بهترین هتل های تهران

بهترین هتل های تهران

کل : 0

میانگین : 0

اين که بتوان بهترين هتل هاي کشور را در پايتخت پيدا کرد چندان عجيب نيست. به دليل وسعت بي مانند شهر تهران، تعداد زيادي هتل در اين شهر وجود دارد که شايد هيچ کس همه آن ها را نشناسد. در اين شهر در هر کوچه و محله اي مي توان يک يا دو هتل ديد. از هتل هايي بسيار لوکس که از آن ها براي اسکان مهمان هاي رسمي دولت استفاده مي شود گرفته تا خوابگاه هاي ارزان قيمتي که جهانگردان با بودجه ی محدود به سمت آن ها جذب مي شوند، تنوع هتل هاي تهران بسيار زياد است. برخي از اين هتل ها را بايد از اولين هتل هاي ساخته شده در کشور دانست و برخي ديگر ساختماني نوساز و بسيار تميز دارند. به دليل سنگيني ترافيکي شهر تهران، انتخاب يک هتل به شدت به موقعيت جغرافيايي آن وابسته است. اگر قرار است به طور مداوم به بازار بزرگ برويد يا قصد داريد در پيست ديزين اسکي کنيد، انتخاب مناسب براي شما بسيار متفاوت خواهد بود. اما اگر به هر دليلي مي توانيد از اين عامل البته بسيار مهم صرف نظر کنيد، با سفرمی همراه شويد تا با هم ببينيم در سه کلاس قيمت لوکس، متوسط و اقتصادي کدام هتل بهترين خدمات را به شما خواهد داد.

بهترين هتل های تهران

هتل هاي لوکس تهران

يکي از معروف ترين هتل هاي پنج ستاره تهران هتل استقلال است. اين هتل در نزديکي چهارراه پارک وي قرار دارد و به دليل دسترسي بسيار مطلوب به بزرگراه هاي شهيد و مدرس و شهيد چمران محل بسيار خوبي براي اسکان دادن مهمان هاي ويژه است. محيط بيروني هتل راضي کننده است و لابي دلچسبي دارد، اما رستوران و اتاق هاي هتل به حق نااميد کننده هستند. به خصوص که عمر بنا زياد است و اتاق ها با استاندارد يک هتل پنج ستاره فاصله دارند.

بهترين هتل های تهران

بهترين هتل های تهران

همين مسئله در مورد هتل پارسيان آزادی نيز صدق مي کند. هتل آزادي با وجود قرارگيري در يکي از نقاط بسيار خوب تهران از نظر آب و هوايي، براي از دست ندادن يکي از ستاره هايش به يک بناي نوساز نياز دارد. در واقع مي توان اين هتل ها را هتل هايي چهار ستاره با قيمتي هايي پنج ستاره دانست.

بهترين هتل های تهران

بهترين هتل های تهران

بهترين هتل های تهران

در مقابل مي توانيم هتل اسپيناس تهران را تا حد زيادي به يک هتل پنج ستاره نزديک بدانيم. اين هتل موقعيت جغرافيايي خوبي دارد و امکانات آن نسبتاً کامل است. البته از رستوران اين هتل و برخورد برخي از کارکنان آن به طور کامل رضايت نداشتيم. اما نوساز بودن و زيبايي بنا نکته اي بود که در هتلي مانند استقلال پيدا نمي شد.

بهترين هتل های تهران

بهترين هتل های تهران

بهترين هتل های تهران

در تجربه بعدي به سراغ برادر جوانتر هتل اسپيناس، يعني هتل اسپيناس پالاس رفتيم. اين هتل را بايد يکي از گران ترين رزرو هتل هاي ايران دانست. در اين هتل سعي شده است تا لوکس بودن به حد اعلا برسد. اگر با دور از شهر بودن هتل مشکلي نداريد و مي توانيد هزينه هتل را پرداخت کنيد، هتل اسپيناس پالاس انتخاب خوبي است که مي تواند شما يا مهمان هاي خارجي شما را تا حد زيادي راضي نگه دارد.

