بهترین هتل های شیراز

بهترین هتل ­های شهر شیراز

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۰ بهمن ۱۳۹۵

شهر شیراز یکی از دیدنی ­ترین شهرهای ایران به حساب می آید که جاذبه های بسیاری را در خود جای داده است. برای بازدید از باغ ارم، باغ ایرانی ثبت شده در فهرست جهانی یونسکو و یا دیدنی ترین دیدنی ایران یعنی سایت تاریخی تخت جمشید، لازم است به این شهر سفر کنید. شهری که زادگاه بزرگ­ ترین شعرای ایران یعنی حافظ و سعدی است و بوی دلفریب بهارنارنج آن در فصل بهار شهرتی جهانی دارد. دیدنی­ های شیراز آن قدر زیاد است که اگر بخواهیم تمامی آن ها را وصف کنیم لازم است چندین جلد کتاب بنویسیم. اما برای مسافرین خوش ذوقی که راهی شهر شعر می­ شوند، انتخاب یک هتل خوب مسئله ای همیشگی است. در این جا سفرمی بهترین هتل های شهر شیراز را به شما معرفی می کند. البته ممکن است سلیقه شما متفاوت باشد و هتل های دیگری را ترجیح بدهید. با این حال تردید نداریم از انتخاب یکی از این سه هتل پشیمان نخواهید شد. با سفرمی همراه شوید تا سری بزنیم به بهترین هتل های شهر شیراز.

هتل زندیه شیراز

بهترین هتل در کلاس لوکس

شهر شیراز به خاطر جاذبه های گردشگری زیادش هر ساله تورهای گردشگری و مسافرین زیادی را به خود جلب می کند. به همین دلیل تعداد زیادی هتل در این شهر ساخته شده است. برخی از این هتل ها بسیار لوکس هستند و اقامتی دلپذیر را برای مهمان هایشان به ارمغان می­ آورند. هتل پرسپولیس، هتل بزرگ شیراز و هتل زندیه نامزدهای عنوان بهترین هتل لوکس شیراز بودند. انتخاب سفرمی در بین این سه هتل، هتل بزرگ شیراز است. اولین فاکتور که در بدو ورود به هتل توجه ما را به خود جلب کرد، نوساز بودن بنا بود. این هتل کم تر از چهار سال عمر دارد.

گراند هتل شیراز

محل قرارگیری هتل بر روی کوه نیز بسیار جالب توجه است. هتل بزرگ شیراز درست در کنار دروازه قرآن قرار گرفته و بسیار به آتشکده دو هزار ساله ی دیو نزدیک است. می شود از دروازه قرآن تا حافظیه یا کتابخانه ی ملی شیراز را با پای پیاده رفت. یکی از نکات بسیار جذاب این هتل منظره ی رو به شهر آن است. می توانید در ایوان هتل بزرگ شیراز بنشینید، قهوه یا چای میل کنید و از تماشای غروب خورشید لذت ببرید.

عربستان یک منطقه توریستی غیر اسلامی راه اندازی می کند!
ادامه مطلب

تاپ روف هتل بزرگ شیراز

استخر و سالن ورزش از دیگر دلایلی است که می تواند در انتخاب شما تأثیرگذار باشد. غذای رستوران هتل نیز قابل قبول است و می­ توانید وعده های غذایی تان را همان جا میل کنید. اما غذاهای شیرازی رستوران هتل بزرگ شیراز، بهترین تجربه ی ما در بین رستوران های شیراز نبود، هرچند یکی از بهترین قهوه های شیراز را می توانید در همین هتل پیدا کنید.

رستوران گردان هتل بزرگ شیراز

بهترین هتل در کلاس متوسط

ممکن است تمام مزایای هتل بزرگ شیراز را به خاطر هزینه اقامت در این هتل نادیده بگیرید. با این وجود انتخاب های زیادی وجود دارند که می توانید به آن ها با نصف و یا یک سوم قیمت هتل بزرگ دسترسی داشته باشید. برخی انتخاب های خوب را بی درنگ از فهرست حذف کردیم. به عنوان مثال هتل زیبای ستارگان شیراز به دلیل قیمت بالا با در نظر گرفتن تعداد ستاره ها، و نداشتن پارکینگ رایگان نتوانست به فهرست نهایی بهترین هتل در کلاس متوسط راه پیدا کند. همچنین هتل الیزه گزینه بسیار جذابی است که خدمات عالی و اینترنت رایگان در اختیار شما می­گذارد. بیشتر هتل ها در این کلاس برای اینترنت هزینه ای به طور ساعتی درخواست می کنند. محل قرار گیری این هتل در بهترین محله ی شیراز یعنی خیابان معالی آباد است. شاید شما اقامت در این محله ی بسیار شیک را دوست داشته باشید. اما دور بودن از اماکن تاریخی شیراز برای ما چندان مطلوب نبود.

