سیشل

سیشل بهشت گمشده آفریقا

کل : 2

میانگین : 5

تاریخ انتشار: یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

 سیشل

سواحل ماسه ای سفید، تپه های باشکوه، صخره های مرجانی، فرصت تماشای دنیای شگفت انگیز زیر اقیانوس، رویایی ست که در سیشل، بهشت گمشده ی آفریقا به حقیقت می پیوندد. در سفرنامه سیشل ، شما را با این منطقه ی بکر، جاذبه های گردشگری و همه ی آنچه که برای یک سفر کم هزینه و رویایی نیاز دارید آشنا کنیم. با سفرمی همراه باشید.

سیشل

 

 سیشل کجاست؟

مجمع الجزایر سیشل در اقیانوس هند، شمال آفریقا و شمال شرق مادگاسکار، واقع شده است. این کشور از 115جزیره تشکیل شده است که تعداد کمی از آنها قابل سکونتند.

سیشل دارای سه جزیره ی بزرگ و مهم به نام های: ماهه، پراسلین و لادیگ است که بیشترین جمعیت ساکن، در ماهه اقامت دارند. پایتخت سیشل ویکتوریا در جزیره ی ماهه واقع شده است.

در گذشته سیشل به دست انگلیسی ها و فرانسوی ها اداره می شد و یکی از مستعمره های انگلیس به حساب می آمد. با اینکه در حال حاضر سیشل یک کشور مستقل است، دارای جمعیت بومی نیست و ساکنین آن بیشتر از مهاجران کشورهایی نظیر: چین، هند، فرانسه، آفریقا و … هستند.

بنابراین خارج از تصور نیست که زبان رایج سیشل، انگلیسی و فرانسوی و مذهب رسمی آنها مسحیت باشد.

سیشل

 

 آب و هوای سیشل

در ادامه ی سفرنامه ی سیشل به مبحث مهم آب و هوا می پردازیم.

باران های استوایی دیوانه وار بخشی جدا نشدنی از سیشل است. باران هایی که رطوبت هوا را به شدت افزایش می دهد و سیشل را به مکانی غیر قابل تحمل تبدیل می کند. سفر در فصول سرد سال اکیدا توصیه نمی شود.

برترین جاذبه های گردشگری جزایر سیشل
ادامه مطلب

بنابراین اگر قصد سفر به سیشل را دارید، بهترین زمان از اواخر اردیبهشت تا اوایل آبان است. در این فصول نسیم اقیانوسی در کنار درجه حرارتی درحدود 24 درجه ی سانتی گراد، آب و هوایی مطبوع را برای شما به ارمغان می آورد.

سیشل

 

 در سیشل چه چیزی در انتظار ماست؟

  •  سواحل پر زرق و برق سیشل

مادر طبیعت، لطف و بخشش را در حق این 115 جزیره تمام کرده است!

بی شک برترین جاذبه ی گردشگری سیشل سواحل سفید پر زرق و برق به همراه چشم نواز ترین اقیانوس جهان، صخره های مرجانی و تپه هایی با شکوه است. فقط کافی ست یکی از سواحل رویایی سیشل را برای یک تعطیلات بی نظیر انتخاب کنید. کاری که به دشواری انتخاب میان طعم های خوشمزه ی بستنی ست!

پس فرصت ثبت لحظات فرح بخش در سفرنامه ی سیشل را به هیچ عنوان از دست ندهید.

سیشل

 

  • تفریحات آبی لذت بخش

سیشل رویایی ترن مکان برای شیرجه، اسنورکیلینگ و غواصی است. زیبایی های بی نظیر کف اقیانوس مثل: باغ های مرجانی ، انواع کانی ها، کشتی شکسته، جانوران منحصر به فرد آبزی به همراه آب گرم و شفاف اقیانوس، اسنورکلینگ و غواصی در سیشل را از هرجای دیگر متمایز می کند.

امکان اسنورکیلینگ از مبتدی تا حرفه ای در سایت های مختلف سیشل وجود دارد. پس با خیال آسوده شما را به تماشای بچه کوسه ها دعوت می کنیم.

سیشل

 

  •  در سیشل با لاک پشت ها سلفی بگیرید!

باغ گیاه شناسی سیشل در جزیره ی پراسلین واقع است. این باغ شامل گونه های منحصر به فرد جانوری و گیاهی ست. گونه هایی مثل انواع طوطی، زاغ و لاک پشت های غول پیکر.

موزه دبی
ادامه مطلب

باور کنید سفرنامه سیشل شما تنها به یک عکس سلفی با لاک پشت های غول پیکر نیاز دارد.

سیشل

سیشل

 

 چطور ارزانتر به سیشل سفر کنیم؟

  • به جای ویلا و ریزورت های لوکس از اتاق و کلبه های چوبی را انتخاب کنید.
  • دوچرخه یا اتوبوس را جایگزین تاکسی کنید.
  • خودتان غذا بپزید.

به جای استفاده از سواحل لوکس و اختصاصی هتل ها کمی در طبیعت بکر سیشل کنکاش کنید.

سیشل کشور جاذبه های طبیعی ست. یعنی اگر به جای تفریحات پرزرق و برق شهری، به دنبال جرعه ای آرامش در کنار اقیانوس هند هستید، سیشل و جاذبه های گردشگری آن بهترین مقصد برای شماست.

سیشل

سیشل

فراموش نکنید پس از اتمام سفر، جاذبه های طبیعی آنرا در دل سفرنامه سیشل خود جای دهید. سیشل می تواند تجربه ای بی نظیر برای ماه عسل باشد. بنابراین دست به کار شوید و مثل شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون سیشل را برای ماه عسل انتخاب کنید.

برای سفر به سیشل و یا هرجای دنیا می توانید از طریق سایت سفرمی اقدام به رزرو بلیط هواپیما و هتل نمایید.

نظرات کاربران