بهترین هتل های تهران

بهترین هتل های تهران

کل : 1

میانگین : 1

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۵

این که بتوان بهترین هتل های کشور را در پایتخت پیدا کرد چندان عجیب نیست. به دلیل وسعت بی مانند شهر تهران، تعداد زیادی هتل در این شهر وجود دارد که شاید هیچ کس همه آن ها را نشناسد. در این شهر در هر کوچه و محله ای می توان یک یا دو هتل دید. از هتل هایی بسیار لوکس که از آن ها برای اسکان مهمان های رسمی دولت استفاده می شود گرفته تا خوابگاه های ارزان قیمتی که جهانگردان با بودجه ی محدود به سمت آن ها جذب می شوند، تنوع هتل های تهران بسیار زیاد است. برخی از این هتل ها را باید از اولین هتل های ساخته شده در کشور دانست و برخی دیگر ساختمانی نوساز و بسیار تمیز دارند. به دلیل سنگینی ترافیکی شهر تهران، انتخاب یک هتل به شدت به موقعیت جغرافیایی آن وابسته است. اگر قرار است به طور مداوم به بازار بزرگ بروید یا قصد دارید در پیست دیزین اسکی کنید، انتخاب مناسب برای شما بسیار متفاوت خواهد بود. اما اگر به هر دلیلی می توانید از این عامل البته بسیار مهم صرف نظر کنید، با سفرمی همراه شوید تا با هم ببینیم در سه کلاس قیمت لوکس، متوسط و اقتصادی کدام هتل بهترین خدمات را به شما خواهد داد.

هتل های لوکس تهران

یکی از معروف ترین هتل های پنج ستاره تهران هتل استقلال است. این هتل در نزدیکی چهارراه پارک وی قرار دارد و به دلیل دسترسی بسیار مطلوب به بزرگراه های شهید و مدرس و شهید چمران محل بسیار خوبی برای اسکان دادن مهمان های ویژه است. محیط بیرونی هتل راضی کننده است و لابی دلچسبی دارد، اما رستوران و اتاق های هتل به حق ناامید کننده هستند. به خصوص که عمر بنا زیاد است و اتاق ها با استاندارد یک هتل پنج ستاره فاصله دارند.

همین مسئله در مورد هتل پارسیان آزادی نیز صدق می کند. هتل آزادی با وجود قرارگیری در یکی از نقاط بسیار خوب تهران از نظر آب و هوایی، برای از دست ندادن یکی از ستاره هایش به یک بنای نوساز نیاز دارد. در واقع می توان این هتل ها را هتل هایی چهار ستاره با قیمتی هایی پنج ستاره دانست.

هتل پازسیان آزادی تهران

هتل پازسیان آزادی تهران

هتل پازسیان آزادی تهران

در مقابل می توانیم هتل اسپیناس تهران را تا حد زیادی به یک هتل پنج ستاره نزدیک بدانیم. این هتل موقعیت جغرافیایی خوبی دارد و امکانات آن نسبتاً کامل است. البته از رستوران این هتل و برخورد برخی از کارکنان آن به طور کامل رضایت نداشتیم. اما نوساز بودن و زیبایی بنا نکته ای بود که در هتلی مانند استقلال پیدا نمی شد.

مسجد نصیرالملک شیراز
ادامه مطلب

وضعیت هتل های ایران در مقایسه با کشورهای دیگر

در تجربه بعدی به سراغ برادر جوانتر هتل اسپیناس، یعنی هتل اسپیناس پالاس رفتیم. این هتل را باید یکی از گران ترین رزرو هتل های ایران دانست. در این هتل سعی شده است تا لوکس بودن به حد اعلا برسد. اگر با دور از شهر بودن هتل مشکلی ندارید و می توانید هزینه هتل را پرداخت کنید، هتل اسپیناس پالاس انتخاب خوبی است که می تواند شما یا مهمان های خارجی شما را تا حد زیادی راضی نگه دارد.