هتل نوساز رویال شیراز نیز انتخاب بسیار خوبی است. برخورد کارکنان هتل بسیار قابل قبول است و خودشان را در قبال ماشین شما مسئول می دانند. رایگان نبودن استخر چندان عجیب نیست اما اینترنت در این هتل فقط برای مدت 24 ساعت رایگان است. قیمت هتل نیز با توجه به امکاناتش کمی بالا است.

مناطق دیدنی تفلیس
ادامه مطلب

در نتیجه انتخاب نهایی ما هتل پارسه شیراز خواهد بود. این هتل اینترنت رایگان، سالن بیلیارد، رستوران خوب و پارکینگ رایگان دارد. اما ظرفیت پارکنیگ خیلی کم است. مهم ترین نکته در مورد این هتل نزدیک بودن آن به ارگ کریم خان، بازار وکیل، حمام و مسجد وکیل و دیگر دیدنی های مشهور شیراز است. نگران شلوغی مرکز شهر نیز نباشید. شب ها محدوده زندیه و اطراف ارگ کریمخان خیلی از محله هایی مانند ستارخان و معالی آباد خلوت تر است. تنها نکته منفی سن بنا است. هتل در سال 1348 ساخته شده و نزدیک به بیست سال است که آن را بازسازی نکرده اند. اگر این موضوع برای شما خیلی مهم است، ما به شما هتل الیزه را پیشنهاد می­ کنیم.

بهترین هتل در کلاس اقتصادی

برای انتخاب هتل در کلاس اقتصادی انتخاب های بسیار زیادی وجود دارد. هتل ها و مسافرخانه هایی بسیار ارزان که برخی از آن ها خدمات شگفت آوری ارائه می کنند. مسافرین جوان خارجی معمولاً یکی از همین هتل ها را انتخاب می کنند. به دلیل تقاضای بالا و رقابت شدید، هتل های این کلاس قیمت سعی کرده اند تا خدماتشان را متناسب با سلیقه مهمان های خارجی شان بالا ببرند. انتخاب ما در این کلاس قیمت بدون هیچ تردیدی هتل سنتی نیایش خواهد بود. این هتل شهرت جهانی دارد و سایت معتبر lonely planet آن را بهترین انتخاب در شیراز دانسته است. اگر تنها سفر می­کنید، شب ها در کافه رو باز هتل می توانید با جوان هایی از سراسر دنیا هم صحبت شوید که از هم کلامی با شما استقبال می کنند.

در این مکان، نفس ها به شماره می افتند !
ادامه مطلب

niyayesh-hotel-of-shiraz

محل قرار گیری هتل، در محله ی تاریخی سنگ سیاه شیراز بسیار جذاب است اما ممکن است برای پیدا کردن هتل کمی مشکل پیدا کنید. رستوران هتل قابل قبول است و غذاهایی خانگی را در منوی خود دارد. برخورد کارکنان برای یک هتل دو ستاره بسیار خوب است. دلیلی که ما این هتل را بهترین هتل شیراز در کلاس قیمت اقتصادی می دانیم این است که هتل سنتی نیایش تنها هتل سنتی شیراز است که فضایی بسیار ایرانی و دلچسب دارد. از هتل نیایش می توانید تا مرقد مطهر شاه چراغ، بازار وکیل، رستوران سنتی کته ماست، مقبره ابن سیبویه و یا بسیاری از دیگر دیدنی های شیراز را با پای پیاده بروید. چای سنتی هتل خوب است. اما اینترنت و ترانسفر رایگان از فرودگاه و پارکینگ رو باز از ویژگی هایی است که برای این کلاس قیمت دور از انتظار بود. به شخصه اقامت صمیمی در این هتل سنتی را حتی به هتل بزرگ شیراز یا هتل مشهور چمران ترجیح می دهم.

niyayesh-shiraz-hotel-tea

شاید قیمت بسیار معقول هتل شما را نیز ترغیب کند که دست کم برای یک شب هتل سنتی نیایش را تجربه کنید. در ضمن کافه ی رو باز هتل موسوم به روفتاپ کافه را از دست ندهید.

 

منبع: https://www.safarme.com/

نظرات کاربران

  1. ما دو سه سال قبل در هتل نیایش اقامت داشتیم.فضای زیبایی داره ولی مشکل بزرگ اون جا بهداشته.من دو شب متوالی از توی ملافه های تخت حشره ی ساس پیدا کردم.به مسولان پذیرش هم نشون دادم.عذر خواهی هم کردن و کاملا معلوم بود که شگفت زده نشدن!!!!البته بعد از شب دوم ما بلافاصله هتل رو ترک کردیم و به هتل کریم خان رفتیم که بسیار تمیز و عالی بود.