بهترين هتل های تهران

بهترين هتل های تهران

بهترين هتل های تهران

بهترين هتل های تهران

يکي ديگر از انتخاب ها براي هتل پنج ستاره در تهران، هتل آپارتمان تاج محل است. ممکن است رنگ و بوي هندي تاج محل شما را به سمت اين هتل جذب کند. به خصوص که رستوران هندي هتل تاج محل مي تواند تجربه اي متفاوت و خوشمزه از غذاهاي هندي را براي شما به همراه داشته باشد. اما موکت هاي ارزان قيمت اتاق ها با تصور ما از هتلي لوکس همخواني نداشتند. عجيب ترين نکته در مورد اين هتل، تزئينات آن با الهام از هنر هخامنشي است که هيچ ارتباطي با سبک هندي هتل ندارد. به خصوص قرار دادن سربازهاي هخامنشي بر روي سر ستون هاي تخت جمشيد حتي با هنر هخامنشي نيز تناسب ندارد و طراح تنها به قرار دادن المان هاي باستاني، بدون شناختي دقيق از آن ها بسنده کرده است. اما اگر تا به اين حد سختگير نباشيم هم نمي توانيم اين هتل را هتلي لوکس و درجه يک بدانيم.

بهترين هتل لوکس

انتخاب يک هتل به عنوان بهترين هتل تهران کار آساني نبود. بيشتر هتل هاي خوب اين شهر قدمتي بيش از چهل سال دارند و ساختمان آن ها هرگز نوسازي نشده است. هتل هاي جديدتر نيز ايراداتي در طراحي و مديريت داشتند که براي هتل هاي لوکس قابل قبول نبود. در بيشتر اين هتل ها با وجود قيمت سنگيني که پرداخت مي کنيد نمي توانيد از تمامي امکانات موجود در هتل استفاده کنيد. با اين حال بين تمام گزينه هاي موجود براي اقامت در يک هتل پنج ستاره ما هتل لاله تهران را به بقيه هتل هاي شهر ترجيح داديم.

بهترين هتل های تهران

بهترين هتل های تهران

درست است که بناي هتل ۴۶ سال عمر دارد و از آخرين بازسازي هتل نزديک به بيست سال مي گذرد، اما دليل انتخاب هتل لاله به عنوان پيشنهاد ويژه ما در کلاس لوکس، امکانات آن نبود. اتاق هاي تميز و آبرومند و برخورد مناسب در هتل لاله اقامت شما را آسوده مي کند. اگر مهمان داشته باشيد خيلي بعيد است که اتفاقي در اين هتل شما را شرمسار کند.

بهترين هتل های تهران

بهترين هتل های تهران

مي توانيد روي رستوران هتل به عنوان يک گزينه جدي براي صرف غذا حساب کنيد. کافي شاپ هتل خوب است و محل قرارگيري هتل در ميدان فاطمي، خارج از محدوده طرح ترافيک، اما نزديک به مرکز شهر است.

بهترين هتل های تهران

هتل هاي ميان رده در تهران

از هتل هاي ۳ و يا چهار ستاره اي که قيمتي بيشتر از انتخاب هاي پنج ستاره داشتند به راحتي گذشتيم. البته ممکن است نزديکي به محل مورد نظر شما سبب بشود که هزينه اي بيشتر از هتل لاله و هتل اسپيناس را براي اقامت در اين هتل ها بپردازيد. اما اگر بخواهيم از هتل هايي با قيمتي نه چندان گران قيمت صحبت کنيم به سراغ اين گزينه ها نخواهيم رفت.

هتل آساره يکي از گزينه هاي نه چندان گران است که البته قيمت خيلي ارزاني نيز ندارد. اما امکاناتي که در اين هتل دريافت خواهيد کرد بسيار متنوع و راضي کننده خواهد بود. خدماتي مانند لاندري، اينترنت رايگان، دسترسي عالي به فرودگاه، مجموعه ورزشي، سالن سونا و جکوزي، ترانسفر از فرودگاه و غيره سبب شده است که هتل آساره به يکي از مشهورترين هتل هاي ايران تبديل شود.

بهترين هتل های تهران

بهترين هتل های تهران

بهترين هتل های تهران

هتل بهار تهران نيز از جمله گزينه هاي مناسب براي اقامتي نه چندان گران است. اين هتل در ابتداي خيابان بهار جنوبي قرار دارد. هر چند ورودي هتل چندان قابل قبول به نظر نمی رسد، لیکن وقتي وارد هتل مي شويد احساس مي کنيد که طراح داخلي کارش را به خوبي انجام داده است. آشپزخانه اي کوچک در اتاق، حمام و دستشويي تميز و به کار بردن چوب در طراحي کمينه گرا سبب مي شود که اقامت در اين هتل آسان و آرامش بخش باشد.

