زیباترین سواحل دبی

زیباترین سواحل دبی

کل : 1

میانگین : 5

تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۱ خرداد ۱۳۹۶

راهنمای سفرمی برای گشت و گذار در بهترین سواحل دبی

آب های زمردین خلیج فارس همیشه در مرکز توجه دبی قرار دارند. حتی از فراز آسمان خراش های بلند شیخ زاید، خیره شدن به آن احساس مطبوعی به همراه دارد. به شما پیشنهاد می کنیم یک روز کامل را در کنار ساحل کایت (Kite Beach) سپری کنید، با منظره بی نظیر برج العرب که در پشت سرتان قرار دارد، عکس های سلفی فوق العاده تهیه کنید و در یکی از کلوپ های ساحل حاشیه ی پالم جمیرا به تفریح و خوشگذرانی بپردازید. شما سریعا در می یابید که این نقطه مرکز فعالیت های سرگرم کننده ی فراوانی است. از موج سواری و شنا کردن گرفته تا دویدن در امتداد ساحل جاده ی سرسبز جمیرا که به طول 14 کیلومتر برقرار است. خورشید، ماسه، آسمان آبی و آب های زمردین، ساعات خوشی را برای شما در کنار ساحل رقم خواهند زد.

در این مطلب با راهنمای سفرمی همراه باشید تا با بهترین تفریحات و زیباترین سواحل دبی  در تور دبی آشنا شوید.

ساحل غروب (Sunset Beach)

ساحل غروب

باید بگوییم بهترین چشم انداز برای تهیه ی عکس های ویژه در کنار برج العرب قطعا همین نقطه محسوب می شود. سان ست تنها ساحلی است که حتی در فصل زمستان چیزی از برجستگی های آن کم نمی شود و همچنین به پاتوقی برای نوازندگان محلی بدل می شود که شور و حال خاصی به فضای آن می بخشد.

ساحل غروب

اقامتگاه ساحلی جمیرا (Jumeirah Beach Residence)

ساحل جمیرا

ساحل جمیرا (JBR) در کنار تفرجگاه ساحلی فوق العاده ای واقع شده است. در این خط ساحلی شما با انواع رستوران ها، شیک ترین بوتیک ها و جذاب ترین اتومبیل ها رو به رو می شوید. قبل از اینکه به آب بزنید، در سالن انتظار استخر بادی اندکی استراحت کنید. شما می توانید بهترین تفریحات گردشگری و اماکن اقامتی در دبی را این منطقه مشاهده کنید.

هفت مقصد رده اول برای دوران بازنشستگی
ادامه مطلب

ساحل جمیرا

ساحل کایت (Kite Beach)

ساحل کایت

این ساحل ورزشی دبی شدیدا مورد علاقه ی دوستداران موج سواری است. برای تجربه ی یک مسابقه ی والیبال ساحلی مفرح، شنا یا قایقرانی به این ساحل زیبا بشتابید. همچنین، سرگرمی های غیر آبی دیگری اعم از: پارک اسکیتی که جدیدا افتتاح شده، محوطه ی بازی رو باز و یک پارک کودک با تجهیزات مدرن نیز در این ساحل موجود است. پس از شنا خودتان را به یکی از اغذیه فروشی های ساحلی برسانید. ما به شما رستوران معروف سالت (SALT) را معرفی می کنیم که ارائه دهنده ی بهترین غذاهای گوشتی در شهر به شمار می رود.

ساحل کایت

ساحل کاخ سیاه (Black Palace Beach)

ساحل کاه سیاه

می توانید در ساحل کاخ، کنار قلعه ی سلطنتی دبی بنشینید یا با برخورداری از چشم انداز زیبای آب های آرام و منظره ی غروب تکرار نشدنی در این منطقه رانندگی کنید.

پارک ساحلی الممزر (Al Mamzar Beach Park)

الممزر

تنها با پرداخت هزینه ی اندک به ازای هر فرد می توانید از خدمات گسترده ی این پارک نظیر: ساحل، مناطق سرسبز مناسب کباب زدن، زمین های بازی وسیع، تالاب ها و پناهگاه های زیبای ساحلی مناسب برای گذارن یک روز شاد با خانواده استفاده کنید. اما اگر کمی دست و دلبازتر باشید، می توانید اتاق آفتابی اجاره کنید و از یکی از سه استخر موجود استفاده کنید یا حتی یک ویلای خصوصی مجهز به تهویه ی هوای مطبوع اجاره کنید.

پارک الممزر

ساحل مخفی (Hidden Beach)

ساحل مخفی

اگر با هدف قدم زدن در کنار اقیانوس از محل اقامت خود خارج شده اید، به شما پیشنهاد می کنیم به این نقطه ی جذاب ساحلی که در سمت چپ ساحل جمیرا وقع شده است، سری بزنید و قدم زنان به سمت جنوب پیاده روی کنید. همچنین، می توانید با ماشین به سمت راست ساحل رانندگی کنید. این منطقه لنگرگاه مناسبی برای قایق شما و شنا به دور از همهمه و جمعیت محسوب می شود.

نظرات کاربران

  1. سلام. ممنون از مطالب خوبتون. تا چه ماهی ازسال میشود از اب دریا جهت شنا و افتاب گرفتن در ساحل استفاده کرد؟

  2. سلام . مطالب عالی بود. ممنون سوالی دارم و اینکه تا چه ماه یا فصلی از سال میتوان از ساحل جهت افتاب گرفتن و شنا استفاده کرد و کدام ساحل مناسب تر است؟