سامویی

جاذبه های گردشگری جزیره سامویی

کل : 1

میانگین : 1

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

سامویی

سامویی جزیره ای واقع در تایلند با جمعیت 63 هزار نفر، با آب و هوای گرم و خشک است. ماه نوامبر تنها ماهی است که در جزیره سامویی باران می بارد و در بقیه ماه ها هوا گرم و خشک است. این جزیره دومین جزیره بزرگ تایلند بعد از جزیره پوکت بشمار می رود. سواحل سامویی به خاطر شن های سفید و آب های تمیز کریستالی در جهان معروف هستند.

مانند بسیاری دیگر از مناطق تایلند، اغلب جاذبه های گردشگری سامویی مربوط به سواحل می شوند. چند ساحل زیبا در این جزیره وجود دارند که بیشتر گردشگران به خاطر سپری کردن تعطیلاتی آرامش بخش به این جزیره سفر کنند. زیباترین سواحل این جزیره بیشتر در شمال و غرب این جزیره به چشم می خورند و هر یک از آنها به خودی خود جاذبه ی خاصی برای گردشگران هستند. هر یک از این سواحل دارای هتل ها، مراکز تفریحی و دیگر امکانات رفاهی هستند. از طریق سایت سفرمی می توانید اقدام به رزرو بلیط هواپیما سامویی تایلند و رزرو هتل های سامویی تایلند نمایید. در ادامه همراه با سفرمی به معرفی برخی از سواحل سامویی که بیشتر مورد توجه گردشگران هستند می پردازیم.

سامویی

سامویی

 

ساحل چاونگ سامویی (Chaweng)

چاونگ زیبایی بی نظیری دارند. شاید بتوان گفت زیباترین جزیره سامویی ساحل چاونگ باشد. شن های سفید، صخره های مرجانی و درختان نارگیل به وفور در این ساحل یافت می شوند. امکانات ساحل نظیر هتل ها و رستوران ها و سایر امکانات رفاهی نیز وضعیت مناسبی در این ساحل دارد. این ساحل بهترین جاذبه گردشگری این جزیره است.

کاخ تاریخی هشت بهشت اصفهان
ادامه مطلب

سامویی

سامویی

 

ساحل لامای سامویی (Lamai)

لامای دارای ویژگی های منحصر به فردی است. این ساحل نسبت به دیگر سواحل بسیار طولانی است. همچون سایر سواحل جزیره سامویی، ساحل لامای نیز امکانات مناسبی را برای گردشگران فراهم می کند.

سامویی

 

ساحل منام (Maenam)

گردشگران بیشتر از این ساحل برای شنا کردن استفاده می کنند. چراکه آب این ساحل تمیز، عمیق و مناسب برای شنا کردن است. همچنین این ساحل در فصل زمستان نیز آب و هوای خوبی دارد.

سامویی

 

ساحل باپت سامویی (Bophot)

در میان جاذبه های گردشگری جزیره سامویی، ساحل باپت دارای زیبایی بی نظیری است. از ویژگی های این ساحل می توان به آرام بودن آب و وفور رستوران ها و مغازه های محلی اشاره کرد.

سامویی

 

ساحل بودای بزرگ سامویی

این ساحل نیز مانند ساحل منام امکانات مناسب شنا را برای گردشگران فراهم نموده است. همچنین ساحل بودای بزرگ نیز دارای امکانات رفاهی مناسب است.

سامویی

 

سایر جاذبه های گردشگری سامویی

طبیعت این جزیره از جاذبه های گردشگری سامویی به شمار می رود. وجود درختان زیاد و آبشارهای زیبا از ویژگی های طبیعت جزیره سامویی هستند.

از دیگر جاذبه های گردشگری جزیره سامویی پارک ملی دریایی آنگ تونگاین می باشد که از 42 جزیره تشکیل شده است. همچنین صخره های پدربزرگ و مادربزرگ، باغ پروانه، مجسمه بودای بزرگ و حیات وحش متنوع جزیره سامویی نیز گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.

سامویی

مراکز تفریحی آبی این جزیره امکان غواصی برای گردشگران را فراهم کرده است. تمامی امکاناتی که امنیت گردشگران را هنگام غواصی تأمین می کند از جمله مربیان و تجهیزات سطح بالا در این مراکز به کار برده می شود. بنابراین گردشگران با خیال راحت می توانند غواصی را در این جزیره تجربه کرده و از آن لذت ببرند.

زیباترین سواحل دبی
ادامه مطلب

به جرات می توان گفت که سامویی یکی از زیباترین جزیره های کشور تایلند است. این جزیره جاذبه های طبیعی بسیاری دارد، از جمله سواحل زیبایی که دارای شن های سفید، آب های کریستالی و آرامی دارند.

نظرات کاربران