بهترين هتل در کلاس قيمت متوسط

دو انتخاب قبلي انتخاب هاي خوبي بودند، اما اگر به قصد گردش به تهران مي آييد در انتخاب هتل شهريار ترديد نکنيد. اين هتل به هر چيزي که مي خواهيد ببينيد نزديک است. مي توانيد پاي پياده از بازار بزرگ تهران ديدن کنيد، به موزه ملی برويد، از سر در باغ ملي ديدن کنيد، سري به موزه جواهرات بزنيد، پارک شهر را ببينيد و با تمام وجود تهران را احساس کنيد.

بهترين هتل های تهران

بهترين هتل های تهران

خود هتل نيز فضايي دلچسب و آرام دارد. داشتن پارکينگ در منطقه اي که پارک کردن ماشين چالشي بزرگ به حساب مي آيد امتياز بزرگي است. رستوران هتل قابل قبول است، البته اگر دلتان نخواهد که کباب معروف بازار را امتحان کنيد يا در رستوران بسيار معروف مسلم تهچين ميل کنيد.

در مجموع با توجه به قيمت اين هتل، نکته آزاردهنده اي در مورد آن پيدا نکرديم و آن را به کساني که براي ديدن تهران به اين شهر مي آيند توصيه مي کنيم.

هتل هاي ارزان قيمت تهران

از يک هتل ارزان قيمت نمي شود توقع امکاناتي ويژه و خدماتي چشمگير داشت. با اين وجود حتماً دلتان مي خواهد در اين کلاس قيمت نيز بتوانيد بهترين تجربه سفر را داشته باشيد.

هتل مهر تهران يکي از هتل هاي تک ستاره با قيمتي مناسب است. در اين هتل به اينترنت، يخچال، تلويزيون و رستوراني قابل قبول دسترسي خواهيد داشت.

اگر اينترنت هتل خيلي براي شما مهم نيست مي توانيد سري به مهمان پذير شهسوار بزنيد. دمپايي هايي تميز در اتاقي مرتب، چاي و کيک رايگان و امکان صرف صبحانه در اتاق از جمله ويژگي هاي مثبت اين اقامتگاه ارزان قيمت است.

بهترين هتل های تهران

بهترين هتل های تهران

اگر به هر دليلي قصد داريد در خارج از تهران اقامتي کوتاه داشته باشيد، مثلا اگر قرار است پروازتان را عوض کنيد و به همين دليل دلتان مي خواهد مدتي را در يک هتل استراحت کنيد، مي توانيد از هتل دانش استفاده کنيد. اين هتل ارزان، اينترنت رايگان و استراحتي راحت را براي شما به ارمغان خواهد آورد.

هتل آسياي تهران نيز از گزينه هاي تميز و ارزان اين شهر بزرگ است.

بهترين هتل ارزان قيمت

در چند قدمي متروي ملت مي توانيد هتلي اقتصادي با خدماتي مطلوب پيدا کنيد که به هيچ عنوان به شما حس اقامت در هتلي ارزان را منتقل نخواهد کرد. براي اقامت هاي پر جمعيت خود مي توانيد روي اتاق هاي چهار تخته يا سوئيت هاي بزرگ اين هتل حساب کنيد که براي شما بسيار ارزان تمام خواهند شد.

اينترنت رايگان، برخورد خوب کارکنان، وجود کافي شاپ و رستوران و صبحانه سلف سرويس از جمله دلايلي است که براي اقامتمان با بودجه اي محدود اين هتل را به بقيه ی گزينه ها ترجيح مي دهيم.

منبع: https://www.safarme.com/

نظرات کاربران

  1. ali says:

    هتل اسپیناس پالاس فقط ظاهری خوب دارد وگرنه از لحاظ مدیریتی خیلی ضعیف میباشد وخیلی گران هیچ کدوم از پرسنل ان هم راضی نیستن که خوب خدمه نمیدن من به شخصه در ان هتل کار کردم و هیچ راضی نبودم