یکی دیگر از انتخاب ها برای هتل پنج ستاره در تهران، هتل آپارتمان تاج محل است. ممکن است رنگ و بوی هندی تاج محل شما را به سمت این هتل جذب کند. به خصوص که رستوران هندی هتل تاج محل می تواند تجربه ای متفاوت و خوشمزه از غذاهای هندی را برای شما به همراه داشته باشد. اما موکت های ارزان قیمت اتاق ها با تصور ما از هتلی لوکس همخوانی نداشتند. عجیب ترین نکته در مورد این هتل، تزئینات آن با الهام از هنر هخامنشی است که هیچ ارتباطی با سبک هندی هتل ندارد. به خصوص قرار دادن سربازهای هخامنشی بر روی سر ستون های تخت جمشید حتی با هنر هخامنشی نیز تناسب ندارد و طراح تنها به قرار دادن المان های باستانی، بدون شناختی دقیق از آن ها بسنده کرده است. اما اگر تا به این حد سختگیر نباشیم هم نمی توانیم این هتل را هتلی لوکس و درجه یک بدانیم.

بهترین هتل لوکس

انتخاب یک هتل به عنوان بهترین هتل تهران کار آسانی نبود. بیشتر هتل های خوب این شهر قدمتی بیش از چهل سال دارند و ساختمان آن ها هرگز نوسازی نشده است. هتل های جدیدتر نیز ایراداتی در طراحی و مدیریت داشتند که برای هتل های لوکس قابل قبول نبود. در بیشتر این هتل ها با وجود قیمت سنگینی که پرداخت می کنید نمی توانید از تمامی امکانات موجود در هتل استفاده کنید. با این حال بین تمام گزینه های موجود برای اقامت در یک هتل پنج ستاره ما هتل لاله تهران را به بقیه هتل های شهر ترجیح دادیم.

درست است که بنای هتل 46 سال عمر دارد و از آخرین بازسازی هتل نزدیک به بیست سال می گذرد، اما دلیل انتخاب هتل لاله به عنوان پیشنهاد ویژه ما در کلاس لوکس، امکانات آن نبود. اتاق های تمیز و آبرومند و برخورد مناسب در هتل لاله اقامت شما را آسوده می کند. اگر مهمان داشته باشید خیلی بعید است که اتفاقی در این هتل شما را شرمسار کند.

تالار بولشوی؛ صحنه ی بزرگترین هنرمندان جهان
ادامه مطلب

می توانید روی رستوران هتل به عنوان یک گزینه جدی برای صرف غذا حساب کنید. کافی شاپ هتل خوب است و محل قرارگیری هتل در میدان فاطمی، خارج از محدوده طرح ترافیک، اما نزدیک به مرکز شهر است.

هتل های میان رده در تهران

از هتل های 3 و یا چهار ستاره ای که قیمتی بیشتر از انتخاب های پنج ستاره داشتند به راحتی گذشتیم. البته ممکن است نزدیکی به محل مورد نظر شما سبب بشود که هزینه ای بیشتر از هتل لاله و هتل اسپیناس را برای اقامت در این هتل ها بپردازید. اما اگر بخواهیم از هتل هایی با قیمتی نه چندان گران قیمت صحبت کنیم به سراغ این گزینه ها نخواهیم رفت.

هتل آساره یکی از گزینه های نه چندان گران است که البته قیمت خیلی ارزانی نیز ندارد. اما امکاناتی که در این هتل دریافت خواهید کرد بسیار متنوع و راضی کننده خواهد بود. خدماتی مانند لاندری، اینترنت رایگان، دسترسی عالی به فرودگاه، مجموعه ورزشی، سالن سونا و جکوزی، ترانسفر از فرودگاه و غیره سبب شده است که هتل آساره به یکی از مشهورترین هتل های ایران تبدیل شود.

هتل آساره تهران

هتل آساره تهران

هتل آساره تهران

هتل بهار تهران نیز از جمله گزینه های مناسب برای اقامتی نه چندان گران است. این هتل در ابتدای خیابان بهار جنوبی قرار دارد. هر چند ورودی هتل چندان قابل قبول به نظر نمی رسد، لیکن وقتی وارد هتل می شوید احساس می کنید که طراح داخلی کارش را به خوبی انجام داده است. آشپزخانه ای کوچک در اتاق، حمام و دستشویی تمیز و به کار بردن چوب در طراحی کمینه گرا سبب می شود که اقامت در این هتل آسان و آرامش بخش باشد.

