بهترین تفریحات تابستانی دبی

بهترین تفریحات تابستانی دبی

کل : 0

میانگین : 0

شاید سپری کردن گرم ترین ماه های سال در دبی ایده چندان جذابی به نظر نرسد اما فعالیت های بسیاری وجود دارند که می توانید در اماکن سرپوشیده انجام دهید و حسابی خوش بگذرانید. هرکس که تابستان خود را در دبی سپری کرده باشد می داند که گرما بعضی اوقات غیر قابل تحمل خواهد بود. با رطوبت بالایی که به دمای هوا اضافه می شود، همه سعی می کنند فعالیت های خود در فضای باز را کاهش دهند و به اماکن تفریحی سرپوشیده بروند.

بهترین تفریحات تابستانی دبی

برخی از لذت بخش ترین فعالیت ها بخاطر گرما تنها در حد یک گزینه باقی می مانند. مثلا: تورهای سافاری بیابانی و آفرود کاملا از دور خارج می شوند و آب های ساحلی بیش از حد گرم می شوند به طوری که نمی توان از آن لذت برد. حتی پیاده روی هم آرامش بخش نیست چراکه در عرض چند دقیقه عرق می کنید.

بهترین تفریحات تابستانی دبی

هر چند که بسیاری از مردم تا حرف “سفر به دبی در تابستان” می آید، بدبینانه رد می کنند اما دبی مانند همیشه می خواهد بی عیب و نقص باشد و در صدد است تا با تبلیغات گسترده ی اماکن سرپوشیده تفریحی خود، به گردشگران اثبات کند که تابستان دبی آنقدرها هم که به نظر می رسد بد نیست.

بهترین تفریحات تابستانی دبی

۱. به یکی از شهربازی های دبی بروید.

بهترین تفریحات تابستانی دبی

بیشتر بازی ها، جاذبه های دیدنی و صف ها در فضای سرپوشیده و مجهز به تهویه مطبوع قرار دارند و شما می توانید بدون اینکه مجبور باشید گرما را تحمل کنید از سرگرمی های مورد علاقه تان لذت ببرید. بهترین قسمت ماجرا نرخ ویژه تابستانی برای موشن گیت، پارک های هالیوودی، لگولنو و پارک آبی لگولند می باشد. از ۲۱ ماه ی قیمت ها شکسته می شود و تا ۱۹۵ درهم برای یک پارک و ۲۹۵ درهم برای دو پارک، هر دو شامل غذا و نوشیدنی نامحدود کاهش می یابد.

۲. خودتان را در بازی ها غرق کنید.

بهترین تفریحات تابستانی دبی

در محدوده سیتی واک “City Walk” به مرکز سرگرمی “hub zero” سر بزنید. فضای سرپوشیده این پارک سرگرمی 18000 متر مربع مساحت دارد و بهترین راه برای خلاصی از گرما است. طیف گسترده ای از بازی های تعاملی و مجازی وجود دارد. همچنین، 18 جاذبه، چهار منطقه بازی و ماشین بازی در آن به چشم می خورد.

۳. مینی گلف “نور در تاریکی” بازی کنید.

بهترین تفریحات تابستانی دبی

حتی اگر به گلف علاقه چندانی نداشته باشید باز هم گلف بازی در تاریکی بسیار سرگرم کننده است. قطعا تجربه منحصر به فردی است که همه چیز در اطرافتان بدرخشد و شما به همراه دوستانتان لذت ببرید.

۴. صخره نوردی کنید.

بهترین تفریحات تابستانی دبی

آیا برای انجام تمرینات قدرتی آماده هستید؟ صخره نوردی در فضایی سرپوشیده برای سپری کردن عصرتان عالی است. اگر تا به حال اینکار را انجام نداده اید، نیاز نیست نگران باشید. در این قسمت سطوح مختلفی وجود دارد.

۵. تیراندازی کنید.

بهترین تفریحات تابستانی دبی

اگر طرفدار بازی های انگیزشی هستید، تیراندازی را انتخاب کنید. این بازی بسیار هیجان انگیز است و با کمان های ویژه و تیرهای نوک تیزی طراحی شده که به کسی آسیب نمی رساند. اگر به دنبال سرگرمی های غیر معمول بیشتری هستید، ترامپولین بسکتبال و فوتبال را امتحان کنید.

۶. بازی های گریزی را امتحان کنید.

بهترین تفریحات تابستانی دبی

اگر شما از آن دسته افردی هستید که به سرگرمی های اسرار آمیز و پازل ها علاقه دارید، بازی های تعقیب و گریزی زیادی در اطراف دبی وجود دارد. شما را داخل یک اتاق که در آن قفل شده است قرار می دهند و بازیکنان برای حل پازل به چالش کشیده می شوند تا بالاخره بتوانند بیرون بروند. این تجربه می تواند کمی ترسناک باشد.

۷. در پارک ترامپولین بالا و پایین بپرید.

بهترین تفریحات تابستانی دبی

این تجربه می تواند هم برای بزرگسالان و هم کودکان به طور یکسان سرگرم کننده باشد. این تمرین منبع خوبی از شادی و خنده را برایتان به ارمغان می آورد. چه کسی دوست ندارد روی ترامپولین های بزرگ بالا و پایین بپرد؟

۸. در یک مرکز خرید گشت بزنید.

بهترین تفریحات تابستانی دبی

در دبی هیچ کم و کسری از لحاظ مراکز خرید نخواهید داشت. در واقع اماکن خرید می توانند یک بهشت واقعی برای فرار از گرما باشند. برخی از این مراکز خرید خیلی عظیم هستند؛ گردش در دبی مال به تنهایی می تواند یک روز کامل طول بکشد.

۹. سری به اماکن فرهنگی بزنید.

بهترین تفریحات تابستانی دبی

دبی موزه های متعددی دارد که می توانید از آنها بازدید کنید و در مورد تاریخ و فرهنگ محلی امارات متحده عربی اطلاعات مفیدی کسب کنید. همچنین، می توانید برای دیدن نمایش های بزرگ به اپرای دبی بروید.

۱۰. اسکی کنید.

بهترین تفریحات تابستانی دبی

این لیست بدون ذکر پیست اسکی دبی داخل مرکز خرید امارات کامل نخواهد بود. برای فرار از گرما چه راهی بهتر از قرار گرفتن در دمای مخالف آن خواهد بود؟

 

نظرات کاربران