سارانسک

آشنایی با شهر سارانسک روسیه

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: شنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

سارانسک

مسابقات جام جهانی 2018 باعث شده است تا نام برخی از شهرهای کشور روسیه، بیشتر به گوش مردم برسد و افراد نسبت به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آن ها، مشتاق تر شوند. سارانسک، از جمله شهرهای کشور روسیه است که میزبان بازی ایران و پرتقال، در جام جهانی 2018 می باشد و همین مساله باعث شده است تا این روزها نام این شهر در بین ایرانیان مدام تکرار شود. سارانسک، در مرکز بخش اروپایی کشور روسیه واقع شده است و فاصله ی آن تا موسکو، در حدود 400 مایل می باشد. مساحت سارانسک، 71.5 کیلومتر مربع است و جمعیتی در حدود 300 هزار نفر در آن زندگی می نمایند. با سفرمی همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در خصوص سارانسک به دست آورید و با ویژگی های بارز آن، بیشتر آشنا شوید.

برای رزرو بلیط هواپیما سارانسک و هتل های سارانسک می توانید از طریق سایت سفرمی اقدام نمایید.

سارانسک

سارانسک

 

آب و هوا و شرایط اقلیمی سارانسک

همان طور که می دانید، روسیه کشوری سردسیر است و شهر سارانسک نیز همچون بسیاری از شهرهای این کشور، از آب و هوایی سرد و مرطوب برخوردار می باشد. زمستان های این شهر، سرد و آزاردهنده می باشند و دمای هوا در اکثر روزهای زمستان به 10- نیز می رسد. بهار و تابستان در سارانسک متعادل تر و قابل تحمل تر هستند و دمای هوا در برخی روزهای تابستان تا 20 درجه بالای صفر، افزایش می یابد. به طور کل بهار و تابستان بهترین زمان سفر به این کشور است و البته برای کسانی که به دنبال دیدن مناظر برفی هستند، زمستان ها بسیار ایده آل می باشد.

سارانسک

 

مراکز خرید و رستوران های شهر سارانسک

شهر سارانسک در سال های اخیر، پیشرفت های بسیار زیادی را در زمینه ی گردشگری تجربه نموده است و امروزه به عنوان یکی از شهرهای محبوب کشور روسیه شناخته می شود. همین مساله باعث شده است تا فروشگاه ها و رستوران های بسیار زیادی در این شهر راه اندازی شوند و مراکز تفریحی بسیاری در آن احداث گردند. رستوران Vosmoe Chudo Sveta که در مرکز شهر قرار گرفته است، از جمله رستوران های مشهور این شهر می باشد که بنای آن از معماری خارق العاده ای بهره می برد و کیفیت غذاهای آن خارق العاده است. رستوران Mordovskoe Podvore نیز، از دیگر رستوران هایی است که فضایی متفاوت و سنتی دارد و همواره توجه گردشگران را به خود جلب می نماید.

در مورد مراکز خرید و بازارهای محلی نیز باید بدانید، که شهر سارانسک اگرچه شهری کوچک و کم جمعیت است اما، از مراکز خرید بسیار و بازارهای محلی متنوعی برخوردار است و افراد با گشت و گذار در این مراکز خرید و بازارها می توانند ضمن خرید لوازم و اشیای مورد نیاز خود، به تفریح و گشت و گذار در آن بپردازند و خاطره ای فراموش نشدنی را تجربه کنند.

سارانسک

 

آشنایی با استادیوم سارانسک

استادیوم سارانسک که با نام موردوویا آرنا و در سال 2010 استارت خورده است، برای بازی های جام جهانی 2018 افتتاح شده است. این ورزشگاه، میزبان 4 بازی از بازی های جام جهانی خواهد بود و بازی کشور ایران در مقابل پرتقال نیز در این استادیوم به وقوع خواهد پیوست. این روزها افراد زیادی در حال برنامه ریزی برای سفر به سارانسک در طول جام جهانی هستند تا ضمن تماشای بازی ایران پرتقال در استادیوم این شهر، به گشت و گذار در آن نیز بپردازند و سفری هیجان انگیز را تجربه نمایند.

سارانسک

سارانسک

سارانسک

سارانسک

با مراجعه به بخش های مختلف وبلاگ سفرمی می توانید به کسب اطلاعات بیشتری در خصوص سارانسک، جاذبه های گردشگری و هتل های سارانسک بپردازید و پس از کسب اطلاعات لازم در این خصوص، نسبت به خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل خود در این شهر، اقدام نمایید.
http://credit-n.ru/zaymyi-next.html

نظرات کاربران