بهترین هتل در کلاس قیمت متوسط

دو انتخاب قبلی انتخاب های خوبی بودند، اما اگر به قصد گردش به تهران می آیید در انتخاب هتل شهریار تردید نکنید. این هتل به هر چیزی که می خواهید ببینید نزدیک است. می توانید پای پیاده از بازار بزرگ تهران دیدن کنید، به موزه ملی بروید، از سر در باغ ملی دیدن کنید، سری به موزه جواهرات بزنید، پارک شهر را ببینید و با تمام وجود تهران را احساس کنید.

هتل شهریار تهران

هتل شهریار تهران

خود هتل نیز فضایی دلچسب و آرام دارد. داشتن پارکینگ در منطقه ای که پارک کردن ماشین چالشی بزرگ به حساب می آید امتیاز بزرگی است. رستوران هتل قابل قبول است، البته اگر دلتان نخواهد که کباب معروف بازار را امتحان کنید یا در رستوران بسیار معروف مسلم تهچین میل کنید.

10 مزیت فوق العاده ی سفر
ادامه مطلب

در مجموع با توجه به قیمت این هتل، نکته آزاردهنده ای در مورد آن پیدا نکردیم و آن را به کسانی که برای دیدن تهران به این شهر می آیند توصیه می کنیم.

هتل های ارزان قیمت تهران

از یک هتل ارزان قیمت نمی شود توقع امکاناتی ویژه و خدماتی چشمگیر داشت. با این وجود حتماً دلتان می خواهد در این کلاس قیمت نیز بتوانید بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

هتل مهر تهران یکی از هتل های تک ستاره با قیمتی مناسب است. در این هتل به اینترنت، یخچال، تلویزیون و رستورانی قابل قبول دسترسی خواهید داشت.

اگر اینترنت هتل خیلی برای شما مهم نیست می توانید سری به مهمان پذیر شهسوار بزنید. دمپایی هایی تمیز در اتاقی مرتب، چای و کیک رایگان و امکان صرف صبحانه در اتاق از جمله ویژگی های مثبت این اقامتگاه ارزان قیمت است.

مهمانپذیر شهسوار تهران

هتل مهمانپذیر شهسوار تهران

اگر به هر دلیلی قصد دارید در خارج از تهران اقامتی کوتاه داشته باشید، مثلا اگر قرار است پروازتان را عوض کنید و به همین دلیل دلتان می خواهد مدتی را در یک هتل استراحت کنید، می توانید از هتل دانش استفاده کنید. این هتل ارزان، اینترنت رایگان و استراحتی راحت را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

هتل آسیای تهران نیز از گزینه های تمیز و ارزان این شهر بزرگ است.

بهترین هتل ارزان قیمت

در چند قدمی متروی ملت می توانید هتلی اقتصادی با خدماتی مطلوب پیدا کنید که به هیچ عنوان به شما حس اقامت در هتلی ارزان را منتقل نخواهد کرد. برای اقامت های پر جمعیت خود می توانید روی اتاق های چهار تخته یا سوئیت های بزرگ این هتل حساب کنید که برای شما بسیار ارزان تمام خواهند شد.

اینترنت رایگان، برخورد خوب کارکنان، وجود کافی شاپ و رستوران و صبحانه سلف سرویس از جمله دلایلی است که برای اقامتمان با بودجه ای محدود این هتل را به بقیه ی گزینه ها ترجیح می دهیم.

منبع: https://www.safarme.com/

نظرات کاربران

  1. هتل اسپیناس پالاس فقط ظاهری خوب دارد وگرنه از لحاظ مدیریتی خیلی ضعیف میباشد وخیلی گران هیچ کدوم از پرسنل ان هم راضی نیستن که خوب خدمه نمیدن من به شخصه در ان هتل کار کردم و هیچ راضی نبودم