانه ی ارواح

روستای رعب انگیز پلاکلی ؛خانه ی ارواح

دلیل رعب انگیز بودن روستای پلاکلی

روستای پلاکلی به دلیل داشتن ارواح مشهور است و هرساله محققان مسائل فرازمینی به این روستا سفر می کنند. ارواح، موضوع بسیاری از برنامه های تلوزیونی و فیلم های ترسناک است. پلاکلی مکان فیلمبرداری سری سریال های Nine The Darling Buds May  با بازی دیوید جیسون و کاترین زتا جونز است. همواره در هالووین، یک سیستم پلیسی قوی در روستا وجود دارد  به دلیل اینکه تعداد زیادی از غول ها که بازدیدکنندگان را تعقیب می کنند آن جا حضور دارند. روستای پلاکلی در فاصله ی نزدیک به ۸ کیلومتری از نزدیکترین بزرگراه M20 واقع شده است.

روستای رعب انگیز پلاکلی ؛خانه ی ارواح

روستای رعب انگیز پلاکلی ؛خانه ی ارواح

ارواح روستای پلاکلی

یکی از محبوب ترین ارواح پلاکلی مردی است که فریاد می زند. می گویند که او در یک خانه ی آجرپزی در روستا مشغول به کار بوده و به خاطر مرگش متاسف است.

مرد بزرگراه

در خیابان Fright، یک بزرگراه ناشناخته وجود دارد که در این بزرگراه یک مرد با یک وکیل درگیر شده و وکیل او را با شمشیر به درخت بلوط متصل کرده است . اکنون گفته می شود که مردم سایه ای از آن مرد را در آن منطقه می بینند.

روستای رعب انگیز پلاکلی ؛خانه ی ارواح

شبح زن سالمند

در موارد دیگر، یک شبح از یک زن سالمند دیده می شود. اعتقاد بر این است که او به طور تصادفی در حالی که خواب بوده خود را در آتش می اندازد.

روستای رعب انگیز پلاکلی ؛خانه ی ارواح

مدیر مدرسه که خود را آویزان کرد

همچنین داستان دیگر داستان یک مدیر مدرسه است که بچه ها او را در حالی که در اتاق آویزان بود، پیدا کردند. او به زندگی خود در دهه ۱۸۰۰ پایان داد و امروزه او درحالی که  کت مورد علاقه قدیمی خود را به همراه یک شلوار راه راه پوشیده در خیابان های روستای پلاکلی دیده می شود. این شخص  صداهایی را هم از خود در می آورد که اطرافیان را آزار می دهد. مردم نیز گزارش داده اند که بوی فراموش نشدنی پشم یا نخی که آتش زده شده است را احساس می کنند که مربوط به این شخص است.

روستای رعب انگیز پلاکلی ؛خانه ی ارواح

اسب شاخدار

گفته می شود که صدای یک اسب شاخدار  و صداهای یک مربی در همه ی قسمت های روستای پلاکلی شنیده می شود. در این مورد مثلا گفته شده که هنگامی که یک زن از مهدکودک به خانه برمیگشته یک مربی را دیده که با یک اسب کشیده میشده است. در سال ۱۹۹۷، یک فرد در ساعت ۷ بعد از ظهر در پلاکلی در حال رانندگی بود که ناگهان صدای اسبهای شاخدار  را در داخل ماشینش خود شنید.

یک راهب

گفته می شود که حضور عجیب یک راهب به دلیل رفت و آمدن کردن در یک خانه به نام گریستون است. این خانه در حدود سال ۱۸۶۳ساخته شد و به عنوان خانه ی کشیش نام گرفت و درواقع خانه ی معاون سنت نیکلاس بود. آن را در سال ۱۹۲۴ به نام Greystones تغییر نام داد و از آن زمان هیچ ساکنی هیچ فعالیت غیرمعمولی را در داخل یا خارج از خانه گزارش نکرده است.

روستای رعب انگیز پلاکلی ؛خانه ی ارواح

خلاصه

روستای پلاکلی یک روستای خاص و ترسناک در غرب آستفورد است که با وجود جمعیت کمی که در آنجا زندگی می کنند ۱۵ روح در آنجا وجود دارد که بعضی از مردم سایه هایی از این ارواح را دیده اند یا صداهایی از آن ها را شنیده اند. رفتن به روستای پلاکلی مانند سفر به درون یک فیلم ترسناک است. فیلم های ترسناک زیادی هم در این  منطقه ساخته شده است. اگر از ارواح میترسید از بازدید از روستای پلاکلی صرف نظر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


33.3KFollowers
26Followers
2.3KPosts
1KComments
28Followers
Follows
8.7KSubscribers
Subscribe