زیباترین جزایر ایالت جورجیا که باید از نزدیک ببینید

زیباترین جزایر ایالت جورجیا که باید از نزدیک ببینید

کل : 1

میانگین : 5

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۷ تیر ۱۳۹۶

در این مقاله 11 جزیره ی زیبا و رویایی از ایالت جورجیا به شما معرفی می گردند که بازدید از آنها یک باید است.

با سفرمی همراه باشید:

موضوعی که اکثر مردم از آن بی خبر هستند این است که در جورجیا جزایر بسیاری وجود دارند که در انتظار کشف شدن هستند. البته بضی از آنها به شدت مشهور و محبوب گردشگرانی هستند که می خواهند تعطیلات خود را در آنجا سپری کنند؛ اما شماری از این جزایر که زیباییشان بی حد و حصر است همچنان بکر و دست نخورده باقی مانده اند.

1.جزیره جکیل (Jekyll Island)

جزیره جکیل

جزیره جکیل در میان مردم بومی جورجیا و نیز بازدیدکنندکان این کشور کاملا شناخته شده و یک مقصد دائمی به شمار می رود. این جزیره دارای سواحل شنی سفید گسترده ایست که به طول مایل ها در اطراف شما کشیده شده اند. در حوالی این ساحل دل انگیز طیف گسترده ای از خوشمزه ترین غذاهای دریایی یافت می شوند. خبر خوش این است که در زمان اقامت شما در جکیل فعالیت های سرگرم کننده اعم از: گلف، ماهی گیری، قایقرانی و پیاده روی به وفور وجود دارد. در ساده ترین حالت شما می توانید کمی روی شن های ساحل دراز بکشید و به صحنه ی خیره کننده ی غروب آفتاب چشم بدوزید.

2.جزایر دریاچه ی لنیر (Lake Lanier Islands)

جزیره لیک لینر

در اینجا تاریخچه کوتاهی از جزایر دریاچه ی لینر آورده شده است: این جزایر در اصل تپه های بزرگ شهر جینزویل (Gainesville) بودند. اما پس از اینکه سد بافرد (Buford) ساخته شد، بخشی از رودخانه ی چاتاهوچی (Chattahoochee) طغیان کرد و دریاچه ی لینر را به وجود آورد. حالا این جزیره به مکانی تمام و کمال برای بارش باران و درخشش خورشید بدل گشته است. به شما پیشنهاد می کنیم لذت اندکی از تماشای زیبایی های طبیعی این جزیره را از آن خود سازید.

با بزرگ ترین پارک ژوراسیک در دنیا آشنا شوید!
ادامه مطلب

3.جزیره کومبرلند (Cumberland Island)

جزیره کومبرلند

جزیره کومبرلند یک مکان بی نظیر است و دلایل بسیاری بر این ادعا صحه می گذارند. کومبرلند یکی از بزرگترین و جنوبی ترین جزایر جورجیا محسوب می شود. سواحل دست نخورده ای به طول مایل ها در اطراف کومبرلند کشیده شده اند که هیچ نشانی از توسعه و پیشرفت تکنولوژی در آن دیده نمی شود. وجود اسب های وحشی که با زیبایی باورنکردنی ناگهان پیش چشمان شما ظاهر می شوند، به خاص بودن جزیره بیش از پیش افزوده است.

4.جزیره ساپلو (Sapelo Island)

جزیره ساپلو

برای رسیدن به این جزیره زیبا که در ایالت مکینتاش (McIntosh) واقع شده، باید سوار هواپیما یا قایق شوید؛ حتی می توانید با کشتی خودتان را در عرض 20 دقیقه به ساپلو برسانید. این امر موجب گشته که طبیعت و حیات وحش آزادانه رشد کنند و کمتر توسط بشر مورد تخریب و ویرانی قرار گیرند. شما می توانید در تور گردشی جزیره ساپلو شرکت نمایید یا در صورت تمایل از یکی از اهالی آنجا درخواست کنید تا یک تور اختصاصی برای شما ترتیب دهد.

