بهترین هتل های مشهد

بهترین هتل های مشهد

کل : 1

میانگین : 5

شهر مقدس مشهد در مقايسه با ديگر شهرهاي ايران بيشترين تعداد مسافر را به خود مي بيند. هر ساله تورهای گردشگری بسیاری به مقصد مشهد برگزار می گردند و ميليون ها زائر و گردشگر براي زيارت مهم ترين بناي موجود در ايران راهي مشهد الرضا مي شوند. گردش مالي بسيار بالاي صنعت گردشگري در مشهد سبب شده است که بهترين خدمات ممکن در ايران را بتوانيد در مشهد پيدا کنيد.

بهترين غذاها، بهترين گردشگاه ها و بهترين هتل هاي ايران، بي ترديد در اين شهر قرار دارند. مشهد مي تواند الگويي باشد براي تمامي ايران، چرا که با گشت و گذار در اين شهر به سادگي مي توانيم دريابيم که گردشگري تا چه ميزان مي تواند براي ساکنين يک شهر منشأ خير شود. بسيار بيشتر از نفت يا هر صنعت ديگر در کشور. ترکيب شدن اين امکانات بي نظير با بار معنوي سفر به مشهد، اين شهر را به ديدني ترين شهر ايران تبديل کرده است. تعداد هتل هاي اين شهر آن قدر زياد است که انتخاب بهترين محل اقامت تقريباً غير ممکن خواهد بود. با سفرمي سري مي زنيم به هتل هاي مشهد و ادعا مي کنيم که در هيچ شهري ديگري نمي توانيد نظير اين هتل ها را پيدا کنيد.

بهترين هتل هاي مشهد

بهترين هتل لوکس

در مشهد وقتي مي گوييم لوکس، واقعاً يعني لوکس. در اين شهر بيشتر از هر جاي ديگري در ايران مي توانيد هتل هاي پنج ستاره پيدا کنيد. رقابت شديد بين اين هتل ها سبب شده است که امکانات و خدمات هتل هاي پنج ستاره به شکل شگفت آوري رشد کند. امکاناتي مانند اينترنت رايگان، ترنسفر فرودگاه، سرويس رفت و برگشت به حرم مطهر به طور پيش فرض در تمامي هتل هاي لوکس مشهد يافت مي شود. امکاناتي که در لوکس ترين هتل هاي يزد و شيراز ممکن است در اختيار نداشته باشيد. در مقابل در مشهد بازي رقابت به همين جا ختم نمي شود. بيشتر هتل هاي لوکس مشهد خدماتي نظير استخر، سونا، جکوزي، اسپا و ماساژ را به طور رايگان به مهمانانشان پيشنهاد مي دهند. اما ويژگي هايي وجود دارد که اين هتل ها را از هم متمايز مي کند. از پنجره هتل قصر طلايي مشهد مي توانيد حرم مطهر امام رضا را ببينيد و اين موضوع چيزي نيست که هر جايي قابل حصول باشد.

بهترين هتل هاي مشهد

بهترين هتل هاي مشهد

بهترين هتل هاي مشهد

هتل مدينه الرضا هتلي جديد التاسيس با بنايي نو ساز و خدماتي بي نظير است.

بهترين هتل هاي مشهد

بهترين هتل هاي مشهد

بهترين هتل هاي مشهد

بهترين هتل هاي مشهد

در هتل هما ۱ مي توانيد آپارتمان هاي چهار نفره و يا ويلاهاي شش نفره را رزرو کنيد و از اقامت در فضايي با حريم شخصي عالي لذت ببريد.

بهترين هتل هاي مشهد

بهترين هتل هاي مشهد

هتل کوثر ناب هم ساختماني نوساز، اتاق هايي شيک و امکاناتي عالي دارد.

بهترين هتل هاي مشهد

بهترين هتل هاي مشهد

بهترين هتل هاي مشهد

فهرست هتل هاي لوکس مشهد آن قدر بلند بالا است که شايد نتوان از تمامي آن ها نام برد. اما در بين تمام اين گزينه ها، ما هتل پارس را به بقيه ترجيح داديم.

بهترين هتل هاي مشهد

اين هتل در تفرجگاه مشهور شانديز قرار داد که آب و هواي آن عالي است. مثل بيشتر هتل هاي ديگر در مشهد، آب معدني، چاي و سرويس رفت و برگشت به حرم براي مهمانان رايگان است. از استخر، سونا و جکوزي هتل نيز مي توانيد به رايگان بهره ببريد. سالن هاي بيليارد، دارت، اسکواش، تنيس و خدمات قايق سواري مي تواند تمام وقت اضافي شما را پر کند.

بهترين هتل هاي مشهد

اما دليل اصلي ما براي ترجيح دادن اين هتل دکوراسيون داخلي آن بود. بيشتر هتل هاي لوکس مشهد، لوکس بودن را در تجملات پر زرق و برق معنا کرده اند که بيشتر بر سليقه عربي منطبق است.

اين هتل اما طراحي بسيار ساده و در عين حال شکيل دارد. فضاي اتاق ها آرامش بخش است و تزئينات اضافي شما را خسته نخواهند کرد.

بهترين هتل هاي مشهد

تنها نکته منفي هتل يعني دور بودن از حرم با سرويس رايگان رفت و برگشت به حرم مرتفع شده است. با در نظر گرفتن جميع شرايط مي توانيم بگوييم که هتل پارس مشهد بهترين انتخاب براي يک اقامت آرام و در عين حال مفرح و هيجان انگيز است. با اين حال از انتخاب ديگر گزينه هاي پنج ستاره موجود در مشهد نيز پشيمان نخواهيد شد.

بهترين هتل هاي مشهد

بهترين هتل در کلاس قيمت متوسط

اگر نمي خواهيد هتلي لوکس و گران قيمت بگيريد، باز هم گزينه هاي بسيار خوبي پيش روي شما هستند. مشهد پر است از هتل هاي چهار ستاره اي که قيمتي مناسب دارند اما در عمل خدماتشان از بسياري از هتل هاي پنج ستاره در شهرهاي ديگر بهتر است. در هتل سي نور مشهد با قيمتي بسيار مناسب مي توانيد از پنجره اتاقتان حرم مطهر را ببينيد. سالن بيليارد، حمام ترکي و مراکشي، استخر سرپوشيده، اتاق بيليارد، رستوران گردان، اتاق هايي تميز و دکوراسيون شيک از سطح استاندارد بهترين هتل هاي تهران بالاتر است.

اگر هتل هايي ييلاقي و فضاي سرسبز هتل برايتان امتياز به حساب مي آيد، با اقامت در اتاق هاي بدون آسانسور در هتل ميثاق مشهد مي توانيد تا حد زيادي در هزينه هاي خود صرفه جويي کنيد و در عين حال به امکانات يک هتل لوکس نيز دسترسي داشته باشيد.

بهترين هتل هاي مشهد

بهترين هتل هاي مشهد

هتل تارا با خدمات مناسبي از قبيل خدمات خشک شويي و رستوران هايي خوب مي تواند يک انتخاب جدي باشد، البته بايد توجه کنيد که استفاده از اينترنت در اين هتل رايگان نيست.

بهترين هتل هاي مشهد

بهترين هتل هاي مشهد

به همين دليل ما هتل سي نور را معقول ترين گزينه براي اقامت با قيمتي ارزان مي دانيم و آن را به شما نيز توصيه مي کنيم. دقت کنيد که بسياري از هتل ها با امکاناتي کم تر از سي نور قيمتي بالاتر از هتل هاي لوکس و اعياني شهر مشهد دارند.