5.جزیره اوسابا (Ossabaw Island)

جزیره اوسابا

تنها در 20 مایلی جنوب مرکز شهر ساوانا، جزیره ی اوسابا عرض اندام می کند. سرتاسر ساحل 15 مایلی جزیره به روی عموم مردم باز است و با قایق قابل دسترسی خواهد بود. سعی کنید برای یک آخر هفته ی فوق العاده برنامه ریزی کنید و اوقات لذت بخشی را در جزیره جذاب و عجیب اوسابا سپری نمایید.

6.جزیره واسو (Wassaw Island)

جزیره واسا

واسو از آن قبیل جزیره هایی است که طبیعتش هنوز مورد تخریب قرار نگرفته و امکان بازدید از آن همه روزه به صورت رایگان وجود دارد. شما می توانید مسافتی بیش از 20 مایل را پیاده روی کنید و برخی از جالب ترین های حیات وحش جورجیا را از نزدیک مشاهده نمایید.

جزیره بورنئو گنجینه وحش
ادامه مطلب

7.جزیره تیبای (Tybee Island)

تیبای

از لحاظ جغرافیایی جزیره تیبای منطقه ی ویژه ای برای تعطیلات و هجوم گردشگران و ساکنین به شمار می رود. در این جزیره جاذبه های دیدنی همچون: یک فانوس دریایی زیبا، موزه، چندین رستوران منحصر به فرد و … به چشم می خورد. همچنین، فعالیت های تفریحی از قایقرانی تا سوارکاری ارائه می گردند.

8.جزیره کوکپور (Cockspur Island)

جزیره کوکپور

این جزیره در ایالت جورجیا دارای تاریخی بسیار پربار و غنی می باشد. با توجه به موقعیت مکانی آن که در دهانه ی ساوانا واقع شده، از زمان تاسیس مستعمرات، همواره نقش مهمی را ایفا کرده است. اگر قصد بازدید از این جزیره را دارید، فراموش نکنید که حتما از فانوس دریایی کوکپور و قلعه ی پولاسکی (Fort Pulaski) دیدن نمایید. با مورخان متحد شوید!

9.جزیره گرور (Grover Island)

جزیره گرور

اگرچه گرور یک جزیره محسوب می شود اما به راستی بیشتر شبیه یک باتلاق بزرگ است. اگر می خواهید در جورجیا قایق سواری کنید، نوشیدنی صرف کنید و سهم خود را از ماهیگیری دریافت کنید، باید بگوییم این مکان بسیار پر طرفدار است. این جزیره متشکل از 400 هکتار جنگل و نزدیک به 1600 هکتار مرداب های جنگلی و آبراهه های کوچک می باشد.

10.جزیره هچینسون (Hutchinson Island)

جزیره هاچینسون

این جزیره ی رودخانه ای در مقابل رودخانه ی ساوانا واقع شده است و تنها چند قیقه با مرکز شهر فاصله دارد. شما می توانید سوار یک کشتی رایگان شوید یا به راحتی از روی پل تالماج (Talmadge) عبور کنید. در این جزیره مناطق ساحلی و یا طبیعت آنچنانی به چشم نمی خورد؛ اما یکی از پر رونق ترین شهرهایی تلقی می شود که قطعا ارزش پیاده روی دارد.

موهنجو دارو : اثری باستانی که برای همیشه در حال نابودی است!
ادامه مطلب

11.جزیره سنت سیمونز (St. Simons)

جزیره سیمونز

اگر یک جزیره در ایالت جورجیا وجود داشته باشد که تحت هیچ شرایطی نباید بازدید از آن را از دست بدهید، قطعا جزیره سنت سیمونز خواهد بود. این شهر نه تنها توسط مردم آمریکا به عنوان رمانتیک ترین شهر در سال 2014 انتخاب شد، بلکه توسط مجله اوقات فراغت به عنوان برترین شهر ساحلی برگزیده شده است.

نظرات کاربران