بهترين هتل در کلاس اقتصادي

اگر قصد سفر به مشهد را داريد، اما نمي خواهيد هزينه زيادي را براي اقامت در هتل بپردازيد، به هيچ عنوان سطح توقع خود را پايين نياوريد. هتل هاي ارزان و خوبي در مشهد وجود دارند که اتاق هايي تميز، خدماتي مناسب و احترام و ادب کارکنان هتل را با قيمتي پايين به شما ارائه مي دهند. در هنگام رزرو اتاقي ارزان اگر برخورد کارکنان هتل را مناسب شأن خود نيافتيد، بدون لحظه اي درنگ به سراغ گزينه اي ديگري برويد. چرا که ده ها هتل ارزان قيمت ديگر در انتظار شما هستند که از بازار رقابتي هتل در مشهد خبر دارند.

هتل الوند از جمله هتل هاي ارزان قيمتي است که با شما با احترام و ادب برخورد خواهد کرد. اين هتل به شما به چشم مهمان هاي امام رضا عليه السلام نگاه مي کند و هرگونه بي حرمتي را روا نمي داند. اينترنت، نمازخانه، سرويس بهداشتي ايراني و فرنگي، رستوران و کافي شاپ از جمله امکانات اين هتل است. هتل فرهنگ و هنر نيز در نقطه اي مناسب از شهر قرار دارد، اتاق هايش تميز است و امکاناتش مناسب.

بهترين هتل هاي مشهد

هتل گل گندم شباهنگ هم يکي ديگر از هتل هاي سه ستاره است که به قيمتي ارزان به شما خدماتي مناسب خواهد داد. آرامش اين هتل و برخورد کارکنان از امتيازهاي اين هتل به حساب مي آيد.

بهترين هتل هاي مشهد

در هتل آپارتمان کوروش اما مي توانيد آپارتمان هاي دو يا سه نفره را با قيمتي بسيار مناسب در اختيار بگيريد. از مزاياي اين هتل آپارتمان اين است که خودتان مي توانيد غذاي خودتان را درست کنيد، هزينه زيادي براي صرف چاي يا نسکافه نپردازيد و از حريم خصوصي خود لذت ببريد. به اين ترتيب پرداخت هزينه اين هتل مي تواند تا حد زيادي از ديگر هزينه هاي شما کم کند. به اين ترتيب هتل آپارتمان کوروش در کلاس اقتصادي گزينه اي بسيار جذاب خواهد بود.

بهترين هتل هاي مشهد

اما هتل آپارتمان اسپينو هتل مورد علاقه ما در کلاس اقتصادي است که آن را به عنوان بهترين هتل در اين کلاس معرفي مي کنيم. نگذاريد قيمت ارزان اين هتل حتي براي لحظه اي شما را فريب بدهد. برخورد کارکنان اين هتل را در هيچ جاي ديگر نمي توانيد پيدا کنيد. با هزينه اي بسيار کم مي توانيد از اينترنت، سرويس ايراني و فرنگي، صبحانه، نهار و شام رايگان و اتاق هاي شيک و تميز بهره مند شويد. از اين هتل تا حرم مطهر امام رضا را مي توانيد به راحتي با پاي پياده برويد. موقعيت هتل خوب است و امکاناتش مطلوب. سونا،جکوزي و خدمات لباس شويي با توجه به قيمت اتاق ها تعجب برانگيز است. بعيد است کساني که به دنبال هتلي ارزان قيمت مي گردند، از اقامت در هتل اسپينو پشيمان شوند.

بهترين هتل مشهد

بهترين هتل هاي مشهد

تعداد بالاي هتل ها در مشهد و پيشنهادهاي شگفت انگيز و متفاوت آن ها کار انتخاب يک هتل به عنوان بهترين هتل در تمام شهر را دشوار مي کند. با اين وجود اگر بخواهيم يک هتل را به عنوان بهترين هتل مشهد انتخاب کنيم و بگوييم که اين هتل ارزش هر ريال پولي که بابت اقامت در آن مي پردازيد را دارد، هتل سي نور مشهد را انتخاب مي کنيم.

بهترين هتل هاي مشهد

اميدواريم شما نيز از اقامت در اين هتل راضي باشيد و در پايان سفر زيارتي خود از انتخابتان پشيمان نشويد.

منبع: https://www.safarme.com/

نظرات کاربران

 1. فرزاد فخری‌زاده says:

  ممنون از این که نظر دادین. حتی خودم هم گفتم که تعداد هتل‌های مشهد اون قدر زیاده که هیچ کس نمی‌تونه همه رو ببینه. از طرف دیگه انتخاب یک هتل به شدت به سلیقه و نیاز مشتری بستگی داره. این هتل‌ها اون‌هایی هستن که به شخصه دیدم. در مقاله دیگه‌ای گفتم که مشهد دیدنی‌ترین شهر ایرانه و به جرأت بهترین هتل‌های ایران در این شهر هستند. خیلی بعیده که از اقامت در یکی از هتل‌های لوکس مشهد پشیمون بشین. عموما امکانات هتل‌ها فوق‌العاده هستن و سطح استانداردشون با هیچ شهر دیگه‌ای در ایران قابل مقایسه نیست. انتخاب شخصی من هتل سی‌نور بود، به خاطره تجربه خوبم در این هتل. اگر بتونید هتل‌های بیشتری رو معرفی کنین و ازشون بنویسین، قطعا به زوار امام هشتم و مسافرهای شهر دوست داشتنی مشهد لطف کردین. البته عامل قیمت در مقابل امکاناتی که دریافت می‌کنید رو هم در نظر بگیرین. یک هتل بسیار خوب با قیمت بسیار بالا الزاما ارزنده‌ترین نخواهد بود.

 2. کامران says:

  سلام واقعا جای تاسف داره اگر دوستان تمام هتلهای مشهد رو نرفتن نباید با این اطمینان نظر بدن وحتی بهترین هتل رو هم انتخاب کنن هتل درویش به طور حتم بهترین ومجلل ترین هتل مشهد وایران است با توجه به امکانات وجا نمایی عالی با فاصله کم نسبت به حرم مطهر وبعد هتل متل طوس هتل مشهد هتل اترک هتل اطلس هتل افریقا و…. با مقایسه ده درصد هتلها نمیتوان بهترین را انتخاب کرد دوستان رسالت شما بی طرفی وراست گفتاری است

 3. وحید says:

  سلام مقاله بسیار ناقص است…
  اول از همه باید بگم که بهترین هتل مشهد یا حتی ایران هتل درویشی است که حتی اینجا بهش اشاره هم نشده !!!
  من تجربه حضور در هتل های قصر طلایی و مجلل درویشی و قصر الماس را دارم و با قاطعیت میتونم بگم هتل درویشی از همه ی این هتل ها کامل تر و دارای امکانات بسیار است…
  در ضمن اینجا به هتل هما۲ و قصر الماس هم اشاره ای نشده است و این هم جای سوال هست که این مقاله ایا جنبه ی تبلیغاتی و کسب درامد برای سایت است یا معرفی هتل ها و احترام به خواندگان این سایت و این مقاله…!
  لازم به گفتن نیست که در بخش هتل های کلاس اقتصادی هم مشکلات زیادی هست…
  امیدوارم نظرم نمایش داده بشه…

  • safarme says:

   سلام
   ممنون از نظر شما دوست عزیز
   در مقاله عنوان شده که به علت تعداد بسیار زیاد هتل های مشهد تنها به معرفی چند هتل پرداخته شد و هدف تبلیغات نمی باشد، تجربه ی شخصی حضور نویسنده در این هتل ها است.
   در مقالات بعدی به معرفی هتل های دیگر نیز پرداخته خواهد شد.
   سپاس فراوان از توجه شما